Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

14 wrz 2007, 12:48

witajcie kochane... ostatnio nie mam za bardzo mozliwości klikania z wami :(

[ Dodano: 2007-09-14, 12:51 ]
ja też jestem juz na dobrej drodze do kupienia spodni... w pasie sie sie już nie zapinam :) ale nie wiem czy kupic sobie poprostu wieksze czy moze już ciazowe :) Jak myslicie ?

[ Dodano: 2007-09-14, 12:53 ]
Ja od kilku dni czuje sie strasznie!!!! Stale wymiotuje... juz sama nie wiem co mam jesć ... a jak otworze lodówke i te zapaszki.. normalnie szok :(

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

14 wrz 2007, 15:01

słoneczko4 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczna dzidzia i super fota!!!!!!!!!
meggi_24 pisze:ja też jestem juz na dobrej drodze do kupienia spodni... w pasie sie sie już nie zapinam :)
ja sie jeszcze dopne ale ledwo jeszcze troche i tez musze kupic gacie chyba juz ciazowe bo teraz brzusio tak szybko bedzie rosł :-D

[ Dodano: 2007-09-14, 15:09 ]
Asika82 nie martw sie i nie przejmuj chłopem teraz bedziesz miała najcudowniejsza istotke na świecie i myśl i zyj dla niej a takiego skurczybyka kopnij w d......pamietaj ze jestesmy z toba!!!!!!!!!!!!trzymaj sie mocno!!

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

14 wrz 2007, 15:47

Ja od kilku dni czuje sie strasznie!!!! Stale wymiotuje... juz sama nie wiem co mam jesć ... a jak otworze lodówke i te zapaszki.. normalnie szok :(

Ja miałam to samo. Jadłam tylko bułki z dżemem przez prawie tydzień. Ale pomalutku zaczełam dokładać co nieco i teraz jest ok. Przynajmniej na razie. Kiełbas wogóle nie jem bo mi nie smakują. Chleb mi też nie smakuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

14 wrz 2007, 16:40

meggi_24, :-) spodnie to myślę ,że tylko ciążowe .Dlatego ,że ja mam większe o numer ale wisza mi na pupie i w nogach są lużne ,bo jak narazie to tylko brzusio rośnie .W przyszłym tygodniu chcę sie wybrać na zakupki po nowe spodnie.
Ja mogę jeść wszystko , niema jakiś odrzutów od danych potraw .Nie wymiotuje , ale zato mam czasem mdłości .

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

14 wrz 2007, 18:20

wrrrr zamknęłam sobie stronke i od początku musze pisać :ico_zly:

No więć słoneczko4 te badania o których pisałaś to badanie prenatalne przez USG. Potrafi ono wykryć większe wady genetyczne np. Zespół Downa.
Joanna24Ja już mam przepisany zestaw badań od lekarza tj. morfologia, mocz, białko, glukoza, HBO, toksoplazmoza. Mam zresztą taką tabelkę jakie powinno się badania robić w danym tygodniu i tam pisze, że te badania powinny być wykonane po raz pierwszy do 10 tygodnia. Jeżeli lekarz Ci ich nie zapisał to poproś go o nie albo sama zrób.
meggi_24 ja na razie nie kupuje ciążowych bo troche śmiesznie w nich wyglądam ( ta guma co jest na brzuch to na razie sięga mi aż na biust i głupio wyglądam). Ja kupiłam sobie na razie jeansy o nr większe i nie przeszkadza mi, że są lużne. Pasuje mi to bo nie uciskają w brzuch, a po porodzie zanim wróce do swojej wagi to pewnie w nich troche pochodze. :-)

Co do jedzenia to ja już sama nie wiem, od niczego mnie tak stanowczo nie odrzuciło, no może za wyjątkiem pieczonego kurczaka (bo coś mi smierdzi), ale ja już nie wiem co jeść bo wymiotuje prawie po wszystkim :ico_placzek: . Czekam z utęsknienie kiedy zacznie się 4 miesiąc bo ponoć wtedy wszystkie dolegliwości żołądkowe przechodzą.

[ Dodano: 2007-09-14, 18:22 ]
aaa zapomniałam się Was zapytać czy może oglądacie już sobie wózki?? Bo ja już mam bzika na tym punkcie i podobają mi się trzy i niestety nie wiem na jaki się zdecyduje. Oczywiście jeszcze nie mam zamiaru kupić ale już sobie oglądam. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

14 wrz 2007, 18:34

eVe80, co do badań to ja miałam już część zrobioną w szpitalu jak leżałam w 5tc. Więc wyniki mój lekarz przepisał na kartę ciąży. Na pewno nie miałam glukozy i nie wiem czy miałam białko. A na wizyte jadę dopiero 4 albo 11 października.
Co do wózków to ja już też przeglądałam. I kupię taki jak kupił mój brat z bratową. :ico_haha_02:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

15 wrz 2007, 12:47

witajcie! dzieki dziewczyny za slowa otuchy, to bardzo dla mnie wazne. co do jedzenia to ja juz nie wymiotuje ale czuje sie jak anorektyczka bo nie mam na nic ochoty. jem na sile bo musze ale ciezko tak wpychac w siebie jedzonko. przytylam pol kilo wiec jeszcze 1,5 i bede miala swoja wage. jesli chodzi o wozki od dawna je ogladam. wiem na pewno, ze kupie tylko spacerowke doba jakosciowo. mam wozek wielofunkcyjne po bratanicy ale to bedzie taki wozek na spacerki po lesie bo mam taki blisko domu. mam tez juz lozeczko po synku kolezanki, mam tez fotelik i lezaczek, sporo juz tez ubranek tylko teraz dziecka mi brak. ale to juz za 6 miesiecy sie zmieni.

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

15 wrz 2007, 13:12

Joanna24 a jaki ma twój brat z bratową? Jakiej furmy? Mnie podobają się dwa x-landera i jeden delti leo. Tylko nie wiem na jaki się zdecydujemy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

15 wrz 2007, 13:49


bajdusia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 sie 2007, 09:31

16 wrz 2007, 10:46

Ja już mam wózek po pierwszym dziecku, ale pamiętam jak go kupiłam. Nie mogłam się napatrzeć. Postawiłam go w sypialni i się przyglądałam. Poszukiwania zaczęłam dość wcześnie. Jest przecież taki wybór.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość