madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

17 wrz 2007, 21:09

Gosiu w takim razie życzę przyjemnej kąpieli i kolorowych snów :-D
No i przyjemnego kopanka :-D Ja tez zawsze na to czekam zanim zasnę :ico_oczko:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

17 wrz 2007, 21:48

ja uspalam julcie dzisiej poszla wczesnie spac bo o 19 30 to az nie mozliwe niedawno zasypiala kolo22 ale teraz chodzi do przedszkola no i wczesnie wstaje. A tak naprawde Julcia uczy sie spac w swoim pokoju zupelnie sama juz druga noc jestem ciekawa czy sie uda.No i teraz czekam na mojego meza z pracy ide zrobic mu smaczna kolacje. :ico_obiadek: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

17 wrz 2007, 22:16

Hej!
No ja też poszłam do lekarza, stwierdziłam rano,że lepiej sprawdzić czy wszystko ok...no i dostałam zwolnienie do czwartku.Najpierw miałam wyrzuty sumienia, że nie idę do pracy(ale jestem głupek :ico_olaboga: ), a wieczorkiem dostałam takiego katarku, że masakra! Normalnie bomba w nosie. Czuję się chyba najgorzej z tych wszystkich dni :ico_placzek: Mój Mały chyba na razie znosi to jakoś, bo kopie jak zwykle.
Marcia szkoda, że masz antybiotyk, ale trzeba się słuchać zaleceń lekarza. Mnie przepisał Aliofil (takie czosnkowe tabletki) i do ssania Propolki.
GosiaSuuupeeer brzuszek:)
Śpijcie słodko! pa!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

17 wrz 2007, 22:33

Goonia, widzę ze Ciebie tez rozłożyło :ico_pocieszyciel:
Bardzo dużo teraz osób chorych wkoło :ico_olaboga:

Goonia pisze:Najpierw miałam wyrzuty sumienia, że nie idę do pracy

no co Ty :ico_nienie: dobrze ze masz szansę porządnie się wykurować,leż i wygrzewaj się :ico_oczko:


Ja tez juz chyba zbieram się do spania :ico_spanko:
Patryk coś źle dzisiaj śpi. Od godziny dziewiętnastej zaliczył juz dwie pobudki i wypił całą butlę wody :ico_noniewiem:

Dobranoc, papa. :-)

[ Dodano: 2007-09-17, 22:36 ]
mariola pisze:A tak naprawde Julcia uczy sie spac w swoim pokoju zupelnie sama juz druga noc jestem ciekawa czy sie uda


nasz od tygodnia uczy sie spac we własnym łóżku :ico_noniewiem: Do tej pory spał z nami i teraz ciężko go odzwyczaić.
życze powodzenia. :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

18 wrz 2007, 08:17

Witam stycznióweczki g:D

Oj te choróbska :ico_chory: Ja tez piję herbatkę z cytrynką ale nie wiem na ile pomoże więc Marcia ogromna prośba o przepis na syropik :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Nie wiem czy pamiętaie ale byłam wczoraj u lekarza. Nie robił mi usg więc wiele wiadomości nowych nie mam :ico_placzek: Generalnie powiedział że mam więcej leżeć. Dokładnie wygniótł mi brzuszek na wszystkie strony i powiedział że gdyby te napięcia częściej się powtarzały i do tego dołączył ból brzucha to mam do niego dzwonić. Narazie mam łykać 1x Nospę i 2x magnez.
Dostałam tez skierowanie na glukozę :ico_zly: Nie wiem czy wiecie ale lekarz poradził że do szklanki można wycisnąć soczek z połówki cytryny. Nie ma to wpływu na wynik a przynajmniej smak nie jest tak tragiczny.
Oprócz tego musze zrobic standardowe badanka krwi, moczu i dostać zastrzyk na przeciwciała.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

18 wrz 2007, 08:20

Hej Dziewczyny!!

Goonia, bidulko kuruj sie ostro, zebys szybko wyzdrowiala!!!! Dobrze, ze masz zwolnienie, bo przeziebienie lepiej wylezec w lozku.....

Wogole zycze Wszystkim DUZO ZDROWIA!!

Ja jak zwykle zaczynam dzien w pracy, nawet sie nie zobaczylam dzisiaj rano z moim Piotrkiem, bo nie zdazyl z nocnej zmiany przed moim wyjsciem do pracy, czasami tak bywa.... :ico_placzek:

Wiesz co Gosia, widzialam w H&M fajne sztruksy i cena nawet w miare 110 zl... chyba po wyplacie zaszaleje i sobie je kupie :-D

Zycze milego dzionka!!

Pozdrawiam

[ Dodano: 2007-09-18, 08:24 ]
kaska28 pisze:Nie wiem czy wiecie ale lekarz poradził że do szklanki można wycisnąć soczek z połówki cytryny. Nie ma to wpływu na wynik a przynajmniej smak nie jest tak tragiczny.


Witaj Kasiu!!

Dobrze, ze zarazki nie przenosza sie przez forum....!! Duzo zdrowka zycze Kasiu!!

Dobry pomysl z ta cytryna, tak zrobie tez mnie to badanie czeka niedlugo......

Buzka

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

18 wrz 2007, 10:12

Witajcie kochane!
No to widzę,ze jak chorujemy to wszystkie :ico_szoking:
Mnie też łamie i gardełko opuchnięte :ico_placzek: ,ale piję duzo miodu i mam nadzieje,ze to mi pomoże :ico_noniewiem: :ico_sorki:
madziarka81 pisze:Goonia napisał/a:
Najpierw miałam wyrzuty sumienia, że nie idę do pracy

no co Ty :ico_nienie: dobrze ze masz szansę porządnie się wykurować,leż i wygrzewaj się :ico_oczko:

popiream :ico_brawa_01:
Goniu Ty i dzidzia jesteście najważniejsze,a w pracy sobie poradzą bez Ciebie.

Mnie od czasu do czasu bola plecki tak jakby korzonki,ale nie wiem co to moze byc ,gdyby nie przeziebienie to czuje się dobrze, brzunio mnie nie boli ,więc to najważniejsze :ico_brawa_01:
kaska28 pisze:Generalnie powiedział że mam więcej leżeć. Dokładnie wygniótł mi brzuszek na wszystkie strony i powiedział że gdyby te napięcia częściej się powtarzały i do tego dołączył ból brzucha to mam do niego dzwonić. Narazie mam łykać 1x Nospę i 2x magnez.
Dostałam tez skierowanie na glukozę :ico_zly: Nie wiem czy wiecie ale lekarz poradził że do szklanki można wycisnąć soczek z połówki cytryny. Nie ma to wpływu na wynik a przynajmniej smak nie jest tak tragiczny.
Oprócz tego musze zrobic standardowe badanka krwi, moczu i dostać zastrzyk na przeciwciała.


Kasiu mi magnez pomógł bardzo,ja na początku brałam nawet 5x dziennie,a teraz mam brać 3x :ico_noniewiem: ,a nospe jakby mocno bolało.
A powiedzał Tobie dlaczego bola Ciebie plecki?
Co chodzi o cytrynkę ,to gdzieś na forum mówiły dziewczyny,ze tak robią hehe,a co czasami trzeba oszukac hihi :ico_oczko:


DZiewczyny wyobraźcie sobie ,ze przez 26 lat byłam przekonana i nawet mam w książeczce zdrowia ,ze moja grupa krwi to 0 RH-,a teraz po zrobieniu grupy wyszło ,ze 0 RH+ :ico_szoking: ,podobno kiedyś wpisywali grupy jak leci i zdarzały się pomyłki :ico_olaboga:
Co za kraj :ico_zly: :ico_puknij:

Pozdrawiam i zyczę miłego dnia :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-09-18, 10:14 ]
łitam nikogo nie ma :ico_placzek: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

18 wrz 2007, 10:21

monia26 pisze:DZiewczyny wyobraźcie sobie ,ze przez 26 lat byłam przekonana i nawet mam w książeczce zdrowia ,ze moja grupa krwi to 0 RH-,a teraz po zrobieniu grupy wyszło ,ze 0 RH+ :ico_szoking: ,podobno kiedyś wpisywali grupy jak leci i zdarzały się pomyłki :ico_olaboga:
Co za kraj :ico_zly: :ico_puknij:


Monia,

Chyba zartujesz?? No ladne jaja..... , chyba tylko w Polsce jest mozliwe, teraz sie nie dziwie, dlaczego kazda ciezarna musi miec oznaczona grupe krwi....

Monia,

W takim razie, Tobie tez zycze szybkiego powrotu do zdrowia!!! Mam nadzieje, ze mnie nie dopadnie ta "epidemia" :ico_olaboga:

Mnie tez bola plecy, ale to pewnie przeciazenie kregoslupa....... za dlugi mam przy moim wzroscie i tyle.... :ico_oczko:
Magnezu jak na razie nie bralam wcale (jem tylko pyszne ciasteczka z magnezem.... polecam!) i odpukac czuje sie swietnie!!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

18 wrz 2007, 12:55

No to ja moze jestem wyjatkiem..... :ico_szoking: u mnie grupa krwi sie zgadzala...... :ico_haha_01:

Mary, trzymam kciuki, zeby udalo Ci sie skonczyc pisanie i obronic prace!! Powodzenia!!

mary pisze:Właśnie tak patrzę na swojego suwaczka i wychodzi, ze za 5 dni będę obchodzić 100-dniówkę!!! Trzeba to będzie jakoś uczcić :-D


No racja, cos wymyslisz....

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

18 wrz 2007, 13:21

hej hej
Ja właśnie wróciłam z miasta,byłam na pysznych lodach z gorącymi malinami i sosikiem ,normalnie pychotka hihi :-D
A teraz trzeba zabrać się za obiadek,a tak mi się nie chce :ico_spanko:

mary pisze:Teraz cały czas i tak mam pewne wątpliwości, że napewno dobrze określoną tą grupę krwi, ale muszę wykazać jakieś zaufanie.


Mary ja niestety powtórzyłam badania 2 razy dla pewnosci, bo nie wierzyłam i sie potwierdziło,ze jednak 0 RH+ :ico_brawa_01: ,ale teraz już jestem spokojna.

Pozdrawiam papa

[ Dodano: 2007-09-18, 13:22 ]
mz74 pisze:mary napisał/a:
Właśnie tak patrzę na swojego suwaczka i wychodzi, ze za 5 dni będę obchodzić 100-dniówkę!!! Trzeba to będzie jakoś uczcić :-D


No racja, cos wymyslisz....


To szykuje się imprezka hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość