Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 wrz 2007, 13:47

:ico_nienie: mozna powiedziec ze wygodniejsze jest prowadzenie 4 kolowki jak nie ma sie doswiadczenia z 3 kolowcem...ale ciesze sie Zbora ze udalo Ci sie ustalic czego chcesz...czsem pomocna jest rada wlasnie mamy...kogos kto obiektywinie spojrzy na to z boku...a nie jak my...kazda ma swoje zdanie bo ją to dotyczy osobiscie :ico_haha_02:
Anes wklejaj foty tej Waszej machiny... :ico_brawa_01: bo cena faktycznie malutka :ico_brawa_01:

Krol raczyl wstac..obiad w piekarniku...a mi sie slabo dzis zrobilo i musialam sie polozyc...mam nadzieje ze uda mi sie pokarmic jeszcze troche moją Kroliczke...bo uwielbiam to...i ona tez... tu lysieje,slabo mi sie robi...jeszcze jakas dieta...i dzis mleka maluuutko niestety...teraz czekam az cosik tam sie uzbiera!no i witaminki lykam i dalej lipa...hmmmmm....co jeszcze moge zrobic?

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 wrz 2007, 13:57

Glizdunia a próbowałaś herbatek dla karmiących mam - one wspomagają laktację. W ogóle dużo powinnaś pić - wody niegazowanej , soków , kurczę no nie wiem co jeszcze...

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

16 wrz 2007, 13:57

mezulek zaraz przesle z telefonu,to wkleje....
chcielismy terz isc na spacer to maly zasnal...:))

[ Dodano: 2007-09-16, 14:31 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
i na koniec moje malenstwo.... :-) :-)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 wrz 2007, 14:33

herbatek tu u nas niestety niema..ale wiecie co...mala ciumka paluszka i chcialam ja butelka dokarmic i co?ona nie umie pic z butelki....smoczek potrafi tylko gryzc...wypluwa i bawi sie a cyca to oczami by zjadla....jak jakies krople jej do buzi wpaly do polknęla ale pic nie potrafi przez smoka....herbatki tez nie potrafila osstatnio :ico_noniewiem: Moj brat jak byl na cycu to wogole nie potrafil pic z butelki...mama od razu z kubka mu picie podawala...bo inaczej nie bylo rady...a Maya jak byla noworodkiem to potrafila wciągnąć plantexa z butli a teraz juz nie potrafi...o co z tym chodzi???

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 wrz 2007, 17:03

no hejka ...

no to ja wam teraz pokaze moją spacerowke hehe

Obrazek
(na zdjeciu moj ojciec ... moj B i Filip hehe )

Glizda - Maya napewno sie nauczy nie martw sie ... Ja jak przestawiałam po roku Filipa z cycka na butelke to tez walczyłam bo z miesiac ale w koncu pociągnął .... ona tez pociągnie ale czasami trzeba powalczyc ...

u NAs strasznie ciepło dzis ... Filip w ogrodzie szaleje z dzieciakami ... a ja sie zbieram i na spacerek tez spadam zaraz .......


Wszystkim chorym wielka buzka :ico_buziaczki_big:

i dla solenizantów Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 wrz 2007, 17:20

U nas pogoda tez bardzo ładna, spacer zaliczony, teraz musze troche :ico_prasowanko: niestety bo mała dzis przesiusiała pizamke i musze poprasowac swiezo wyprana...
Zaraz superniania, patrze na to i sie ucze jakich bledow nie popelniac zeby nie wyrosła mi taka mała diablica jak te dzieci...

Glizdunia wspołczuje chłopa po przepiciu, jak ja nienawidze jak moj A. popije a na drugi dzien struty chodzi, nic tylk osie z niego :ico_haha_01: i sie :ico_zly: ze nie do zycia...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

16 wrz 2007, 18:14

mam już dość tego całego ślubu.... :ico_zly:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 wrz 2007, 19:02

Ewcik, a co sie dzieje??

jesli o mnie chodzi to ja uwielbiam moją 3 kołówke dlatego że zawraca sie nią w miejscu tak jak glizdunia
a jesli miałabym kupowac 4 kolowca to tylko takiego w którym oba przednie kolka sa skretne na 360st
http://www.x-lander.com/xlander/pl/modele/xa/

zborra ale moim zdaniem to ty dokonałąs bardzo dobrego wyboru wózka na pierwsze miesiace zycia hani
ma duza gondolke jest mieciutki dobrze ci sie nim jezdzi a to najwazniejsze
niestety wydaje mi sie że nie jestesmy w stanie kupic wózka który spełni wszystkie nasze wymagania na kazdym etapie zycia dziecka

ja czuje sie o wiele lepiej ale mam coraz wiekszy kaszel :ico_placzek:
mała dzisiaj odbyła pierwszy spacerek w spacerówce i tatus byl zadowolony ona chyba tez

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 wrz 2007, 20:13

ale cisza

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 wrz 2007, 20:16

hello hello no faktycznie cisza sza...

moje dziecie jeszcze spi, A. wział sie za rozmrazanie lodowki...ale ja zastrzegłam ze nic nie robie bo patrze na " taniec z gwiazdami" no i moj dzielny maz jakos radzi sobie sam...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość