Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

19 wrz 2007, 09:42

beatris75,
teraz już lepiej je ale na poczatku było cięzko wszystko było be....tylko cycuś sie liczył
je juz cały słoiczek zupki lub obiadku w sumie waży juz 8,900 więc wage ma niezła ale ta hemoglobina :ico_noniewiem: zobaczymy co dziś jej wyjdzie aż sie boje
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

19 wrz 2007, 09:48

beatris75, Emilka na noc dostaje cycusia. I jak zje wieczorem przed 20 to prześpi ładnie do około 2 w nocy. Jak się obudzi to znowu daje je cyca i do tej 4, 4.30 przesypia. Później tak jak by na śnie szuka cyca no to jej znowu daję ale ona nie je wtedy jakoś specjalnie dużo. Chwileczke pociumka i zasypia. Jak jej wezmę cyca to znowu go szuka, ja jej go dam, ona chwile pociumka i znowu zasypia i tak w kółko do 7 rano.
Zastanawiam się...może spróbować dać jej smoczka ?? Sama już nie wiem :ico_noniewiem: idziemy dzisiaj na szczepienie to przy okazji zapytam się lekarki może mi coś doradzi...

[ Dodano: 2007-09-19, 09:52 ]
gozdzik, napewno badania będą w porządku. Trzymamy mocno kciuki :ico_oczko: No i oczywiście jak będziesz znała już wyniki to daj znać.
A swoją drogą moja Emi nie miała jeszcze robionej morfologii. Chyba o to też muszę zapytać lekarkę bo wydaje mi się że już najwyższa pora zrobić kontrolne badania :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

19 wrz 2007, 10:09

cześć kobitki,ale buba dzisiaj!
gozdzik, czymam kciuki za Julcie oby wszystko było oki i żeby obeszło sie bez tego świństwa(żelaza) :ico_oczko:
dzięki wszystkim za to, że mój synuś wam się podoba,ale wiecie jak to jest; wszystko co najlepsze to po mamusi ma :-D :-D :-D
beatris75, widzisz,a co ci powidziałam wczoraj że,wszystko będzie dobrze może mała będzie dobrze spała i proszę. Przekazałam ci dobrą energię od Michałka, kyóry przesypia nocki :ico_brawa_01:
A tak na marginesie- mój starszy syn Maksymilian chodzi do przedszkola :-)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

19 wrz 2007, 10:14

Aga26 spróbuj dać kaszki troszke ,a może bedzie chciała z butelki wypic a jak nie to z miseczki napewno bedzie sytniejsza i lepiej bedzie spać

Awatar użytkownika
miniowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 lip 2007, 09:05

19 wrz 2007, 14:05

cześć kobitki
ale śliczne te marcowe dzieci fiu fiu.
michaś zrobił nam dzisiaj tylko jedna pobudkę o 3, no a ja przewrażliwiona mamuśka o 1 w nocy wyskoczyłam do małego zobaczyć czy coś się aby nie stało, że śpi i spi hehe. na szczęście wsio było oki. po prostu misiowi spać się chciało.
u lekarza michałka tylko ważą, mierzą obwód główki i klatki piersiowej, no i ogólnie badają. niestety nie mierzą. ale ja maluszka ubieram w ciuszki rozmiar 80. są jeszcze troszeczke przyduże, ale co tam. teraz zastanawiam się na jaki rozmiar kupić mu kombinezonik na zimę.

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

19 wrz 2007, 15:32

miniowa, no witaj :-) też uważam, że marcóweczki sie nam udały :ico_brawa_01:
Jeżeli teraz nosi ci rzeczy w rozmiarze 80, to tak na zimę kup mu lepiej rozmiar większy czyli 86-lepiej żeby sobie go ponosił troszkę dłużej!

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

19 wrz 2007, 15:37

witajcie dziewczyny.
Chwilkę mnie nie ma u tu tyle do czytania.
Super zdjęcia wszystkich dzieciaczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moja Majeczka ma katar :ico_placzek: co chwilkę wycieram jej smarki spod nosa.
U nas też sprawdza się frida i na razie nie daję jej żadnych kropelek ,tylko zapuszczam od czasu do czasu sterimar.

Muszę się pochwalić, że Maja zjada już nawet 3 łyżeczki marchewki. Nic jej na razie po tym nie jest, więc chyba będzie mogła jeść marchewkę. Już trzeci raz jej dałam :ico_noniewiem:

Zazdroszczę Wam dziewczyny przespanych nocek, chociaż szczerze mówiąc już się przyzwyczaiłam do nocnego wstawania i rano o 6:30 jestem już wyspana.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

19 wrz 2007, 15:42

miniowa kup na 86 tak jak ja bedzie ok i jeszcze troszke luzu także do wiosny w zupełności wystarczy moja ma

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

19 wrz 2007, 15:50

miniowa zgadzam się z dziewczynami. rozmiar 86 będzie najlepszy. może być przecież za duży, bo Michaś i tak jeszcze nie chodzi.

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

19 wrz 2007, 15:51

urmajo, biedna Majeczka :ico_olaboga: naszczęście mojemu już minął, bo też miał i sterimar i frida pomaga!! :ico_brawa_01: za zjedzoną marchewke i wsółczucia że musisz tak na wszystko uważać, wiem o co chodzi,bo moja kumpelka ma to samo,ale może z czasem jej to przejdzie :-) a co do nocek i do tych nieprzespanych można sie przyzwyczaić :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości