Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

14 wrz 2007, 14:03

iwona86 nonono to łóżeczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-15, 12:12 ]
Czesc dziewczynki..U nas jakies pustki,jak czytam niektore posty na forum to,az wrze od wiadomosci a u nas taka cisza :ico_noniewiem: Wogole z tego co czytalam liste mamusiek na grudzien to spora gromadka nas sie tu nie odzywa ciekawe czemu :ico_noniewiem: ...Ja dzis mam jakis taki obojetny humorek,wczoraj wieczorkiem Julcia tak mi dala popalic,ze az prawie plakalam ze zlosci.Eh no ale coz zrobic...
Dziewczynki moje drogie mam do was pytanko,czy wam tez tak strasznie puchna stopy i lydki i tak bolą? Mnie wieczorami to tak zaczynaja bolec nogi,ze az chodzic mi sie nie chce a mam tak spuchniete :ico_olaboga: :ico_placzek: wyglądam jak słoń....niewiem przy Julci tez mi troche puchly ale to juz pod koniec,a tu juz teraz :ico_noniewiem: :ico_olaboga: ....Poradzcie cos...buziaki

[ Dodano: 2007-09-15, 14:14 ]
http://www.tvn24.pl/28377,1521408,0,1,f ... omosc.html


:-D :ico_szoking:

Zeby tylko takie dzieciaczki nam sie nie urodzily :ico_haha_01: :ico_haha_01: .....

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 wrz 2007, 15:42

Czesc no wlasnie mi tez strasznie puchna nogi ale jet to tez chyba spowodowane tym ze jest jeszcze strasznie cieplo rowniez zauwazylam ze malo nas jest aktywnych choc ja jestem tu od niedawna wczesniej bylam na innym forum ale od kilku tygodni nie umiem sie tam zalogowac i przenioslam sie do was i jestem bardzo zadowolona tam tez w grudniowkach dziewczyny malo pisaly bylo nas wogole mniej w porownaniu z innymi miesiacami.
A w sprawie przyplywu energii to jak w czwartek chcialam gory przenosic to od wczoraj nic mi sie nie chce bylam na spacerku z moim pieskiem i myslalam ze nie wroce rozbolal mnie brzuch ze myslalam ze bede po meza dzwonic i do szpitala pojade ale polozylam sie i po godzinei przeszlo a dzisiaj znowu jest cos nie tak czuje sie jakos dziwnie

[ Dodano: 2007-09-15, 17:21 ]
a i jeszcze chcialam dopisac ze mam straszne problemy z kregoslupem tylko ze to juz mialam przed ciaza a teraz sie wzmocnilo nie moge zbytnio dlugo siedziec bo od razu go czuje no na dzisiaj to juz chyba dosc tych dolegliwosci moja siostra sie smieje ze mnie ze siedze sama w domu i tylko mysle co mnie boli ale jeszcze tylko trzy miesiace i bede miala zajecie

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 wrz 2007, 18:26

iwona83 pisze:Czesc no wlasnie mi tez strasznie puchna nogi ale jet to tez chyba spowodowane tym ze jest jeszcze strasznie cieplo rowniez zauwazylam ze malo nas jest aktywnych choc ja jestem tu od niedawna wczesniej bylam na innym forum ale od kilku tygodni nie umiem sie tam zalogowac i przenioslam sie do was i jestem bardzo zadowolona tam tez w grudniowkach dziewczyny malo pisaly bylo nas wogole mniej w porownaniu z innymi miesiacami.
A w sprawie przyplywu energii to jak w czwartek chcialam gory przenosic to od wczoraj nic mi sie nie chce bylam na spacerku z moim pieskiem i myslalam ze nie wroce rozbolal mnie brzuch ze myslalam ze bede po meza dzwonic i do szpitala pojade ale polozylam sie i po godzinei przeszlo a dzisiaj znowu jest cos nie tak czuje sie jakos dziwnie

[ Dodano: 2007-09-15, 17:21 ]
a i jeszcze chcialam dopisac ze mam straszne problemy z kregoslupem tylko ze to juz mialam przed ciaza a teraz sie wzmocnilo nie moge zbytnio dlugo siedziec bo od razu go czuje no na dzisiaj to juz chyba dosc tych dolegliwosci moja siostra sie smieje ze mnie ze siedze sama w domu i tylko mysle co mnie boli ale jeszcze tylko trzy miesiace i bede miala zajecie
ciotka ktora siostra sie smieje z ciebie ja bo ja chyba nie

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 wrz 2007, 18:53

mariola pisze:ciotka ktora siostra sie smieje z ciebie ja bo ja chyba nie

pamietaj ze mamy jeszcze jedna siostre

[ Dodano: 2007-09-16, 15:06 ]
czesc dziewczyny jak niedziela ja wlasnie wrocilam z polskiego sklepu kupilam sobie soczek marchewkowy ale mialam ochote teraz siedze sama i sie strasznie nudze maz za chwilke do pracy idzie a ja znowu sama moze pojde z pieskiem na spacer tylko ze troche krotszy niz ostatnio
zycze udanej niedzieli

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

16 wrz 2007, 15:51

Czesc dziewczyny dopiero zajrzałam,ale troszke roboty mam...Jutro mam wizyte u gina,mam nadzieje,ze bedzie wszystko ok bo zdaza sie czasami,ze jeszcze brzuszek boli...Od wczoraj to czuje typowo jak mi skora peka,szczypie,swedzi i boli :ico_noniewiem: ...rozstepy kolejne sie robią ehh..... :ico_olaboga: ....No ale co zrobic.Wogole czytalam posty Wrześnióweczek i tam dziewczyny opisywaly pomiar brzucha centymetrem,że tyle ile cm ma brzuch (od łona do piersi) to tyle tygodni jestesmy w ciazy...W moim przypadku sie nie sprawdzilo bo mam 32cm czyli jakby 32tydz ciazy a to 25dopiero :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_olaboga: .....Dzis musialam zakupic sobie nowy staniczek,bo w starych piersiątka wysiadały juz :ico_haha_01: ....A wczoraj z moim mężem mielismy takie spiecie,ze az sie z nerwow poplakalam-eh nienawidze takich akcji :ico_placzek: :ico_zly: :ico_noniewiem:...Wogole moja biedna Julcia mi sie pochorowała :ico_olaboga: biedacwo ma zapchany nosek :-/ ...U nas dzis pogoda ładna słonko swieci,ehh chcialabym zeby juz tak zostało bo ja to bardziej ciepłolubna jestem :ico_haha_01:

iwona83 zazdroszcze Ci,ze miaszkasz w tak cieplym kraju jak Hiszpania,bylam w hiszpani w kwietniu a dokladnie w Vigo i Barcelonie naprawde cudowny i piekny kraj....A ty w jakim miescie mieszkasz?

POZDRAWIAM WSZYSTKIE PANIE :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 wrz 2007, 18:01

mieszkam niedaleko alicante dokladnie benidrom ja jak narazie mam dosc upalow nic mi sie nie chce zeby wyjsc na spacer musze czekac do wieczora bo w dzien jest mi za cieplo ale tak jest fajnie mam blisko morze, jest duzo plzcow zabaw wiec bede miala gdzie wychodzic z moja kruszynka
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

16 wrz 2007, 19:10

iwona83, łózeczko super naprawde ja mam takie zwykłe bo nie stety nie mam miejsca w domu na inne , też chciała bym takie fajne z szafeczkami . Niestety mamy z męzem jeden pokuj , drugi to kuchnia z salonem , wiec nie mogę sobie pozwolić na pokuj dla dzidzi osobno, łóżeczko stoi w naszej sypialni. Co do puchnacych rak mi tez puchna albo wieczorem , albo rano mam opuchnięte po nocy, pozatym strasznie boli mnie krocze i miednica. Plecy na razie nie odpukać :ico_puknij: całusy dla wszystkich trzymajcie sie !!!! :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 wrz 2007, 20:16

no ja wlasnie tez nie mam zbytnio miejsca na lozeczko no ale potrzebuje komody jutro ide sie zapytac o cene mam nadzieje ze bede mogla je zamowic jak nie to bede musiala wybrac cos innego

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

17 wrz 2007, 09:39

No tak to bywa z tym miejscem w mieszkankach!!! Daj znać jak sie uda!!!
Miałam dziś koszmarna noc o 2 w nocy obudził mnie straszny ból głowy, cudowała jak nie wiem żeby przeszło, ale nic nie pomagało, ani nogi do góry , ani spacer , ani wietrzenie pokoju, ani picie kakaa z mlekiem. wkońcu o 4 rano zdecydowała sie na wzięcie panadolu, dopiero po nim zasnełam tragedia. ale rano znowu obudziłam się z bólem głowy. Zadzwoniłam odrazu do mojego lekarza i kazał mi zrobic badanie moczu i w piateki ide do niego na wizytę . mam nadzieje ,że to nic poważnego. Fakt jest taki ,że mam strasznie skaczące ciśnienie i często jest wysokie np. w sobote rano gdy bolała mnie znowu głowa zmierzyła i miałam 180/55 koszmar!!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

17 wrz 2007, 09:44

Witam grudnióweczki :-D

Kiedys pisałam na tym wątku, ale to było dośc dawno więc pewnie nikt mnie juz tu nie pamięta :ico_placzek:

Ale teraz poczyatłam sobie wsteczne pościki i mniej więcej wiem co u Was.

Iwonka bardzo fajne to łóżeczko. Ja tez myślę o takim. Jak będziesz znała cene to napisz proszę :ico_sorki:

Jesli chodzi o dolegliwości to mnie bardzo bolą mięśnie pleców tak zupoełnie na dole, właściwie to juz prawie jest pupa.
I czasem po jednej albo drugiej stronie brzuch robi mi sie taki twardy.
Dzis wieczorkiem ide do lekarza wie powiem mu o dolegliwościach.

Pozdrowionka :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość