ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

16 wrz 2007, 11:15

Aga dawaj fotki bo się nie moge doczekać zobaczyc Twojego Skarba!!!

Od wczoraj uśmiech z twarzy mi nie schodzi.Wyglądam mniej wiecej tak :-D .ZNALEŻNIŚMY MIESZKANKO!!!# pokojowe w cenie 2 i jeszcze nam 100 zł opóścili ze wzgledu na małego.Na IV piętrze bez windy ale widać takie nasze szczescie że mamy mieszkania albo na patrerze albo na czwartym.Ale co najwazniejsze włascicelami jest małżeństwo w naszym wieku a nie jakaś stara dewota i na stałe mieszkaja w Brukseli.
Wfzoraj był syn włąscicielki i sie strasznie zdziwił bo według trelacjii jego matki to w mieszkaniu mieszkają żule, pijacy i wogóle wyrzutki społeczeństwa.Powiedział że szkoda ze sie wyprowadzamy ale rozumie że mamy jej dosyć, bo jest troche psychiczna.I najlepsze_nie da jej tu zamieszkać :509: .Powiedział że wie że ona nas sie dlatego pozbywa bo sama che tu zamieszkać ale on jej nie da bo zrobi z mieszkania jeden wielko syf.Dlatego da jej kasę na zime żeby dalej mieszkała w domu a to ma wynająć.Jestem moze wredna ale dobrze tak starej rurze :ico_brawa_01: Myslała że taka mądra..A i termin wypowiedzenia mamy nie jak ona chciała do końca miesiaca tylko kiedy nam pasuje, czyli nawet 3 miesiace..Bo nie wiedział że 2 godziny wcześniej juz mieszkanie znalezlismy.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

16 wrz 2007, 11:35

Ulamisiula no to swietnie! Gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja obudzilam sie o 8 i od tej pory nie spie, tak sie jakos dziwnie czuje, niby nic mnie nie boli ale odczuwam jakis dziwny niepokoj... Moze cisza przed burza?? :-)

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

16 wrz 2007, 11:37

Aga swietnie ze juz jestes czekamy na zdjecia i relacje
pozdrawiamy

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

16 wrz 2007, 11:57

a ja sie polozylam dzisiaj o 2.00 a wstalam o 6.00 i jestem jak skowroneczek no chyba ze mnie wezmie popoludniu to padne jak kawka do spania he he he :-D
POgoda piekniutka i po obiadku pewno podziemy troszke kosci rozprostowac :-D

Agniecha no wrzucaj te foteczki bo normalnie nie moge sie doczekac.

Ulamisiula rewelacja ze wam sie tak udalo z nowym mieszkankiem. No i mam nadzieje ze to na szczescie: nowe dzidzi, nowe zycie, nowe mieszkanko :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 wrz 2007, 12:42

Ulamisiula- super Wam się udało z tym mieszkaniem!
Ja wstałam o 10.... bardzo późno jak na mnie i w zasadzie dopiero jestem po śniadaniu. Obiadek chyba sobie odpuszczę, bo jestem objedzona jeszcze po wczorajszym wieczorze...

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

16 wrz 2007, 15:15

Hej, melduje się, choć to juz chyba mój ostatni dzien :-D Dzis znowu byłam w szpitalu bo w nocy zeszly mi troche wody (różowe) i śluz z krwią poza tym mialam znowu skurczaki. Oczywiscie w szpitalu KTG super - zero skurczy :ico_szoking: , wszystko sie unormowalo no i wrócilam sobie do domku. TEraz wybieram sie na spacerek i nie mam zamiaru się oszczędzać z nadzieją ze w nocy akcja się rozkręci i nie bedą potrzebne kroplówki. Co chwilke czuje ból pleców wiec to juz tez jakis znak :ico_oczko: Tak czy siak jutro przed 8.00 mam sie zglosic w szpitalu.

Agnieszka super że juz jesteś , mam nadzieje ze dasz radę wkleic dzis jeszcze jakies foto twojego sloneczka, :ico_sorki: :ico_sorki:

Ulamisiula ciesze sie że wam sie tak udało z tym mieszkankiem, przynajmniej zaoszczedzicie sobie nerwow z tą upierdliwą babą. :ico_brawa_01:

Mamo zuzi dobrze że u ciebie wszyskto w porządku, bo juz sie zaczynalam martwić. Oj i daj temu twojemu męzowi troche odpocząć :ico_haha_01:

Pozdrowienia dla wszystkich, postaram się jeszcze dzis wieczorem tu zajrzec :-)

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

16 wrz 2007, 18:11

:ico_placzek: wróciłam!!!!! Ale nadal z Brzuszkiem :( Boże ale sie wynudziłam w tym szpitalu!! Trafiłam tam bo już nie mogłam wytrzymać z bólu tak mnie bolą plecy!! A tam doszukali się u mnie zapalenia dróg moczowych i przeszło na zapalenie pochwy no i mnie tak trzymali i leczyli, a dzidziuś jak był w brzuszku tak jest tam nadal. jeszcze 4 dni do terminu.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

16 wrz 2007, 18:22

Justyna_Bochnia o plecki sie nie martw to normalne mnie tez bolały ,a do komputera to tylko na 5 min mogłam usiaść taki ból ,że wytrzymac sie dłuzej nie dało ..... zycze szczesliwego rozwiązania ..pozdrawiam

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

16 wrz 2007, 20:23

Witaj z powrotem Justynko :-) Juz sie balam ze cos u Ciebie nie tak, dobrze ze jestes juz w domku, to nic ze z brzuszkiem... juz przeciez niedlugo.... :-)

Ja dzis mam taki humorek ze nawet mi sie pisac nie chcialo... pogoda koszmar, caly dzien w domu, cos tak ogarnelam tylko, zupa z wczoraj... No i mnie tez bola plecy i cos mnie kluje w kroczu.... Az sie skulam miejscami. Kurde, ja juz chce urodzic i miec spokoj z tymi dolegliwosciami.

Jutro sie odezwe, papapa

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

16 wrz 2007, 23:13

cześć dziewczynki :-D
kurcze ja cały dzień neta nie miałam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: także już jutro wkleję fotki i zdam relację :ico_noniewiem:
DOBREJ NOCKI :-D a spokojnej...kto chce... :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość