Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 wrz 2007, 20:16

Heja
Mi z ta nauka fryzjerstwa nie wyszlo... sama najpierw mnie namawiala, a jak wszystko poorganizowalam to ona cos o US i ZUS zaczela truc a ja wyczulam po prostu, ze zazdrosna jest, bo mialam do Anglii nie jechac juz, a teraz tak wyszlo, ze jade i ona sobie w brode zaczela pluc, ze ona mnie nauczy a ja w Anglii nie wiadomo jaka kasiorew za to trzepne :ico_noniewiem: troche mnie zezlila :ico_zly:

co do ciemieniuchy to ja zwalczylam zwykla wazelina... nie wsiakala jak oliwka, ale Luska ma geste wlosy i nie dalam rady tego wyczesac to wszystko palcami wyciagalam, ale juz nie mamy tego problemu

Juli pisze:A! Sprobujcie podejsc waszych mezczyzn! Zostawcie mu jedzonko i wyjdzcie na cały dzien. Beda musieli sobie poradzic. I jak juz jest bardzo zle, to wroccie i zapytajcie : A gdzie obiad? Nie odkurzyłes? A przeciez cały dzien w domu siedziałes!!!

A wiesz, ze wpadlam dzis na ten sam pomysl... ale moj o cwaniak cholerny.... mialam siedziec u tej fryzjerki od 14 do 18 i wychodzac kazalam mu pozmywac i posprzatac (oczywiscie mial tez Luske), ale nie wyszlo mi z ta nauka i wrocilam o 14.45, patrze, a szanowny malzonek odkurza pokoj, jego kolega myje gary w kuchni (sic!) a Luski nie ma, bo po siostre se cwaniaczek zadzwonil, zeby Luske na spacer wziela na 2 godz!!!
Koledze kazal myc gary, bo jak szybko posprzataja, to jeszcze gdzies wyskocza przed powrotem Luski :-D :-D :-D . no ale trudno, zebym ja tak mogla robic codziennie. i tak wiem, ze mial plana mi nic o pomocy nie powiedziec, ale swoje "A WIDZISZ, ZE SIE DA" wtracic :ico_zly:

Alinka ja tak zartobliwie to napisalam :ico_oczko: ja nie z tych co innym do kieszeni zagladaja, a skoro mam teraz 1500 na przezycie to trudno "tak krawiec kraje, jak mu materii staje" :ico_oczko:

Frydza, tak nas nauczyla wklejac zdjecia z kapieli dziecka kolezanka z innego watku :ico_oczko: tak sie moderator nie moze doczepic :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
a po kapieli oczywiscie telewizornia i "samo zycie" :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 wrz 2007, 20:19

no witam

Z tego co wiem to karmiąc mozna zażywać apap, ja zarzywałam po urodzeniu jak miałam okropne bóle głowy i krocza, położna mi pozwoliła.

Pomysł z zostawieniem faceta z dzieckiem jest The best i na pewno kiedyś zastosuje jak mi M za skóre zajdzie.

My dziś znów odwiedziliśmy moich rodziców, mężulek dostał kase za skasowany samochód, więc pojechaliśmy oddać pożyczone pieniądze. Oj szybko się rozeszły :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale dobrze że wogóle wypłacili bo z tymi ubezpieczalniami róznie bywa.

Natomiast od roku łazimy do spółdzielni żeby nam naprawili okno i pęknięty mur przy oknie bo zima idzie i wieje w pokoju a przecież jest mały dzidfziuś a oni to w du... mają. Jak ja na nich pójdę to się nie pozbierają. Niby że ma ktoś przyjść do końca tygodnia ale czy ktoś przyjdzie???????/ to się okaże.

mała wykąpana, wysrakana, pojedzona i się bawi zamiast iść spać :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ciekawe kiedy zaśnie bo w dzień to poza tymi 3 godzinkami do południa prawie wogóle nie spała, raz 20min i raz 15 min. powinna być więc padnięta a ona wymachuje łapkami i wierga nogami że hej i jeszcze gada sobie po swojemu. Aż miło popatrzeć. Ale może lepeij jej nie chwale bo się rozwyje i co????????????


Jutro męzulek chce jechać rano na rybki to miły dlka mnie teraz, Karmi mi nalał, małą się zajął :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja mogę sobie poklikać. Ale fajnie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

19 wrz 2007, 21:04

jasnie pani - jaka łucja jest duuuuuuuuuuuuuza

kamila - ja polecam na noc APAP, oprocz tego mozesz bez niczego brac witamine c i rutinoscrobin - ja mialam mega chorobsko, coprawda bez goraczki... ale tak sie leczylam
nie ma zartow u ciebie, apap wez i jakis witaminki. polecam tez ARGOL - takie ziola - mozna robic inhalacje, smarowanko etc... pij tez duzo - np. herbata z lipy

ja mam mega nerwowe dni, wszystko mnie wkurza- doslownie wszystko... mam jakas blokade, czuje ze mam mniej mleka, tzn blokuje sie i mniej naplywa... mala sie wierci, wygina, sapie, a ja sie dotatkowo przez to nie moge skupic i mleko nie leci....
pozatym cycki mam sflaczale jak nigdy.. mala narazie nie narzeka - tzn nie placze.. wiec mam nadzieje ze przejdzie mi, musze odpoczac, rozluznic sie, bo cala jestem spieta... a to dlatego ze wkolko robie to samo. jestem zmeczona
a jak u was karmiace? jak piersi? kamila moja laura tez krotko je, pare minut, ale piersi sa naprawde miekki i nawet po nocy.. nie wiem juz sama

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

19 wrz 2007, 21:19

Dominika , ale cię mąż przechytrzył co :ico_szoking: , spryciarz jeden :ico_nienie: a Luśka faktycznie duża panna i zdjęcie fajne.

Kamila ja brałam granulki homeopatyczne ascillococillum i najpierw rozłożyło mnie na maxa , ale od południa czuję się naprawdę lepiej.Do tego tak jak pisały dziewczyny przeciwgorączkowy na paracetanolu ( nie wolno ibupromu), wit C i rutinoskorbin.
Kuruj się mała.a co do termometra to ja mam elektroniczny pod pachę i jest niezawodny

Avisek ja z cyckami mam to samo , mała budziła się w nocy nawet co 1,5 godz na karmienia jak zajarzyłam że coś jest nie tak.Teraz dokarmiam ją NAN1 , dostaje butlę w południe i na noc.Wypija ok 180 i w nocy budzi się ok 4 a póżniej o 8 rano.
Poza tym daję jej cyca, póki coś tam jeszcze leci to niech pije.


Dobranoc mamuśki

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 wrz 2007, 21:20

avisek pisze:jasnie pani - jaka łucja jest duuuuuuuuuuuuuza

gdzie jej tam do Marcinka :-D :-D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

19 wrz 2007, 21:21

Asiulka dokop im w tej spółdzielni , niech sobie nie myślą że mogą olać takie maleństwo .Spokojnej nocki.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

19 wrz 2007, 21:23

Avisku nie martw się bo jak sama wiesz dobre, ze przez to się blokujesz. Ja się nie nakręcam nigdy. Nigdy, nawet przez chwilkę nie pomyślałam, że mogę nie mieć pokarmu. Nawet jak Tomek je 5 minutek ( a ostatnio w dzień to nawet 3). Lekarka była zachwycona jak on pięknie przybiera. No to czym tu sie martwić. Avisku ja tez jestem przemęczona i momentami mam dosyć, ale musimy byc silne. A tymczasem spróbuj wymyślić coś żeby urozmaicić czas. Jak widzisz ja kombinuję ten basen bo myślę, że i dla mnie i dla Tomka wyjdzie to na dobre.

Asiulka cieszę się, że masz spokój i Emi ładnie śpi. Oby tak zostało. Mój pomarudził troszkę, ale wreszcie zasnął. Ja nie mogę go jednak za wcześnie chyba kłąść tylko tak koło 9 bo inaczej stęka.
A Apap faktycznie też w szpitalu dostawałam, zapomniał. Troszke juz mi lepiej, dużo piję bo wiem, że to pomaga.

Jaśnie Pani Luśka super w kąpieli. I pomyślałam, że skoro wszyscy się kąpią to i my sie dołączymy.

Tomeczek wczoraj w swojej nowej dużej wanience:
Obrazek

Tutaj na tym mega fotelu w instytucie pampersa:
Obrazek

A tak podnosimy pieknie główkę:
Obrazek

A tutaj jako model. Czapeczke wystawię na allegro bo za małą kupiłam:
Obrazek

A tutaj mój aniołek lulka:
Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 wrz 2007, 21:38

Kamilko Tomeczek ma tak całuśne usteczka jak moja Emilka to może ich poznamy ze sobą????????? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

19 wrz 2007, 21:40

asiula26 pisze:Kamilko Tomeczek ma tak całuśne usteczka jak moja Emilka to może ich poznamy ze sobą????????? :ico_noniewiem:


hehehe żeby się tylko nie pozjadali nawzajem :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 wrz 2007, 21:47

No Witam uff przeczytalam wiec...
Kamilko z facetami tak bywa sama nie mam łatwo :-D :-D czasami walcze walcze :ico_haha_01:
Co do chorob mnie na razie nic nie bierze ale :ico_nienie: :ico_nienie: nie wywolam wilka z lasu
Dzieciaczki sliczne w kapieli a Luska chyba wieksza od Marcinka takie mam wrazenie ale nie to nie jest wazne wiec dla dzieciaczkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moj maz posmigal na nocke wiec my sami Marcinek juz spi wiec mam ma czas na TT
U nas dzisiaj zimno bylo brrr jesien idzie :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość