Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 wrz 2007, 11:16

Beatris60 pisze:potraktuj to jako lokatę

no dokladnie tak zrobie

a apropos czekolady to ja nie wiem co ludzie w niej widza... zaskocze was teraz napewno, ale u mnie czekolada plasuje sie w tabeli zywieniwej mniej wiecej tam gdzie flaczki, mozdzek, nereczki, czyli wszystko co jest do jedzenia a ma obzydliwa nazwe ble ble.. fuj... :-D :-D :-D

a jak edi nie ma to ja rzuce nowy temacik.... o robilyscie w zyciu zanim sie dziecko pojawilo... ja jak wiecie ostatnie dwa lata spedzilam w Wielkiej Brytani, kelnerowalam w Londynie. Wczesniej pracowalam w Polsce w teatrach profilaktycznych jako aktorka dziecieca i mlodziezowa. jeszcze wczesniej studiowalam filologie czeska i wegierska na UJ w Krakowie (ale zadnego z tych kierunkow nie skonczylam) a poszlam tam po Liceum Ekonomicznym i tak naprawde jestem technikiem ekonomista i nigdy w tym zawodzie nie pracowalam :-D :-D cholera troche rozwinac i material na serial :-D :-D

Awatar użytkownika
Irlandia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 31 maja 2007, 12:42

16 wrz 2007, 13:41

Ja glównie studiowałam - całe pięć lat w smrodliwych laboratoriach pozbawiając życia trzy szczury na piątym roku. :ico_olaboga: A tak na serio to po studiach pracowałam trochę no i zaszlam, więc niewiele "uzyłam" bez dziecia. Nie żebym narzekała... :ico_noniewiem:
Pozdrawiam, idę obiad pichcić a potem dopuszczę małża :ico_haha_01: ... do kompa rzecz jasna! :ico_haha_01: Miłej niedzieli, zajrzę wieczorem.

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

17 wrz 2007, 10:16

Jasnie Pani :), śliczna panienka :ico_haha_02:

Ja przed ciążą studiowałam,potem kolejno kończyłam kursy: na doradce do spraw transportu materiałów niebezpiecznych,angielski... dorabiałam sobie w firmie ciotki,w której teraz pracuję chałupniczo :ico_oczko:

lilo

17 wrz 2007, 10:29

Jasnie Pani :) ale Ci córa rośnie :ico_brawa_01: Śliczna malutka :ico_brawa_01:

Jasnie Pani :) pisze:a wy kiedy mi pokazecie obecne foty swoich dzieciaczkow???

Postaram się to nadrobić :ico_oczko:

Jasnie Pani :) pisze:mnie czekolada plasuje sie w tabeli zywieniwej mniej wiecej tam gdzie flaczki, mozdzek, nereczki, czyli wszystko co jest do jedzenia a ma obzydliwa nazwe ble ble.. fuj...

:ico_szoking: :ico_sorki: Jak ja bym tak chciała :ico_oczko:

Jasnie Pani :) pisze:o robilyscie w zyciu zanim sie dziecko pojawilo...

No ja jestem bardzo poukładana kobieta :ico_oczko: Praca, ślub, kończyłam studia :ico_oczko: Wszystko się przeplatało - podczas studiów pracowałam, w pierwszej pracy poznałam męża obecnego :ico_oczko: Pobraliśmy się, on kończył studia, ja zmieniłam pracę, żeby się dorobić umowy na czas nieokreślony. I tak mi to nic nie dało, bo pracę straciłam po urodzeniu dziecka :ico_oczko:
No i "przed" dzieckiem sporo jeździliśmy po Polsce, robiiśmy sobie wycieczki takie niezbyt dalekie, ale to bardzo fajne było... Teraz nie ma czasu no i dziecko nie lubi długich podróży samochodem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

17 wrz 2007, 22:02

My dzis na spacerku z nowa znajoma bylismy. ona ma czteromiesieczna corke i 2.5 letniego chlopca. opowiedziala mi straszna historie :ico_szoking: jak to jej synka gdy mial tygodni w wozku potracilo auto i mial straszne obrazenia wlacznie z urazem mózgu o peknieta czaska :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: na szczescie teraz w miare normalnie sie rozwija, ale nigdy nic nie wiadomo :ico_noniewiem: a ten ch*&^j co go potracil dostal 800 zl mandatu i 3 lata w zawieszeniu!!!!!!!! cholera sprawiedliwosc!

[ Dodano: 2007-09-18, 09:10 ]
[center][size=200]No to Laski i Dzidaki[/size]
[size=150]z okazji rownego KWARTAŁU Luska zaprasza wszystkich na [/size]
[size=200]IMPREZE!!![/size]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/


[size=150]Bedziemy duzo pic MLEKA [/size] :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[size=150]Zeby obraz po bitwie wygladal odpowiednio [/size] :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/[/center]

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

18 wrz 2007, 09:11

hej dziewczyny to i ja się zamelduje ponownie na naszym wąteczku i proszę o wybaczenie że tak długo Was zaniedbywałam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jakos tak od powrotu z pracujacych wakacji nie mogę się pozbierać a wogóle to szukam pracy i wysyłam CV gdzie tylko moge i nic żadnego odzewu byłam na kilku rozmowach i tez nic :ico_placzek: :ico_placzek: ale staram sie nie tracić nadziei w końcu muszę coś gdzieś znaleźć :ico_oczko:

lilo

18 wrz 2007, 11:11

Kaja a kto dziewczynkami się zajmie??? Bo i Madzię trzeba chyba zaprowadzić i odebrać, no a Ola chyba jeszcze do przedszkola się nie wybiera???

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

18 wrz 2007, 11:48

Madzia idzie juz sama a po zajęciach to mogłaby w świetlicy zostawać do trzeciej i wtedy albo ja albo A byśmy ja odbierali a Olka to teściowa by sie zajmowała albo opiekunka a od stycznia by mogła już do przedszkola iść tylko nie wiem czy miejsce by było bo od ubiegłego roku jest juz z tym problem :ico_noniewiem: no ale zobaczymy jak to będzie najwazniejsze to żeby pracę znaleźć a jak na razie ciężko to idzie :ico_noniewiem:

lilo

18 wrz 2007, 12:08

Kaja pisze:no ale zobaczymy jak to będzie najwazniejsze to żeby pracę znaleźć

No dokładnie, reszta sie jakoś ułoży. Wiem jak ciężko jest z pracą, sama jej przecież rok szukałam :ico_noniewiem: Ale trzymam kciuki, ponoć w Polsce jest coraz lepiej, mniejsze bezrobocie, wyższe zarobki itp. :ico_oczko:

Jasnie Pani :) podziękuj Lusi za poczęstunek :-D I ucałuj swojego wielkoluda od nas :ico_buziaczki_big:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

19 wrz 2007, 11:04

Kaja, ja trzymam kciuki za znalezienie pracy,nie poddawaj się!!!!
Jaśnie Pani super ta imprezka,ale dzieciaki poszalały :ico_brawa_01:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość