Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

18 wrz 2007, 17:03

Hej! Już pisalam wcześniej, ale mi post wcięło.
Maciuś ma pierwszego ząbka :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:. lecę bo się obudził

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 wrz 2007, 17:12

Gratulacje Chloe tzn Maciusiu :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

18 wrz 2007, 19:19

Gratulacje dla Maciusia za pierwszego zebola :ico_urodzinki:

Raaaanyyyy jutro wielki dzień Wiki i Julci :ico_tort: Ale się będzie działo :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

18 wrz 2007, 20:38

Wpadłam tylko na chwilkę bo Maks ma ponad 38 stopni gorączki i bidulka cały czas się budzi :ico_placzek: :ico_chory:
Dziękuję Asieńko za życzenia zdrówka dla Maksia :-) Mam nadzieję,że rano będzie lepiej... Musicie się dziś wyspać przed wielkim dniem :-D

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Maciusia - już teraz będziesz mógł dziabnąć mamusię ząbkiem a nie jak do tej pory dziąsełkami :ico_oczko:

Uciekam pa,pa!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 wrz 2007, 21:02

Nellu może to przez ząbki, ale ten katarek ech, dużo zdrówka raz jeszcze. Oby jutro było lepiej

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

18 wrz 2007, 22:21

Gratulki Maciusiowi za Pierwszego Ząbka!! :ico_zdrowko:

Nella pozdrów Maksia i niech te choróbsko ucieka od niego daleko,daleko.

A jutro wielkie,wielkie Święto naszych najstarszych dzieciaczków.Wiki chyba raniutko skończy roczek?Julka w południe?
Zdaje się tak niedawno Asia pisała,że jest już w szpitalu i chodzi po korytarzu i nie jest tak źle z tymi skurczami i nie ma się co bać.A potem cudowna wiadomość,że urodziła dziewczynkę :ico_haha_01:

Gosia rodziła jak pamięć nie zawodzi przez cesarkę.
Taką to ja pamięć mam dobrą bo zdaje się to jeszcze tak niedawno było.Bardzo niedawno a tu już rok :ico_szoking:

Już dziś Obrazek :ico_prezent: :ico_prezent: Składam wam Najpiękniejsze Życzenia!!

Maritko jesteś najbardziej widoczną osóbką jaką znamy :-D I czekamy na fotki jak już Lili urosła i jaki piękny apartament ma Różyczka :ico_oczko:

Joachim robi się dosłownie "wredny"Krzyczy,piszczy i zdaje się testuje moją cierpliwość. Może to minie,może dziś tylko miał taki dzień?

A teraz już nie słodzę i uciekam lulku.Paaaaa

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

18 wrz 2007, 22:35

No się Anetko walnęłas....Julcia o 11:40 a Wiki o 21 :-)
Jakoś tak mi dziwnie, jak pomyślę, że moja dziewczynka nie będzie już niemowlaczkiem :ico_noniewiem:

Duzo zdrówka dla Maksia :ico_buziaczki_big:

Gratki dla Maciusia za zębolka :ico_brawa_01:

Idę spac, jutro bardzo ważny dzień :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

18 wrz 2007, 22:40

taaa Anetko - ;-)

Lila jest za to silna i ma przebłyski wredoctwa :-D jak jej coś nie wychodzi to tak sie spina, że niemal sina się robi - normalnie mało co bąka nie puści ;-) hihi

Aneciu - Julka o ile ja dobrze pamiętam urodziła się rano coś koło 9 :-) a potem po południu Wika ;-) jeju jeju wkrótce mnie znów to czeka :-D a tymczasem roczek!!!!
i zdjęcia podeślę jak mój szanowny kupi w końcu czytnik do kart :ico_noniewiem: bo codziennie niby jedzie i zapomina - w ogóle taka sierota, robię mu listę zakupów w Wordzie wysyłam mailem a ten przepisuje na kartkę oczywiście bez moich dopisków i kupuje coś ale nie takie, albo innej firmy albo coś tam :ico_puknij: eeehhh tyle powiem :-D

Nella - współczuję Maksiowi :ico_chory: , Lila budzi sie z zapchanym noskiem i też biedna cierpi, ale u nas nie ma gorączki i to raczej zęby - ucałuj synka :-)

dziś zadzwoniłam do ortopedy i umówiłam Liluś na wizytę kontrolną (kazała przyjść jak dziecko zacznie chodzić), a z doświadczenia wiem iż oczekiwanie będzie długie i Lila może zacząć chodzić ;-) nie pomyliłam się wizytę mamy na 05.11 :-) oczywiście kolejka na NFZ jest taka długa, bo prywatnie choćby dziś :-P

idę na Facetów a potem Chirurdzy :-D może jeszcze się odezwę... po północy :evilbat:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 wrz 2007, 22:41

Dokładnie 21:30 :D
Wiecie chciałabym jeszcze raz przeżyć te chwile porodu, wolała rodzic niz chodzic z tym brzuchem, tylko ta lewatywa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

18 wrz 2007, 22:44

ja jeszcze tylko sprawdzę,czy rzeczywiście coś ruszyło z tymi profilami itp.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość