Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 wrz 2007, 09:49

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MOJEJ SYNÓWKI STO LAT KOCHANA
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
jASNIE pANI ja to juz moge sie wkrecic praktycznie na alkoholową imprezę :ico_oczko: :ico_brawa_01: bo misiek poprzez tą chorobę brał butle a cyc go denerwował, bo jak miał katar to nie mógł oddychac pijąc mleko wiec co chwila puszczał cycka i brał jeszcze raz, ale jak mozna tak jeść? wiec wolał butle, a mi pokarm uciekał w siną dal, ale jeszcze go troszke karmie :ico_oczko:
Mróweczka pisze:Poszlam dzis jak zwykle na zakupy-co jest moja namietnoscia, a tu niespodzianka- place w sklepie a tam pusto na koncie- normalnie tragedia!!!

radzę zaprzyjaźnić sie z Madziorą bo Ona szalona zakupoholiczka :ico_oczko:
Skarpeta gdzie TY???????????????
KaSka liczy od wczoraj w skarpecie ile nadziergała kasy od ostatniej imprezy :ico_oczko:
Kasik ciesze sie ze z Viki kąpielą juz jest dobrze :ico_brawa_01: wysłałam Ci załącznik, przeczytałaś go????? bardzo miły i pocieszający

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

18 wrz 2007, 10:10

Hey dziewczyny!!!!
[size=150]Caluski dla Lusi z okazji 3-miesiecznicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Duzo zdrowka od najlepszych ciotek z TT!!!!![/size] :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_zdrowko:
u nas dzis sama nocka lepiej,ale tak do 12 to tragedia,bo jeszcze zebol wychodzi nasepny i tak sie nalozylo!!!
Ela duzo zdrowka dla Kondzia!!!!Podziwiam Cie mamusko z tymi pampersami,ciekawe kiedy ja tak postanowie...super,ze jestes konsekwetna,bo na pewno efekt bedzie murowany.. :ico_brawa_01: ale numer u GP,ale jak wyszlas z tego calo,ja to bym pewnie stanela na tym miejscu i stala az wyschnnie :-D ..hihi
Marta strasznie mi przykro.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: brak mi slow,zeby cokolwiek powiedziec...ludzie odchodza za szybko :ico_placzek: :ico_placzek:
Madziorka fajnego mialas dziadzia,ja niestety tylko babcie jedna mam,a dziadkow nawet nie poznalam,bo umarli przed moimi urodzinami..tato mamy zadnego z wnukow nie widzial,bo zmarl bardzo mlodo...a zawsze mialam w wyobrazni takiego wymarzonego dziadka w okularach i z siwa broda...taki moj ideal :-)
A mame Sonie pewnie,ze pamietam z tych fotek z morza.. :-D
Beatka zycze powodzenia w walce z tym paskudztwem... :ico_zly: szkoda,ze nie zlapali tego gagatka,ale masz racje,nie ma co zaczynac z sadami,bo i tak bedzie to trwalo wieki pewnie :ico_noniewiem:
Kasi.k super,ze Vkusia juz znowu w swoim zywiole i ze kapiel sie udala :ico_brawa_01:
Dziewczyny a do mnie polozna przychodzila mnostwo razy w czasie ciazy, nie pamietam ile dokladnie..i tak samo health visitor...a po porodzie to prawie codziennie,dopoki nie czulam sie pewna...ogolnie mialam swietna poloza,w starszym wieku(60)ale super babka,na motorach jeszcze smigala :ico_szoking: zawsze jak mialam jakies pytanie to sie pojawiala.. :-)
Lucy ale z Oliverka synus mamusi...ma racje,najlepiej u mamy :ico_brawa_01: :ico_haha_02:
Kasiulka gdzie Ty sie podziewasz???jak sie nie pojawisz,to ja Cie nawiedzie z batem :wpale: :-D
Gosia jak tan pracusiu?jak zdrowko Tomusia?

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

18 wrz 2007, 10:27

witajcie!!!
a mnie dzis niespodzianka spotkala... zdjeli mnie z lotu i dali mi stanbye domowogo do 12.00 :ico_szoking: wiec sobie siedze i czekam co to bedzie.... mam nadzieje nie leciec :ico_noniewiem: juz dzis
STO LAT DLA LUSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
i caluski dla OLIVERKA wczoraj zesmy mu zyczen nie zlozyli :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_wstydzioch:


kupa juz dzis ok. :-D
ale poryczalam sie rano bo natek tak sie zapedzil ze sobie rozcial nad oczkiem troche o szafke- ktora nie ma nawet ostrego roga :ico_zly: i krewka leciala i teraz ma spochniete :ico_placzek: ja zwariuje... a to dopiero poczatek :ico_noniewiem:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

18 wrz 2007, 10:33

Julie ale Ci sie udalo,chociaz wypoczniesz troszke jeszcze...buziole dla Nathanka :ico_buziaczki_big: .ale szaleje na calego..

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

18 wrz 2007, 11:10

chyba sie zaklimatyzuje:)

Lusieńce życzymy wszystkiego naj naj z okazji 3 miesiecy :ico_prezent: :ico_prezent:

Powiedzcie mi Kochane jak sie zeby zaczynaly u Waszych Bąbli tzn chodzi co im sie dzialo!!! Moj M twierdzi, ze Erysiowi wlasnie zaczynaja sie zeby!!!!
Obudzil sie o 3 w nocy(co w sumie od urodzenia mu sie niezdarzalo, bo on cale noce przesypia)nieplakal tylko do 8 rano mietosil cycka w buzi-ja spalam on tez, ale co mu wypadl cycoszek to sie wiercil!!! :ico_olaboga: ślinić tojuz dawno sie ślini i pcha wszystko do buzi hmm wiec niewiem :ico_noniewiem:

ilonakk9 ja tez zawsze mialam takie wyobrazenia-Babcia w fotelu robi na drutach, Dziadek daje cukierki- a Mama mojej Mamy umarla ze 30 pare lat temu to o mnie jeszcze ptaszki niespiewaly, a druga Babcia ma jakies 85 lat i biega, wszystko robi, modnie sie ubierze taka Babcia nie-babcia! Fajna Babcie mialam przyszywana tzn mojego Dziadzia 2 zonka-a teraz to zostala mi wlasnie tylko ta 1 Babcia nie-babcia!!!

Madziorka milo, ze jest ktos tez taki jak ja-bo myslalam, ze to jakies zboczenie- w sumie prawie codziennie cos kupuje :-D :-D a od wczoraj niemam nic na koncie wrrrr, ale bylam zła!!
A ten sms to: Jasnie Panie sms zajechał....śledziami :-D

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

18 wrz 2007, 11:18

U nas dzis slonecznie,ale jakos chlodnawo,chyba juz letnie rzeczy trzeba bedzie schowac do kufra :-D
Mroweczka fajna masz na czasie babcie :-D :ico_brawa_01:
Co do zeboli,to u nas Vinee zaczela sie juz slinic i wkladac piastki do buzki od jakiegos 4 miesiaca a pierwszego zabka zobaczylismy bodajze okolo 10..strasznie dlugo to u nas trwalo..moze rzeczywiscie to zabki u Twojego Eryczka... :-) :ico_haha_02: mam nadzieje,ze u Was bedzie lzej z nimi,bo zebole to straszna udreka czasami :ico_noniewiem: :-D ja tez maniaczka zakupowa jestem,,,ostatnio sobie obiecalam,ze nic nie kupie,ale jak ide w teren to nie moge sie opanowac,taki nalog i juz....hihi

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

18 wrz 2007, 11:33

no ja tez wlasnie... a jak pustki na koncie to ide do primarka bo tam tanio :ico_oczko: wlasnie sie dzis wsybieram po 12.00 jak mi sie uda uniknac pracy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-18, 11:34 ]
u nas zabki w 5 miesiacu sie zaczely i byla maskara krzyki placze w nocy gryzienia slinienia... a teraz wraca... :ico_chory: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

18 wrz 2007, 12:03

Hej
Ja juz po wizycie u GP. Nic nowego sie nie dowiedzialam - tzn. potwierdzil,ze wiek ciazy mniej wiecej taki. Poza tym mialam zostac umowiona z midwife (ale jest juz zabukowana na full), wiec mam czekac na tel. od niej. Scan powinnam miec kolo 12 tyg. (GP stwierdzil,ze do tego czasu midwife na pewno sie ze mna skontaktuje - pozyjemy zobaczymy :ico_oczko: )
Poza tym na 13 wychodze do pracy. Pozdro

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

18 wrz 2007, 12:26

ilonakk9, ja tez nie znalam dziadka zadnego i tez sobie marzylam zeby go miec takiego siwka hi hi ale niestety :ico_placzek: babcie znalam dwie jedna byla super taka bacia z prawdziwego zdarzenia ale zmarla szybko jak mialam 7 lat :ico_placzek: pamietam tylko ze jak byl pogrzeb to ja calowalam i nie dawalam trumny zamknac :ico_szoking: a druga babcia to tez taka nie babcia i nie mam z nia dabrego kontaktu szkoda z sioatra tez sie nie dogaduje tylko mame mam super :ico_placzek: szkoda zazdroszcze tym co maja takie kochajace sie rodziny mam nadzieje ze moja taka bedzie :-D

co do tej opieki w ciazy to do mnie tez nikt nie przychodzil dopiero po porodzie :ico_noniewiem: ja przyjechalam do uk jak bylam w 3 miesiacu ciazy i usg mialam od poczatku co 2 tyg az do 7 miesiaca :ico_noniewiem:
felicity001, dobrze ze wszystko ok :ico_brawa_01: jak juz bedziesz miala zdjatko z usg to koniecznie nam wklejaj :ico_brawa_01:
zyczonka dla LUSIENIK :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
duzo zdrowka dla chorych dzieciaczkow :ico_buziaczki_big:
Mróweczka, ja poznaje ze Kubusiowi zabki ida po kupce jest zdecydowanie luzniejsza i co chwilke :ico_olaboga: to u nas taki chyba najbardziej zauwazalny objaw :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 wrz 2007, 13:49

dziewczyny przeczytalam,ale juz nie pamietam hi hi julie ucaluj Nathanka ,ale bidulek ....ale pewnie wszedzie go pelno hi hi a w tym zdjeciu w podpisie widze,ze podobny do Ciebie :-D do tatuska tez ,ale i do Cibie widze duze podobienstwo :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość