Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

18 wrz 2007, 21:36

a co do kolczyków to ja tez poczekam aż Emi podrośnie i jak b edzie chciała to jej przekłuję

Aniu ja też podaję Emi wit. D i o ile dobrze pamiętam to jest na receptę. Zapytaj pediatrę jak będziesz na wizycie.

[ Dodano: 2007-09-18, 21:36 ]
A ja zmykam pod prysznic i do spanka papa

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 wrz 2007, 21:42

asiula26 pisze:aż po plecy była zesrakana

ania1980 pisze: Jutro dam Helence czymś się sztachnąć.

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
dwa teksty przez ktore sie prawie "zesrakalam" :-D :-D :-D
asiula26, pewnie! jak tylko masz z kim Emi zostawic to do robotki :-D :-D przynajmniej odzyjesz. bo to sie tak mowi, ze mama, mama, ale troche odpoczynku od wlasnego dziecka wyjdzie mamci na zdrowie psychiczne. nawet jesli ten odpoczynek ma sie w pracy odbywac :-D :ico_oczko: ja od jutra zaczynam kurs fryzjerski. Maz i babcie juz do Luski zatrudnione :-D :-D
ania1980 pisze:Czy ta witamina na receptę??

ja mialam na recepte, ale np w Anglii sie nie podaje tej witaminki i dzieci zdrowe.
ok, ja spadam do spanka, bo dzis troche sie nameczylam. do juterka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

18 wrz 2007, 21:43

Moj Marcinke tez juz posmakowal jablko i bardzo byl zadowolony :-D a pod moja nie obecnosc madry tatus dal juz sprobowac
- cukierka
- jogurt
- czekolade
myslalam ze oszaleje :ico_olaboga: :ico_olaboga: i ze go :502: cale szczescie ze juz nie daje wytlumaczylam mu ze za wczesnie on twierdzi ze jak da mu odroinke ciupenke to smak sobie wyrobi :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: i gadaj tu facetom :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

18 wrz 2007, 21:48

ania1980 pisze:Dzięki Aga :-D :-D :-D

Jeszcze tylko małe pytanko :ico_oczko: Czy wszystkie dajecie dzieciom tą witaminę??? Bo mi pediatra nic takiego nie kazał robić... Czy ta witamina na receptę??

Aha, Karla, fajny pomysł z tym wącheniem :-D Jutro dam Helence czymś się sztachnąć.

Zmykam :ico_prasowanko: Ale jeszcze zajrzę, a co!!!

p.s. a gdzie jest nasza Alinka??


ja codziennie daję dziecku 2 krople wit D i dwie krople Cebionu (wit C)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 wrz 2007, 21:51

zesrakanie i sztachniecie jest the best :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: zmykam pa pa :607: :607:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 wrz 2007, 22:26

Karla a nie za duzo 2 krople? ja daje 1 vigantolu ,a 2 krople podobno daje sie wczesniakom ...bo za duzo tej witaminki to tez nie jest dobrze :ico_noniewiem: ja mam wlasnie od pediatry ,ktora mi Kamilka polecila :-D a ja mam to samo co TY z malym hi hi ciagle chce ze mna siedziec ,kurde spi 5 minut i wez cos zrob he he a taki silny,ze mi laptopa z kolan zwala,zeby na niego patrzec :ico_szoking:

Wikusia w kapieli bomba he he a wanienka jaka juz mala :ico_haha_01: a my wanny nie mamy i gdzie ja go bede kapac :ico_olaboga: szukam mieszkania z wanna :ico_haha_01:

a od kiedy bedziecie podawac dodatkowe jedzenie,bo moja kolezanka,ktora karmila 6 miesiecy piersia ,podawala sloiczki po 4 miesiacu ....sa takie,ale sama nie wiem.....

[ Dodano: 2007-09-18, 22:27 ]
karla chodzilo mi o wit d ,tylko cyba nie napisalam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 wrz 2007, 22:28

hej

my dajemy wit D jedna kropelke i juvit multi 3 kropelki
wit D3 jest na recepte
oczywsicie podaje to mimo ze tutaj nikt tego zaleca
ale w polsce mama dostala recepte
mysle ze witaminki mu nie zaszkodza
tymbardziej ze nas slonko skapi tego lata hihi

i rowniez podaje je lyzeczka i mieszam z mleczkiem

asiu super ze sobie emi ulzyla i zasnela hihi

a ja lece ogladac nasz ulubiony serial prison break (skazany na smierc) najnowsza seria juz trwa od wczoraj w usa papa

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 wrz 2007, 22:39

Ależ naskrobałyście...
Sorki nie mam siły odpisywać.
Mały nie mógł zasnąć i się wybił ze snu i... chyba z 1,5h tak ryczał...
A Jarek mnie wkurzył i babcia też.
Oni jacyś nienormalni są
Ona chodziła i stękała czego to ona dożyła...
A on twierdził, ze małego coś boli i na pewno dlatego, ze do surówki cebulki trochę dodałam.
Chyba wiem lepiej jak moje dziecko się zachowuje jak jest przemęczone. Dopiero jak dostał piciu w butli to sie uspokił i zasnął.
No a z J się nie odzywamy. Ostatnio straszna atmosfera u nas w domu. Martwię się, żeby mały tego nie odczuł. Nie wiem co się dzieje, ale mam już wszystkiego dosyć.
Mogę polegać tylko na sobie. Jak J miał się chwilę zająć małym bo obiad robiłam to jak się zajął?? Tomek leżał na kanapie i stękał a on gadał do niego grając w playa. nonono poświęcenie czasu dziecku. No ale on się obraża jak ja mu mówię, ze coś źle robi. Boże czuję się tak beznadziejnie. :ico_placzek: Czy to przesada, że chcę aby on mi pomagał?? I w dodatku robił to dobrze? :ico_placzek: To o dwie rzeczy za dużo jak na faceta.
Znów zanudzam. Stękam i stękam.

Z milszych rzeczy: chusta super. Już Tomka w nią wsadziłam, ale fotki jeszcze brak. Ale strasznie mi się spodobało.

Frydza ja też chcę zobaczyć zdjęcie Wiki??

Uciekam. Przepraszam, że nic nie odpiszę, ale nie mam nastroju. Ale myślę o was i buziaczki dla wszystkich. Dobranoc.

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

18 wrz 2007, 23:00

Ale naskrobałyście stronek :ico_olaboga:

Wpadłam żeby Wam Julkę z dzisiaj pokazać , po kąpieli z reszta
Frydza nie bardzo skumałam o co chodziło z fotką Wiki a samego zdjęcia nie zdążyłam zobaczyć
Uszy małej przekłuję na roczek.A jabłkiem się nie przejmuj i tak rozszerza się dietę o nie po 4 mies.

Kamila mój mąż też tak się małą zajmuje , ale on przeważnie na necie siedzi, albo jakiś mecz ogląda.I zawsze jest ta sama wymówka "ona nie dojadła i chce cyca" , hmmmm ciekawe co wymyśli jak przestanę karmić

Madzia ten twój mąż też ma pomysły

Zmykam spać
dobranoc - pchły na noc :-D

Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 wrz 2007, 23:14

Kamilko u mnie jest identycznie :ico_placzek: a jak byl czas ,ze sie klocilismy,to maly strasznie plakal,normalnie szok....dzieciaczki czuja wszystko...jak bylo ok miedzy nami,to nigdy tak nie plakal...i teraz staramy sie nie klocic ,ale to jest bardzo ciezko,bo ja tez mam poczucie ,ze wszystko jest na mojej glowie :ico_olaboga: tym bardziej,ze w uk jestesmy,a tomek tak sobie z jezykiem i ja musze z nim wszedzie chodzic jak za kare ,jak ma cos zalatwic....nie narzekam,ale nawet do dentysty sam nie pojdzie :ico_puknij: choc normalnie rozumie co do niego mowia,ale ma jakas bariere...wczoraj tez mnie wkurzyl,bo tak to sie wymadrza,a co do czego to musze z nim wszedzie lazic :ico_zly: mowie mu ostatnio,zeby wzial malego na dwor (mial wolne) a on mowi,ze mu sie nie c :ico_zly: a potem marudzi,ze niema obiadu a jak ja mam to zrobic z placzacym dzieckiem,ktore domaga sie uwagi...dzis sie nie kloce,bo ma urodziny,ale wczoraj go tak opieprzylam,ze szok...on mowi,ze ja sie zmienilam,ale ja mysle,ze to on nie dorosl do roli :ico_zly: to teraz ja ponajezdzalam na mojego hi hi

acia moj to samo,,daj mu cyca,, :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość