Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

19 wrz 2007, 12:01

Ulamsiula w takim razie bierz mebelki miej ja w nonono! Ona sie Wami nie przejmowala, to Wy tez nie myslcie teraz o starej rurze!

Krzysiek ma wrocic za godzinke z pracy i o 2 wyjedziemy bo potem sa w Oslo takie korki ze szok. Jak bede cos wiedziala to od razu dam wam znac. Ja przed chwilka dostalam piekny bukiet kolorowych roz, tak sie mi milutko zrobilo!!

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

19 wrz 2007, 12:08

Ale mam denny dzień.... Strasznie mi dziwnie jakoś przed jutrem. Takie to nierealne i odległe. Tak nawet czuję, jakbym byla poza tym. I płakać mi się chce i płaczę. No nic, głupiutka jestem...

Ulamisiula, ja bym wzięła te meble i niczym się nie przejmowała!

Justynka, podeślij mi jednego kominiarza albo chociaż jeden guzik :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

19 wrz 2007, 12:36

Kocura Bura nie martw sie! Wszystko bedzie dobrze! Juz za niedlugo bedziesz tulic Zuzie w ramionach i wtedy zapomnisz o wszystkich zmartwieniach! To pewno normalne ze sie stresujesz, placz wiec jezeli Ci to pomaga! Pamietaj ze wszystkie jestesmy myslami z Toba :ico_prezent:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

19 wrz 2007, 13:15

Agnieszka ja mam brata Darka i do aniołow to ona sie nie zalicza.Przynajmniej dokąd nie skończył 15 lat

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

19 wrz 2007, 13:24

I ja jestem, ale sie rozpisalyscie :-)

Dominisia, a od kogo te piekne roze? Alez ja bym chciala takie dostac..... No i dobrze ze jedziesz na kontrole, nie ma sie nad czym zastanawiac, od tego tam sa zeby zbadac i 100 razy jak trzeba.

Kocurka, tylko 2 dni i zuzia bedzie z Wami. Pomysl, ze ominie Cie porod silami natury, itp postaraj sie myslec pozytywnie (i kto to mowi hihihi) ;-)

Justynka, no mi sie juz marza inna ciuchy. W czerwcu likwidowali u nas sklep Mexxa i kupila sobie 5 par spodni, booooskich i wisza i czekaja na mnie, zapobiegliwie wzielam roz. 38 no bo na 36 szybko nie licze :ico_noniewiem: Jeju, ale bedzie fajnie juz bez brzuszka sie schylac i spac na brzuszku. Super!
Moje piersi sa teraz normalne, tzn. moze 1 rozmiar wiekszy niz przed ciaza, ale na poczatku ciazy byly obolale i z 2 numery wieksze, wiec teraz jakby sie unormowaly troche. I nie mam ani kropli pokarmu (ale z zuzia tez nie mialam nic a nic a karmilam ja tylko piersia przez pol roku wiec to nic nie oznacza). Po porodzie trzeba duzo pic, az do nawalu wtedy zmniejszyc ilosc wypijanej wody i jak nawal minie znow duzo pic bo ma to duzy wplyw na ilosc mleka, no przynajmniej u mnie mialo....

Ulamisiula, ja bym brala, chyba ze na waszej umowie jest napisane ze bierzecie mieszkanie z umeblowaniem. Jezeli nic takiego nie ma to niech sie pocaluje. Ale pogadajcie z tym jej synem i juz.


Eve, Eska, ale wam juz zazdroszcze.... JA zamierzam karmic i piersia i butla, no ale zobaczymy co z moich planow wyjdzie.

Agnieszka, fajnie ze masz takiego anioleczka :ico_brawa_01: I ucaluj Dariuszka z okazji tygodnia zycia

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Pewnie Eska wyjdzie na dniach ze szpitala i sie nam pochwali synkiem :ico_brawa_01: a tak poza tym, to oprocz Gosiperelki same chlopy nam sie porodzily. Wez Kocurka juz urodz, bo zaraz do nich Jasiu dolaczy i juz w ogole baby beda mialy przerabane...

U mnie byla kolezanka na kawce. Nastroj taki jak pogoda, ale juz chyba sie przyzwyczajam :-( Oprocz tego tylko sie ciesze ze zdecydowalam sie na kurs ktory zaczne dopiero w przyszlym wrzesniu, ale bedzie on spelnieniem moich marzen zawodowych i juz sie ciesze nim :-) Ale ja glupia jestem, co? Cieszyc sie czyms co bedzie za rok a nie cieszyc z calego roku ktory mnie czeka.... ale jak pisze Agnieszka, mam nadzieje ze te nastroje mina jak Nel sie urodzi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

19 wrz 2007, 13:47

Kocura Bura, nie przyszli :ico_placzek:

mama_zuzi1980, ja to nawet nie patrze na ciuchy z przed ciąży bo bym się poryczała odrazu.

Jej siedzę z Arktycznym Blondem na głowie za 10 minutek idę spłukać hehe ciekawe co mi z tego wyjdzie... ale już tak bardzo chciałam się poczuć inaczej hehe

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

19 wrz 2007, 13:51

Justyna_Bochnia pisze:ciekawe co mi z tego wyjdzie...

haha, no w ciazy to podobno czasem niezle wynalazki laskom wychodza... Ciekawe czy nie bedziesz miala rudawych albo zoltych .... zdaj relacje!!1

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

19 wrz 2007, 13:51

Kocura Bura, Nie denerwuj się ciesz się że już za tak niewiele będziesz tulić córeczkę !!

[ Dodano: 2007-09-19, 13:52 ]
mama_zuzi1980, na pudełku pisze ANTI ORANGE TON czyli że eliminuje pomarańczowe refleksy hehe zobaczymy :P

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

19 wrz 2007, 13:56

Justyna_Bochnia pisze:eliminuje pomarańczowe refleksy


:one: :one: :one:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

19 wrz 2007, 14:02

no to ja tu widze ze sie mamuski na bostwa robia he he :-D

a musze wam opowiedziec historyjke z wczorajszego poranka. nad ranem obudzilo mnie jakies straszne klucie i jakby skurcz w brzuchu nie do zniesienia. az sie ruszyc nie moglam z tego bolu. moj mezus sie zerwal z lozka bo nie wiedzial co sie dzieje i ja patrze a on bierze moje nogi i zaczyna mi masowac. ja na niego takie galy :ico_szoking: i pytam co robi a on mi mowi ze pomaga mi zwalczyc skurcz w nogach he he :-D myslalam ze sie posikam ze smiechu bo mu mowie ze to nie w nogach mnie skurcz zlapal tylko brzuch a on jak gdyby nigdy nic popatrzyl na mnie i poszedl dalej spac. biedaczek chyba w ogole nie wiedzial co sie dzieje :-D

[ Dodano: 2007-09-19, 14:04 ]
w sumie to moglam mu nie mowic ze zadnego skurczu w nogach nie mam bo fajnie mi wymasowal stopki he he :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość