Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

19 wrz 2007, 12:41

i my tzn. Marta, Bartek, Lila i Różyczka składamy najwspanialsze życzenia z okazji skończenia 1 roczku swojego cudnego (Tego życzymy) życia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

ja podobnie jak Mosobek nie umiem wklejać takich wyrobów cukierniczych :ico_wstydzioch:
p.s. jedziemy zorientować się co mają w cukierniach dla naszego niemowlaka na urodzinki ;-)

jaka była rok temu pogoda, jak Wam szło co czułyście - czy mogłybyście (w związku z tym, że nie mamy kafe :ico_placzek: ) przypomnieć?? ja pamiętam trzy po trzy ale...

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

19 wrz 2007, 12:42

to czekamy na fotograficzną relację ze spotkania z Riterką i jej rodzinką.

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

19 wrz 2007, 13:42

Laski jak Wam idą przygotowania do urodzinek? Czy dziewczynki trochę czują że to dzisiaj ich dzień? :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

19 wrz 2007, 13:56

Ale śliczny avatarek Aniu.Pewnie już Wiki zdmuchnęła pierwszą świeczkę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

19 wrz 2007, 14:42

ciekawe czy dzisiaj wszystkie dziewczyny się pojawią?

Aneta jak ci idzie ze spaniem Joachimka?

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

19 wrz 2007, 14:44

Najlepsze życzenia z okazji pierwszych urodzinek dla Julci i Wikuni składa ciocia Jola z Hubciem rozrabiaką :-D

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

19 wrz 2007, 15:17

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JULECZKI I WIKI
Obrazek
od cioci z Afryki :ico_haha_02:


P.S. Felicity GRATULACJE dla Was, rodzinka się powiększa, a mała ma jak zwykle wyrąbiste zdjecie. Akna, no znowu mnie rozwalasz, oczu nie można oderwać. Aneta, u nas Zuzka sama na noc zasypia (tfu tfu) 4 dni rozpaczy, a teraz sama chce żeby ją do łóżka położyć. Ta "metoda" co opisywała ją Felicity, tylko my ja wzbogaciliśmy dodatkowo w walkę w parterze, czyli jak Zuzia siada/wstaje to my ją na plecy aż zasypiała zmęczona. Tak jak mówię po 4 dniach dziecko samo zasypia. Maritta, też piękny avatarek, czekam na więcej ;) Nella, witaj, tam się nie zdążyłyśmy przywitać. yyyyy więcej nie pamiętam aaa gratulacje dla Maćkowego zęba, więc tylko Lilijka posiada zębów 0 ?

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

19 wrz 2007, 15:23

O kuercze, dziewczyny, ile tortów, ile życzeń :-) Dziękujemy ślicznie :-)

Marita, pytasz co czułam rok temu? No więc od godziny 6 rano chodziłam do Wc, bo dali mi czopki na przeczyszczenie. Pierwszy nie zadziałam, więc zasadziłam drugi...po drugim poszło jak z armaty :-D Byłam przygotowana psychicznie na godzinę 8 na cięcie cesarskie, ale przeciągnęlo się na 11:30, bo był nagły wypadek i musieli operowac inną dziewczynę. Było mi niedobrze, miałam skręt kiszek, 5 razy sprawdziałam czy jestem dobrze ogolona ;) ogólnie nerwówka. Mąż trzymał mnie za rękę, siedzieliśmy na korytarzu, bo na sali nie wolno było, teściu gdzieś tam się też snuł...wypatrywałam swojego lekarza, któy miał mnie powiadomic o tym, że już czas się kłaśc i ciąc...
Po cięciu mąż mnie wybudzał i śmiał się z moich min ;) powiedział, że dzieciątko zdrowe i że ma 9 pkt w skali Apgar, ma 20 palców i jest śliczna :D ja się oczywiscie rozryczałam ze szczęscia. Zawieźli mnie nie sale pooperacyjną i tam już nie było tak wesoło i sympatycznie...ale o tym już pisac nie będę. Julcie zobaczyłam dopiero następnego dnia o 9 rano. Była maciupka jak mały króliczek, spokojnutka, nie płakała i wlapiała swoje śliczne oczka we mnie, dziwiąc się, że tak wyglądam :ico_oczko: Spędzałyśmy ze sobą każdą możliwą chwilę nie mogąc się sobą nacieszyc :-) Tatuś od razu się w córuni zakochał, płakał ze szczęscia patrząc w jej śliczną buzię...

To chyba tyle jeśli chodzi o wspomnienia :-)
A dziś? Dziś Julka jest małym łobuzem, uczy się chodzic i rozmawia po swojemu, ale i tak ją dobrze rozumiem :ico_oczko: Codziennie zaskakuje mnie czymś nowym, jestem z niej bardzo dumna, jest moim najwiekszym szczęsciem i nie wyobrażam sobie jakby to było gdyby jej nie było :ico_oczko:

Przepraszam, że tak dużo.... ale w skrócie się nie dało :ico_oczko:

jeszcze raz wszystki ciociom i dzieciaczkom dziękujemy za życzenia, torciki, prezenciki i buziaczki :-)

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

19 wrz 2007, 16:44

Gosiu................... przepiękny opis :ico_buziaczki_big: . Jak zwykle MEGAPOŚCIOL. To koooochammmm. Cudnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

19 wrz 2007, 16:52

Witam!!!
Buziaczki dla Julki i Wiki
Obrazek
napiszę coś więcej jak nadrobię zaległości
a teraz tylko napiszę tyle, że było super, Jaś poznał super 3 kolegów i rewelacyjne cioteczki (nie wspomnę o wujkach), wkleję fotkę później, bo wróciliśmy szybciej, Jaś się pochorował i na 19 idziemy do dr

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość