Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

19 wrz 2007, 09:57

hej Moni no to super bo pamiętasz jakie to czekanie było straszne... świetnie ze masz tyle zajęć i czas szybkoleci:) tylko paiętaj nie przemęczaj się i nie dźwigaj Wiktorka :ico_nienie: a masz już imianka wymyślone dla przyszłej ślicznotki albo przystojniaczka?
oj mój synek zasnal teraz więc zbieram się do biegania ale zaraz potem będę mam nadzieję ze zawita tu więcej tikakowiczekk buziole kochane!!
ps Monii wiesz ja czesto pzez pracę n ie zagądałąm i nie wiem jak tam u Was z mieszkankiem Wy się przeprowadziliscie czy tyk ogródeczek dokupiliście?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 wrz 2007, 11:47

Czesc Kochaniutkie a ja jestem chora :ico_chory: gardlo i glowa mnie boli :ico_olaboga: zmykam Pozdrawiam

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

19 wrz 2007, 12:34

hej kobietki
a ja tu sie rozpisalam i co? i Julcia podraczkowala i wylaczyla mi komputerek :ico_szoking: no co za kobietka, wiedziala jak na Mamcie zadzialac.....no nic, to sie rozpisze jeszcze raz.....
tak wlasnie dzis rano wstalam najpierw nad ranem zmienic kupke Julci bo w nocy tak sie sfajdala, troszke gorace czolko miala, cos te rozwolnienie nie chce jej oposcic juz nie wiem co robic...kupilam deserki i bede jej podawac, bo pamietam jak Lemo ten sam problem miala....
no a potem obudzila sie Julcia juz o 6 rano bo od rana co chwile ktos dzwonil, o 6 rano :ico_szoking: i niewiedzialam kto, bo zanim sie zwloklam z loza to juz sygnal zanikal, i wtedy dopadl mnie potworny bol glowy, normalnie czaszke mi rozpieralo i ani swiatla ani odglosow zniesc niemoglam, bo mi pekaly bebenki, i normalnie zalozylam sobie chuste na oczy takze oczy mi troche odpoczely a zeby Juclai ciuchitko byla to kazalam A. Julenke nosic i tak caly poranek A. ja nosil na raczkach az zasnela i wtedy ja polozyl ze mna a ona sie wtulila tylko i spala dalej.....i tak dopiero o 8.30 sie dowiedzialam kto dzwonil, to byla kierowniczka od opiekunki bo Julcia chodzi do takiego Home Daycare, niewiem czy wiecie o co chodzi, po prostu dize do opiekunki co ma pod opieka 3 innych dzieci jeszcze i to w prywatnym domku, takie cos, no i ona mowi ta kierowniczka ze nie ma zastepstwa dla Julci bo inna opiekunka tez jest chora, ale ze to tylko jeden dzien to kazala mi sie zastanowic czy wole z Julcia zostac i od jutra juz do normalnej opiekunki to se mysle jak to tylko jeden dzien to Julcia jeszcze ze mna zostanie i nie bede jej robic zamieszania, no a z tym bolem glowy to mysle ze to migeny chyba kurcze, moj A. to samo ma i poszedl do lekarza i lekarz na to ze migreny a to tylko czasem tak mnie trafi taki bol.......no niewiem :ico_noniewiem:
ale sie rozpisalam hihiih
no a pozniej to jeszcze Julci mleczka zabraklo, to wzielam karte meza i szuru buru do sklepu nakupowalam jej roznych deserkow i obiadkow bo cos niejdaek po tych chorobskach sie zrobila i smoczki co sie swieca w nocy hiihih wnocy latwiej bedzie znalezc, no i ja teraz zrobilam skarbonek dwa tygodnie temu ans wieta hihihi i zawsze jak cos kupuje to wyciagam 50 zl ekstra i do skarbonki hihihi bedzie na piekne swieta, a ze ja tak czesto sama do sklepu nie ide to sie powoli uzbiera, lepiej chyba tak niz w same swieta miec maly budzet, bo zeszle swieta tak srednio mi sie podobaly,nie mielismy choinki u nas w domku tylko u tesciowki, ale tez wydalismy wtedy mnooostwo pieniazkow na Julci rzeczy bo dostalam skurczy w grudniu i myslalam ze Julcia sie urodzi hihihi
MONIKAB fr, hihi na modeleczke mowisz? tak trudno z niej wyskrobac dziewczynke, bo w sumie do Julki najbardziej pasuje kolor niebieski :ico_szoking: na chlopczyka, no i fioletowy tez jej ladnie, i sukienki trudno do niej dobrac, wiec ciagle na chlopczyka wyglada i wiekszosc ludzi twierdzi przy pierwszym spotkaniu ze to chlopczyk, czasem mimo tego ze ma rozowe ubranka :ico_wstydzioch:
a ja tez sie zastanawiam co tam rosnie pod twoim serduskzu, chlopczyk czy dziewczynka??? hihihi pewnie teraz po chlopaczku przydalaby sie dziewczynka zeby parka byla :ico_brawa_01: no i jestem ciekawa jak ta moja ciaza przyszla bedzie, bo mowisz ze tak szybko czas ci leci, wczesniej to ksiazki i wyczekiwania na wizyty byly a teraz na nic czasu sie nie ma...no wlasnie...druga ciaza to zawsze inaczej!
LEMONII 24, Julcia poszla pod wode na trzecim spotkanku,a le jak idziesz z dzidzia na spotkaia z trenerem to pewnie na 7 dopiero, no a Julcie to po prostu nurkowalismy w ten sposob ze najpierw oswajalismy z woda a potem na pleckach plywanie i wtedy z pleckow nurkowala glowka do tylu pod wode, wtedy najlepiej dzieciatku zlapac szybko powietrze, i takie szybciutkie nurkowanie i hop! zdziwienie na twarzycce miala ale nic poza tym hihihiih cos mi sie zdaje ze w weekend na basen sie udamy......

[ Dodano: 2007-09-19, 12:35 ]
Frydza, kuruj sie kuruj kobietko, co to za chorbska tiktakowiczki odwiedzily....asiooo asioooo!

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

19 wrz 2007, 12:53

ojej Mamcia to Wy sami tacy odważni byliście bez trenera? :ico_szoking: no ja to się nawet z tą trenerką boję ze mi się dziecko zachłyśnie wodą i udusi :ico_olaboga: ale jeszcze dodatkowo Kornel ma już prawie 10 mies to inacej niż Julcia która jak 2 miała to na basen chodiła takim maleństwom jest łatwiej... no zobaczymy, czyli pewnie dzisiaj też nic się nie wydarzy...
jejku dziewczyny jaki ja mam aetyt ostatnio!! MASAKRA!! tylko bym jadla i jadła i to najlepiej wszystko co uczy no chyba ochłodzenie idzie :ico_haha_01:
a Mamciu wiesz co Kornel miał z miesiąc to rozwolnienie i nic nie pomgało a potem sobie przypomniałam ze jem u się kropelki witaminowe skończyły i kupiłam mu nowe jak przeczytałam skład to tam połowy witamin nie było no i D3teź nie :ico_olaboga: i poleciałam szybko po te kropelki stare i od 2 dni ładna kupka :ico_brawa_01: dziewczyny myślicie ze brak wit D3 w naszym klimacie moze to powodować??
wizę że utaj dużo chorowitek wszystkim składamy życzonka powrou dp zrówka
Mamciu a Ty co robisz jak Julcia u opiekunki jest? uczysz się gdzieś czy masz po prostu czas dla siebie oj jak szkoda ze u nas nie ma takiech in stytucji tzn są ale jeszcze cholernie drogie...

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

19 wrz 2007, 15:40

LEMONII 24, hihih my odwazne tyleczki jestesmy ;D hihihi tylko dlatego ze kiedys chodzilam z dzieciaczkami co sie opiekowalam na basen i wtedy sie nauczylam, wiec przy Julence juz nie szlam do szkoly, ale teraz ostatnio od o kurcze dobre dwa miesiace nie chdze z Julenka na basen, i chyba trza to zmienic, bo juz tak ladnie plywala sobie hihih mam nadzieje ze po takiej duzej przerwie nie bedzie sie bala wody......ale masz racje ze Kornelek jest duzo starszy to napewno inna reakcja bedzie bo im starsze dziecko tym wieksza obawa o wode, wiec tylko z instruktorka hihih tak sie bedziesz czula bezpieczniej,
hmmm co do rozwolnienia, to niewiem wlasnie, ona bierze witaminke D3 choc w sumie czasem zapominam jej podac, moze to to, ale to rozwolninie to od chorobska sie zaczelo bo wczesniej miala zatawrdzenia :ico_puknij: :ico_olaboga: ojej...no nic sproboje pamietac o witaminkach i zobaczymy
a co do Julci u opiekunki to Julcia wlasnie idzie do opiekunki czasem o 8 rano ( wtedy zazwyczaj sprzatam z rana albo sobie odpoczywam ) ale najczesciej idze na 10.30 i odbieram ja o 16 bo w tym czasie jestem wlasnie w szkole jezykowej- ucze sie dunskiego, w przyszlym tygodniu mam 3 egzamin ( mam nadzieje bo teraz nie bylo mnie caly tydzien i niewiem czy jestem w sumie zapisana, no ale sie dowiem jutro ) a jest tych egzaminow 5, przy piatym juz sie mowi zupelnie plynnie jak dunczyk, te egzaminy i szkola sa mi tez potrzebne bo pewnie zostaniemy w danii na stale, A. nie u mie mowic po polsku wiec prawdopodobnie starzec sie bede w danii wiec zeby miec takie satle pozwolenie, a nawet jak by sie chcialo dostac obywatelstwo to musze miec zaliczoan ta szkole, no i pomaga ona mi jeszcze na studiach, bo im lepiej rozumiem dunski tym latwiej mi jest zrozumiec lektora. tak wiec tak to wyglada, ale ja sie ciesze ze Julcia do opiekunki idzie choc koszta sa dosc drogie ( 1050 zl na miesiac ) ale Julcia wiecej je, lepiej spi, taka bardziej kochana jest, naprawde same pozytywy narazie. tak to wlasnie wyglada;D
a ty napisz jakie beda wrazenia po pierwszym baseniku hihihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

19 wrz 2007, 15:41

hej kochaniutkie... ja tez mam cicha nadzieje ze sie dziewczynka urodzi...no w kazdym badz razie robilismy z przepisu :-D dla dziewczynki mamy ALICJA ( wiktorek mial byc alicja) ale to jeszcze sie moze zmienic...co do chlopczyka... wielki dylemat... ale jak sie okaze ze chlopczyk to bedziemy musieli cos wybrac :ico_haha_01:
chcialabym imie ktore brzmi tak samo po polsku co i po francusku. moj wiktor to po prostu VICTOR... zadnego problemu z wymowa nie maja ani dziadkowie ani francuzi...Alicja to Alice... tez normalnie... mojej znajomej synek ma na imie Nicola... we francji jest to imie meskie... w polsce... dla dziewczynki... oboje rodzice sa polakami i uparli sie aby w polsce synek mial wlasnie na imie nicola...jak kiedys wroca do polski to dziecko bedzie mialo w szkole problem... bo dzieciaki beda sie smiac... no ale podobno najwazniejsze aby imiona sie rodzicom podobaly...

[ Dodano: 2007-09-19, 15:44 ]
DUZO ZDROWKA WAM KOCHANE ZYCZE, sama tez cos niedomagam i moj maz chory... co to sie dzieje???

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

19 wrz 2007, 15:49

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: dla wszytskich:)
ilonka a ten suwaczejk mojej synowej to nie szwankuje?bo ona taka duza panna na wydaniu:0 a tam tylko roczek i 7 miesiecy :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: duzo jeszcze do 18:):):)

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

19 wrz 2007, 18:18

MONIKAB fr, hehe smieszna historia z tym imieniem, no rzeczywiscie jak oboje sa polakami to po co takie imie? chyba tak dla pokazu bardziej.....ja Julence moglabym nadac imie Bartonini hihihi i tez by bylo oryginalnie, ale po co, najlepiej wlasnie tak jak mowisz, ze sa imienia dwujezyczne ( np moja Julenka to sie nazywa Julia Zofia ) bo wtedy latwiej i jednej i drugiej stronie, a tez po cichutku zycze ci dziewczynki chos napewno oczywiscie chlopczyk tez bedzie wspanialy, ale jednak co parka to parka!

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

19 wrz 2007, 21:11

Mamciu no i moja teoria padłą bo zrobił po południu żadką kupke... no już sama nie wiem no ale przynajmniej koor normalny był...a na basenie dzisiaj kijowo był (to już 2 spotkanie nie 1) ale mały mi spał w acie praie się spóźniliśmy i musiałam go budzić żeby się nie spóźnić no i wiecie wybudzon e dziecko wkoło pełno hałasu no i minka niezadowolona:(
a wiesz że my mamy jednego duńczyka za piloa w bazie? baaarzo fajny jest jako człowiek naprawde super ale wz wyglądu niestety ...
Moni to ja będę za chłopcem mimo że po cichu tez na dziewczynke liczę haha no ale od teraz trzymam kciuki za chłopaka zeby jak się okaże że nie dziewczynka nie byłosamych zawiedzionych;) tak więc chłopaki górą i już szukam Wam imienia:) a co powiesz na Mateuszka-Matie czy jak to tam się pise haha)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

19 wrz 2007, 23:24

Witajcie, :ico_haha_02:
ale zazdrosce basenu, :ico_olaboga:
U nas pdwrotnie z tymi kupkami, wczoraj nad Fillipkiem plakalam tak mi go szkoda bylo, jak sie meczyl, takie zatwardnienie, myslalam ze go rozerwie, ale dzis juz lepiej.

W sobote wielki dzien - moj chrzest, hihihi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość