Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 wrz 2007, 21:46

No chwal się chwal!!!

O, moja księżniczka popłakuje...smok jej chyba wyleciał...i już J stoi nad nią i ciiiii...robi :-D
A ja teraz spędzę pół życia szukając wózka... :ico_zly:

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

15 wrz 2007, 21:57

widze ze tamat wozkow sie rozkreca :-) :-) ja kupilak jak mowilam 4 kolowca i tez nie czuje ze pcham,jest tak leciutki i skreca w miejscu bo tez kolka skretne....
jestesmy juz dzis po spacerze w tym wozeczku i naprawde bomba :-)
a jak malemu sie podobalo...ze hohohohohoho....
spadam bo maly placze...do jutra...
pozdrawiam....

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 wrz 2007, 22:28

no Anes...to niezle cacko trafilas i mowisz ze tanio...wklejej foty... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gdzie Wy sie panie podziewacie..wiem ze weekendzik i czs dla meżów...ale...wlasnie "ale"...bo moj spi pijany na kanapie......
Nic mi nie pozostaje tylko mykac do lozka...narqa...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 wrz 2007, 22:53

Ja jestem!!!
Nadal śledzę opinie o wózkach...na razie znalazłam sporo negatywnych o wózkach hauck...i dużo dobrych o chicco, ale mają takie malutkie kółka, że zimą to ja raczej na nich daleko nie ujadę...I człowiek ciągle w kropce... :ico_zly:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

16 wrz 2007, 06:56

ach te wózki...

Ja w kupnie wózka kierowałam sie wagą, skrętnością i pompowanymi kołami - są nalejpsze do jazdy terenowej :), kolka plastikowe są do bani. no i oczywiscie wyglad byl tez wazny :P

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 wrz 2007, 07:54

Dzień dobry :-D Ja troszkę zasmarkana ale mam nadzieję, że nie rozwinie się z tego jakieś choróbsko :ico_nienie: Dziewczyny można się czymś podleczyć mimo że karmię piersią ???


Sto lat odśpiewuję dla naszej kochanej Gosi A. w dniu urodzin :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:


Obrazek

No i ja stawiam dziś :ico_tort: bo mam imieninki :ico_wstydzioch:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 wrz 2007, 08:21

Witajcie!!

A my po spokojnej nocce z dwoma karmieniami, ale juz sie tak przyzwyczaiłam ze mi to nie przeszkadza, zastanawiam sie tylko jak przeniose mała do jej pokoju czy ja usłysze jak sie obudzi, czy bedzie musiała zaczac krzyczec.. :ico_noniewiem:

Moja obawa o kupe juz znikneła, bo dzis rano pojawiła sie taka duuuuuuuuza mega kupa ze :ico_szoking: i fajna nadal zółta miekka - kurcze jak mozna sie kupa zachwycac :ico_wstydzioch: az mała czkawki dostała :-)
Mam nadzieje ze juz nic sie nie zmieni, poki co zostałam na tym bebiko, obserwuje...

Ale wy dziewczyny sie nakreciłyscie z tymi wozkami....ja o typowej laseczce-spacerowce to pomysle jak mała bewdzie wieksza, moze na przyszły rok, bo tak jak juz wspominałam mam wtym obecnym wozku spacerowke na zime w sam raz, choc kuźwa wozek nie jest zbyt lekki, a jak zapakuje jeszcze zakupy to wogole, na szczescie A. go potem pcha...

A to skoro mamy dwie solenizantki to dla was najserdeczniejsze zyczonka, duzo usmiechu i podogy ducha, oby wasze pociechy były dla was najwspanialszymi dzieciaczkami pod słoncem a mezowie najukochanszymi facetami :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

To teraz lece na sniadanko...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

16 wrz 2007, 08:44

Gosieńko kochana! W dniu Twoich urodzin życzę Ci życia słodkiego jak tort, we wszystkich kolorach tęczy. Niech Twoje noce i dnie mają urok i czar, jak uśmiech serdeczny.

Obrazek



Kamilkao!
Z okazji imienin, życzę Ci tego,
co się szczęściem zowie,
wszystkiego najlepszego,
o czym głowa pomyśli a czego dusza zapragnie,
krótko mówiąc - wszystkiego po trosze!
Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 wrz 2007, 08:48

Ach dziękuję za życzenia. Ciekawe czy mężulek będzie pamiętał ha ha.

Piję herbatkę z miodem i cytryną bo gardełko boli :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 wrz 2007, 09:34

Hej!

Najpierw...Kamizela wszystkiego naj! dobrze, że przypominasz, bo u nas imienin się nie obchodzi i o nikim nie pamiętam...

Ale urodziny jak najbardziej..dlatego....dla kochanej Małgośki...ode mnie i synowej :-D
najpierw
Obrazek

potem troszkę bąbelków
Obrazek

i wreszcie coś na poprawę nastroju
Obrazek

Gośka życzę Ci z całego serducha: wile radości! dożo zdrowia...spełnienia marzeń! spotkania w stolicy wreszcie jakiejś super przyjaciółki! szybkiej naprawy auta, co wreszcie nas odwiedzisz :-D , łatwości w podejmowaniu trudnych decyzji...wspaniałych kolejnych dzieciaczków! i niech miłość do Dużego rośnie, rośnie i rośnie...No i niech Duży i Mały też umieją okazywać Ci swoją miłość! buziaki kochana!

A ja szybko...Noc? :ico_szoking: Hania padła o 20 i obudziła się o 7! :ico_brawa_01: już dawno tak nie było! ależ super...Ok, lecę, bo głodna woła...Wrócę później

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości