Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

18 wrz 2007, 06:48

Witajcie o poranku :-D tradycyjnie Julka obudziła się po :ico_spanko: a juz nie zlicze ile razy busziła sie w nocy dostaje na wieczór 110 kaszki Sinlac potem na dojedzenie cycusia a i tak budzi sie o 1potem ok 4 a od tej godziny już co chwile sie kręci i cyka cycusia noi pobudka o 5.30-6

Tosia_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:43

18 wrz 2007, 07:22

No dzien doberek nie jestes sama z tymi pobutkami bo moj Oskarek mimo ze jest na butli to i tak sie budzi w nocy z 2razy Nakarmiego na noc o godz 20 ale juz o 24placze do mleczka a pozniej to o 5albo4 a o 6sam automatycznie wstaje.Chociaz wczesniej to budzil sie tylko raz a teraz cos mu sie pozmienialo.

Awatar użytkownika
miniowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 lip 2007, 09:05

18 wrz 2007, 07:33

cześć kobietki
no faktycznie urmajo - wcale nie powiedziane, że będzie lepiej.
micho to moje pierwsze dziecko, a tak dał mi popalić, że szok. mam nadzieję, że następne będzie spokojniejsze. z michałkiem przechodziliśmy do 3 miesiąca kolki. straszne to było i dla maluszka i dla nas. a najgorsza ta bezsilność, że nie można dziecku pomóc. do tej pory mamy pół szuflady różnych specyfików na kolkę, które o kant d... rozbić. no ale dobrze, że to już za nami.
nana - jak czytam o twoim michałku, to jakbym czytała o swoim. chyba dzieci o tym imieniu to niezłe łobuziaki :-)
też karmię piersią i mam zamiar karmić do roku. mały zasypia około 20. w nocy pobudka o 1 , później o 4 a o 5 już szykujemy się do pracy, którą rozpoczynam o 6. no i 20 km trasy do pracy. oj ciężkie są te poranki :-(

Tosia_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:43

18 wrz 2007, 07:36

pozatym wczoraj bylismy u lekarza z nadzieja na szczepienie ale niestety najpierw musze mu zrobic badania bo jest za blady i ma powiekszona watrobe jestem ze stresowana bo nie wiem co to moze byc teraz musimy czekac miesiac czy mu sie zmniejszylekarz mowil ze to moze byc jakies infekcyjne ale i tak juz chucham i dmuchamna niego

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

18 wrz 2007, 09:21

Gratulacje dla Emilki z okazji polroczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i gratulajce dla Krzysia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pirwszego zabka:):):):)
Dziewczyny mam pytanieczy chodzicie ze swoimi pociechami na basen??? bo ja mam straszliwa ochote sie wybrac z maciusiem ale jednoczesnie boje sie jaki basen i wogole

[ Dodano: 2007-09-18, 09:22 ]
A tak wogole to WITAJ MINIOWA po takim czsie milo Cie widzec :) wpadaj do nas czesto buziaki

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

18 wrz 2007, 10:21

Witajcie. Moje dziecię właśnie usnęło także mam chwilę dla siebie :ico_oczko:
Co do tych pobudek nocnych to Emi obudziła się dzisiaj po 2 na cycusia. Wzięłam ją do łóżka nakarmiłam no i zasnęła. Koło 4 na śpiąco zaczęła cyca szukać no to znowu jej dałam. Ale ona tylko wzieła do buzi i od razu zasnęła. Co jej cycka zabierałam to ona się wybudzała i go szukała. A jak dałam cyca to był spokój... Chyba będę musiała spróbować jej dać smoczka. Może w nocy na niego zaskoczy :ico_noniewiem:

Karolina my już byliśmy na basenie. Emilka była zachwycona. Chcę ją teraz na jesień zapisać do szkólki pływania dla niemowlaków. Dla niej to była straszna frajda. Z resztą ona uwielbia wodę. Jeżeli będziecie się wybierać z Maciusiem na basen to musisz wybrać taki gdzie woda jest ozonowana a nie chlorowana. Najlepiej poszukaj sobie szkólki dla niemowlaków bo woda musi być dostosowana do malucha. Musi być cieplejsza niż na normalnym basenie. Jeżeli już taki znajdziesz to kup sobie specjalne pieluszki na basen no i miłego ciapciania w wodzie życzę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

18 wrz 2007, 10:22

witajcie.
wielkie :ico_brawa_01: dla Krzysia za pierwszego ząbka.

Co do karmienia butelką pisałam na innym wątku, że czasami jest tak, że dziecko nie chce pić z butelki jak karmi je mama, więc powinien spróbować ktoś inny, a mama musi zniknąć z pola widzenia. Niektóre dzieci nigdy nie zaakceptują butelki, a wtedy zostaje kubeczek.

Awatar użytkownika
miniowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 lip 2007, 09:05

18 wrz 2007, 10:23

witaj karolinka :ico_buziaczki_big:
ale słodziak z tego twojego maciusia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

18 wrz 2007, 10:37

witaj miniowa pisalam do ciebie na gg ale nieodpisywalas wiec pomysllam ze nie masz czasu badz nie mozesz
Dzieki Aga a jakie to maja byc majtaski???

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

18 wrz 2007, 11:00

cześć laski
u nas noc fatalna, mysle że przez tego zęba, spałam 3 godziny, normalnie padam, od rana płakał, teraz s;pi, ale jeśc nie chciał

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość