Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 wrz 2007, 18:24

No właśnie..zdjęcia!!! zdjęcia, zdjęcia!

A ja...uwaga...dałam Hani łyżeczkę zupki z marchewki! :ico_szoking: zdziwiona była..nie wiedziała co się dzieje..no i generalnie słabo jej smakowało.
Ma dziś śmiechawkę...gada, przewraca się w tą i z powrotem...i w ogóle...A teraz już głodna i marudzi...chyba dziś wcześniej kąpiel. Mam nadzieję, że do 19wytrzyma, potem pływanie, butla i lulku...
Ja znów troszkę mam do ogarnięcia w mieszkaniu. A potem?może chwilka przy kompie i też wcześniej się pożegnam...bo jakoś wieczorami tu zalegam no i nie mam czasu na męża...Ja komp, on tv...życie...Trzeba to jakoś poodkręcać, żeby było ok.
Lecę przygotować łazienkę na kąpiel.Pa!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 wrz 2007, 18:25

ale walnelam byka...Maya wazy 6620....

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

18 wrz 2007, 18:25

Aaaaaaaaaaaaaaaa zapomniałabym o moim zięciu :ico_buziaczki_big: no no przeystojniak z Wiktora i tyle :ico_haha_02:

A to od Urszulki:

Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 wrz 2007, 18:43

Glizdunia no w sumie niby waży ok...Ile ważyła przy wypisie ze szpitala?bo to ważne...No i generalnie to 105g na tydzień to mało...ale..liczy się to, czy podwoiła już wagę od wypisu ze szpitala do teraz. Jeśli tak, to nawet u nas mówią, że jest ok i tyle!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 wrz 2007, 18:46

Mili dzis jadła na obiadek kaszke malinowa i tez jej smakowała, tyle ze z łyzeczki to moze znow zjadła tylko 10-15 ml a reszta z butli :ico_olaboga: ale nie poddam sie, w koncu załapie. Faktycznie zauważyłam, ze jak jej głebiej dam ta kaszke to połyka a jak tuz przy ustach to wypluwa i jak nadazam za jej rytmem, tzn tak jakby piła z butli to ok ale jak zostawiam jej czas na zasmakowanie to juz nie ok.
Ja postanowiłam dawac Mili kaszke jak przyzwyczai sie do mleka z kleikiem i tak tez sie stało, to samo z deserkami, jak przyzwyczai sie do soczkow dostanie deser, a dzis nie za duzo tego soczku wypiła, a do poł godz kupsko szczeliła. Zobaczymy, z zupkami tez poczekam jak juz zacznie jesc ta łyzeczka :ico_noniewiem:

Co do włosów, to mi tez strasznie wypadaja, bratowa chwali sobie witaminy BELISA SUN takie na włosy i paznokcie itp i chyba zastosuje, co do obciecia to tez czekam na fryzjerke, ale to dopiero w październiku zeby od razu odrosty zrobic. Podoba mi sie fryzura Gosi, ale troche sieboje...

Normalnie zjadłam teraz miske chips'ow i mam takie wyrzuty :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:

glizdunia 105 to na pewno za mało, a robiłaś posiew moczu..u nas z posiewu wyszło ze ma jakas bakterie i przez to nie przybiera..

massumi a gdzie ty sie podziewasz kobieto??

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

18 wrz 2007, 19:05

ladybird23, ja się szlajam to u sie to u rodziców to u teściów... i tak już doczekałam sie pierwszych zmarszczek hehheee :ico_oczko: :-D

Ale serio wykończona jestem po takiej sesji w domu z moimi ulubieńcami ... sam na sam można orła wywinąć....
A my Ule ważymy za tydzień, ale ostatnio ważyła 5250 :ico_placzek: czyli nie podwoiła... i przez 2 tygodnie przybrała 350gr :ico_noniewiem: i podobno tomało :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Serenity
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 wrz 2007, 09:22

18 wrz 2007, 19:35

Ok,wrzucę zdjęcia nowej fryzurki,jutro będę mieć więcej czasu to coś więcej napiszę.Powiem tylko,że Moj waży 7kg-podwoił swoją wagę urodzeniową,jest ładnie rozwinięty,przekręca się z brzuszka na plecki i odwrotnie,łapie zabawki nawet na brzuszku,przekłada je z rączki do rączki,chce już siadać,śmieje się w głos i dużo gada i przymierza się do raczkowania :ico_haha_02:
Sorka za jakość zdjęć,ale sama robiłam:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Uciekam narazie.Będę koło 22.00Pa

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 wrz 2007, 19:56

:ico_brawa_01: fajnie Ci

Massumi ja wim czy mało...podobno dziecko w tydzień powinno przybrać najmniej 120g, więc w 2 wychodzi 240 nie? no to Ulalalala ładnie przybrała!

Ladybird23 no widzę, że u Was to już menu jak ta lala! :-D

A moja Groszka tak się dziś kąpała, że szok! wariowała w tej wannie jak półroczne dziecko! a ja lecę spreparować kolację i w spokoju ją zjeść przed mjakmasakra. Przyjdę się pożegnać!

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

18 wrz 2007, 20:10

hmm.co do przybierania na wadze..to mój juz dawno :-D wyjściowa 4190 ( 3900) i teraz gdzieś z 9 .. :-D
Serenity, - fajowa fryzurka
dziewczyny moze wy mi podpowiecie ..co m synol tak wariuje??? ryk i ryk i tak od niedzieli .... spiacy cały czas ...marudny ...koszmar ..tak sobie myśle, może on sie nie najada - bo ja teraz więcej cyca .... i tylko 1 butla , rzadko 2 ...moze on sie drze , ze głodny .... ??? bo w te zęby tomi sie wierzyc nie chce ... gorączki brak , brzuch miękki , je ... kupy są ... sama juz niewiem

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 wrz 2007, 20:13

Zborra...przy wypisie ze szpitala jej nie wazyli :ico_noniewiem: ale chyba za 2 dni od wypisu miala jakies 3 300....no to niby podwoila....ale to od wypisu sie liczy czy ta waga urodzeniowa ...bo tej urodzeniowej to nie podwoila...

Lady...no moczu mi nie zbadaja jak nie znajda powodu...a na mije zyczenie to sie nie da :ico_noniewiem:

Jutro juz sroda wiec coraz blizej do tych wynikow z kupy...az sie boje...kupy sa bez zmian choc dzis jeszcze krwi nie bylo...ale sluz az sie wylewa i ten kolor :ico_szoking: ciemna zielen...

A no i jeszcze polozna powiedzialaze moze juz zabki sie nam zaczynają jesli mala pcha raczki do buzi...a ze spodziewac ich mozemy sie nawet w 9 miesiacu...

Serenity...a zdaje sie ze Kacperek to jest najstarszy z naszych maluszkow :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości