Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

18 wrz 2007, 10:17

Patrycja wszystkiego naj z okazji miesięcznicy ha ha :ico_prezent: Zazdroszczę wam tego mieszkania. My jakoś z mężulkiem wciąż nie możemy zdecydować się na kredyt a dziś niestety innej możliwości na mieszkanie nie ma :ico_zly:

Awatar użytkownika
Serenity
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 wrz 2007, 09:22

18 wrz 2007, 10:23

Witam wszystkie Majowe Mamusie i Ich Maluszki!Jestem tutaj z zaproszenia Anes :ico_oczko:
Mój Maluszek ma na imię Kacperek i urodził się 3maja.Mam nadzieję,że mnie miło przyjmiecie.Pozdrawiam Wszystkie Mamy.Może parę zdjęć Wam prześlę jak chcecie:
Mam nadzieję,że nie za dużo :ico_noniewiem:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

18 wrz 2007, 10:31

Serenity, witaj! klikaj z nami często

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

18 wrz 2007, 10:33

kamizela, dzięki :-D :-D :-D My też długo nie mogliśmy się zdecydować. Już w zeszłym roku się przymierzaliśmy kiedy okazało się że jestem w ciąży, ale jakoś nie wyszło i wynajęliśmy mieszkanie, ale na szczęście teraz się zdecydowaliśmy. I trzymajcie kciuki żeby się udało załatwić kredyt

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

18 wrz 2007, 10:33

Ladybird tak to ja tam siedzę i poatrzę jak inni wcinają
Patrycja gratulacje zobaczysz że nawet się nie obejrzysz i już będzie rok a teraz jeszcze przy dziecku to naprawdę czas umyka. a co do spania dzieciaczka to może mu brakuje Ciebie... :ico_noniewiem: z czasem pewnie i będzie przesypiał znowu całe nocki mnie się jeszze taki prezencik nie zdarzył, chociaż przedwczoraj spał od 8 do 4.30 i to był odla mnie zaskoczeniem próbowałam sobie nawet przypomniec tak jak Zbora czy aby go w nocy nie karmiłam
Kamizela masz rację albo kredyt i wlasne mieszkanko albo teście pod jednym dachem szkoda tylko że te mieszkania są taaakie drogie, dobrze że chociaż wydłużyli te kredyty wiem że można nawet do 50 lat spłacać, tylko te 50 lat to szmat czasu...

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

18 wrz 2007, 10:34

Serenity, witamy, witamy serdecznie. A syneczek śliczny :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 wrz 2007, 10:39

Serenity..witamy sredecznie...rozgosc sie...fotki sliczne..........tak jak i Kacperek(moj maly braciszek tez tak ma na imie a sama wybieralam :-D )

U nas nocka spoko...w sumie 2 karmienia i pobudka o 6.00 jak zawsze...
A co dziwne kupy nie bylo-tak sie skarzylam ze brzydkie robi to dzis wcale nie zrobila :ico_oczko: W nocy mleczka jakos starczylo..rano tez no i nawe bylo na drzemke....tak wiec kruszyna smacznie spi z tatusiem...

Wielkie DZIEKI za pamiec i pocieszające slowo...ach ile to znaczy!!!

Ogromne zyczonka z okazji ukonczenia 4 miesiac zyczy Daria i Maya...KINIU rosnij zdrowo!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Fajnie macie jesli jest szansa miec swoj domek...gdybysmy byli w polsce to by sie cos wybudowalo...a tutaj to tylko zkup na kredyt wchodzi w gre......a ceny takie ze w USA mozna kupic konkretny dom z 4 sypialniami za to co u nas za malutki kawalek szeregowca...z wiadomo jakim ogrodkiem :ico_oczko: :ico_puknij:

Nastawienie mam bojowe na dzisiejszy dzionek...pranko powiesilam,niebo bezchmurne tylko pizga z leksza...ok.14.00 na wazenie do poloznej...a potem do znajomej odebrac ten spozniony TRIBIOTIK...

Awatar użytkownika
Serenity
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 wrz 2007, 09:22

18 wrz 2007, 10:41

Dzięki za przywitanie.Nie mogę sobie poradzić z avatarem :ico_placzek:
A co do mieszkanka to My pod koniec tamtego roku kupiliśmy małe,2pokojowe w Ząbkach i na dzień dzisiejszy mamy wykończoną łazienkę,i zaraz będą malowane pokoje :ico_brawa_01: Ale kredyt na 35lat,niejedni nawet tyle nie zarabiają,tragedia po prostu :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

18 wrz 2007, 10:42

Serenity witamy was serdecznie :-D Synek słodziak - my uwielbiamy oglądać fotki.

Patrycja to ja trzymam kciuki za kredyt :064:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 wrz 2007, 10:44

Serenity..nie wiem napewno ale chyba musisz troche tu pobyc zeby dalo sie avatarek wstawic :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości