ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

17 wrz 2007, 16:43

To ode mnie dla wszystkich obecnych i przyszłych mam :ico_brawa_01: http://www.maxior.pl/?p=index&id=71907&8

[ Dodano: 2007-09-17, 16:52 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=JAW0-iqS3D0
http://pl.youtube.com/watch?v=lvWf6U_AbVE

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

17 wrz 2007, 17:11

no cioteczki przedstawiam wam Dariuszka

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2007, 17:13 przez agnieszka01.04, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

17 wrz 2007, 17:12

agnieszka01.04, jaki słodziutki :ico_brawa_01:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

17 wrz 2007, 17:13

Agnieszka ale on słodki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: przesliczny,nie wygląda na noworodka tylko na niemowlaczka...super!!jeszcze raz gratulacje!!

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

17 wrz 2007, 17:39

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: DZIEWCZYNY, no to w końcu pora na opowieść :ico_oczko:

no smska dostałyście jak jechałam do szpitala, skurcze co 6 min i 3 cm rozwaecia, zajechałam a tam słuchajcie wszystkie miejsca na porodówce zajęte bo dziewczyny tego dnia normalnie zwariowały, albo dzieciaczki :ico_oczko: no i zaprowadzili mnie na patologię ciąży, żeby na razie tam leżeć, zrobili ktg...no i mówią że dziś to jednak chyba nie będzie rozdwojenia bo skurcze są częste ale krótkie, no ale zaraz mi zrobią lewatywkę, no to ja do W. mówię żeby pojechał do domciu w razie co od razu dzwonię, a przecież w godzinę nie urodzę :ico_nienie: no i pojechał, LEWATYWA...hmmm super sprawa na oczyszczenie :ico_oczko: tyle że ja miałam pierwszy raz i nie za bardzo wiedziałam co się dzieje, bo mnie skurcze zaczęły brać, no to było o 20.20, a za godz miała przyjść położna zbadac rozwarcie :ico_noniewiem: ale o 20.50 skurcze co 2 min, już nie dawałam rady więc dzwonię do W. i mówię że ja nie iem czy rodzę ale niech przyjeżdża, zaraz potem do położnej, no i ona mówi 4 cm...dobra wyprawa na porodówkę z przystankami na skurcze :ico_oczko: doszłam tam to była gdzieś 21.20, lekarz mnie zbadał i ....7 cm...ja już u skraju wytrzymałości i myślę tylko czy W. zdąży dojechać, aha podczas tego badania odeszły jeszcze wody to myślę kurcze na pewno W. nie zdąży :ico_olaboga: ALE PATRZĘ WCHODZI :ico_brawa_01: hura! :-D no i położne pogawędka, a ja już nie daję rady i wrzasnęłam "czy ja już moge w końcu przeć?" :ico_puknij: no dobra mogę :ico_sorki: :ico_sorki: ale nogi mi się same zaciskały to położna trochę pokrzyczała i chyba za 4 razem nasze słoneczko wyszło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ALE ULGA :ico_sorki:
no malutki zachłysną się wodami i dostał na początku 7 punktów ale za chwilkę już 9 :ico_sorki:
tatę zaprowadzili do pokoju obok z synkiem a mi jeszcze musieli zrobic łyżeczkowanie bo spiralka nie wyszła z łożyskiem, no ale nie bolało, tylko bardziej nieprzyjemne uczucie, potem się śmiali, że umyją i na następny raz będzie, ale ja dziękuję Bou, że malutki zdrowy i mu nie zaszkodziła :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bbo wiecie jak sie martwiłam :ico_noniewiem:
potem szycie i na noworodki :ico_brawa_01:
to najwspanialsze uczucie ,że W. był ze mną, zawsze będę mu za to wdzięcza, ale on sam mówi że bardzo chcial być przy nas i wcale to nie było jakies straszne...

no to się napisałam...mały woła cyca :ico_szoking: :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

17 wrz 2007, 17:51

Agnieszka Darek jest cudo!!! :ico_brawa_01: Prześliczny i jaki duży.Prawdziwy facet :-D :ico_buziaczki_big: To dla Twoich facetów :ico_prezent: a to dla Ciebie.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

17 wrz 2007, 18:13

Agniesia, uwinelas sie szybciutko z robota, jeszcze raz przyjmij moje gratulacje. A Darus sliczny i kochany. No i pogartuluj tatusiowi za odwage i honoroe zachowanie na sali porodowej :ico_oczko: :ico_brawa_01: No i ucaluj Starsza Siostre, to tez zaszczyt stac sie nia po 4 latach :-)

Napisz jeszcze czy bardzo popekalas i jak tam szwy?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 wrz 2007, 18:44

agnieszka01.04, piękny chłopaczek z Twojego synka! Nie znam się za bardzo, ale chyba szybko uwinęłaś się z poordem, prawda? Super, fajnie,że już masz maleństwo w domku i nie musisz już czekać jak my. Wpadaj częściej i zawsze z chęcią pooglądamy nowe foteczki :-)
Justyna_Bochnia, piękne spanko przygotowałaś dla maleństwa. Wiesz,aż się chce położyć... U mnie nadal łóżeczko tylko złożone i goły materacyk. Jeszcze zwlekam z przystrojeniem, ale chyba już niedługo.

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

17 wrz 2007, 18:52

Kocura Bura, u mnie już od ponad 2 tygodni stoi.

A dziś spakowałam torbę do szpitala w końcu!! Zabrałam Szlafroczek, koszulkę nocną pantofelki, duży ręcznik i jeden do włosów 5 pampersów dla dzieciaczka tak na wszelki wypadek mokre chusteczki, i taki podkład do przewijania dla spokojności... no i swoje podkłady poporodowe a w łazience kosmetyczka spakowana stoi zeby wrazie czego wszystko mieć pod ręką. Boję się tylko że M nie zdąży z Wiednia dojechać.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 wrz 2007, 18:59

Justyna_Bochnia, u mnie też torba czeka. Już chyba z miesiąc, bo wtedy jakoś wpadłam w panikę, że jakby coś się działo to ja nic nie mam i torba nie spakowana :ico_olaboga: W ciągu jednego dnia pokupiłam wszystko i się spakowałam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość