Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

19 wrz 2007, 16:31

Fintifluszka pisze:madziorka piesio się nie znalazł niestety :ico_placzek:


Bidulka, tam mi Ciebie szkoda!! :ico_pocieszyciel:

Witam nowa styczniowke!!

Igal,

Nie znam sie za bardzo, nie mialam czegos takiego, ale na Twoim miejscu skonsultowala bym sie z lekarzem!! Nieszkodzi, ze bylas u niego w poniedzialek!!

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 wrz 2007, 20:14

byłam na USG... będzie dziewczynka :ico_oczko: ale odwróciła się pleckami i na 3D nie widzieliśmy buzi... waży 830g... tyle tylko, że serduszko biło momentami ciut nierównomiernie, na wypisie poradził mojemu lekarzowi skierowanie mnie na echokardiogram... powiedział, że na 99% wszystko jest dobrze, bo taki odchyły są spowodowane ruchami, tym że jestem chora obecnie... ale On by sprawdził dla świętego spokoju... Ja się oczywiście martwię... ale jutro mam wizytę u mojego gina i postaram się wszystko szybko załatwić dla pewności :ico_noniewiem: sama chodzę zasmarkana ciągle i nic mi się nie chce, pies mi śmieci i gryzie wszystko dookoła, w ogóle jakoś tak mi dziwnie...

[ Dodano: 2007-09-19, 20:38 ]
A w ogóle to kilka dni temu mojemu kuzynowi urodziła się druga córcia i wyobraźcie sobie, jego żona stwierdziła, że będzie rodzić, pojechali do szpitala, ale rozwarcia brak, nic porodu nie zapowiada-odesłali ich do domu, on pojechał odebrać córę z przedszkola, a jego żona dzwoni, że rodzi :ico_szoking: to zadzwonił, do mamy swojej, że ania rodzi, żeby do niej poszły z jego siostrą... wezwały pogotowie, ale dziecko się pchało, więc zadzwoniły do przychodni i tam panie je instruowały co mają robić... On wrócił do domu, to główka już była, a jak pogotowie przyjechało to Ania już Dominiczkę tuliła do piersi, pępowinę przewiązały wełną... normalnie myślałam, że takie akcje to tylko w filmach :ico_haha_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

19 wrz 2007, 20:50

czesc dziewczyny a wiec wyniki dobrze a usg wychodzi ze druga coreczka wiec bedzie chyba AMELKA

[ Dodano: 2007-09-19, 20:57 ]
Igal pisze:cześć dziewczyny zaczynam 6 m-c maluszek wierciołek że szok , ale dzisiaj zmartwiła mnie jedna rzecz w nocy nie mogłam spać bolał mnie brzusiu tak dołem jakby jajniki nie mogę leżeć bo mnie kłuje jak wstanę i chodze powoli to jest ok i teraz nie wiem czy tak ma być czy mam biec do lekarza tym bardziej że byłam u ginko w :ico_placzek: poniedziałek> Czekam na odpisy (maleńkie rady)
nie wiem ale ja cos podobnego tez mam chodze bardzo powoli bo inaczej strasznie mnie kuje w prawym boku tak jak bol jajnika a niedawno to znaczy siedem godzin temu bylam u gin. i wszystki dobrze mam tylko duzo lezec
a brzuch strasznie mnie boli w dole

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

19 wrz 2007, 21:21

Fintifluszka, , mariola, gratuluję córeczek!!! :ico_brawa_01:
Fintifluszka, nie martw się, na pewno jest wszystko ok tak jak powieział lekarz, wiadomo ze najlepiej jest wszystko sprawdzic i wykluczyc. Tak jak napisałas, jestes chora i dzidzia pewnie w jakimś stopniu to odczuwa.

A ztą akcją porodową to naprawdę nieźle :ico_szoking:

Igal, witaj i zaglądaj do nas częsciej. O ile pamiętam kiedys juz pisałas tutaj :ico_oczko:
A co do tych bóli ja tez tak czasami mam ze boli i az nie mogę się wyprostowac i tez lekarz mówił ze wszystko jest w porządku. Ale lepiej zawsze to skonsultowac jeżeli masz tylko jakieś wątpliwości. :ico_noniewiem:

Pozdrawiam cieplutko :-)

[ Dodano: 2007-09-19, 21:25 ]
Jak na razie mamy równowagę, cztery dziewczynki i czterech chłopców :ico_oczko:

Obrazek


Kaśka28 / 31 grudzień / dziewczynka

Edzia 29 / 31 grudzień / niespodzianka

Mary / 1 styczeń / dziewczynka

Monia / 4 styczeń / chłopiec

Goonia / 4 styczeń / chłopiec

Kasia Wierzbicka / 6 styczeń / niespodzianka

Mz74 / 8 styczeń / niespodzianka

Kasia g. / 9 styczeń / niespodzianka

Marcia_pod / 12 styczeń / chłopiec

Fintifluszka / 13 styczeń / dziewczynka

Igal / 18 styczeń / niespodzianka

Aldi / 20 styczeń / niespodzianka

Mariola 22 styczeń dziewczynka

Madziarka81 / 25 styczeń / niespodzianka

Niunia23 / 26 styczeń / niespodzianka

Misia 85 / 26 styczeń / chłopiec

Villemo / 28 styczeń / niespodzianka

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

19 wrz 2007, 21:33

moja Julka spi juz 4 noc sama jest ciezko bo budzi sie i musze do niej chodzic ale sama juz tam idzie sie polozyc bo na poczatku nawet nie chciala slyszec o tym.Ciesze sie ze wyniki mam dobre troche spadla mi hemoglobina ale jest w normie no i ztym cukrem wszystko wporzadku cale szczescie :ico_ciezarowka:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

19 wrz 2007, 21:38

mariola, fajnie ze są juz postępy z Julką, oby tak dalej :ico_brawa_01: no i super ze wyniki są dobre :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

20 wrz 2007, 08:09

Witajcie z ranka :ico_respekt:

Fintifluszka akcja porodowa jak w filmie :-D Brawa i wielkie wyrazy uznania dla odbierających poród kobitek :ico_brawa_01:

No widzę że przeziębienie szaleje w naszych kręgach :ico_zly: Niech sobie te choróbska idą w diabły...

Gratuluję kolejnych dwóch dziewczynek na forum :509:

A ja wczoraj byłam w Bydgoszczy w dwóch hurtowniach dziecięcych i zrobiłam zakupki, tzn. kupiłam fotelik samochodowy z adapterami do wózka, stelaż do łóżeczka i cały kompecik pościeli (niebiesko - łososiowa) + wypełnienie. Śliczne. Normalnie cieszę się z tych zakupów jak dziecko :-D

Marcia dziękuję za przepis na syropik :ico_sorki: Dołączam się do prośby o zdjęcia z tego wielkiego i najważniejszego dnia w Waszym życiu :ico_haha_01:

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

20 wrz 2007, 08:34

Hej Mamuski,

Fintifluszka, gratuluje coreczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mariola, fajnie, ze z wynikami wszystko OK!! Sama widzisz nie ma sie co martwic na zapas :ico_oczko: Oby tak dalej z Julka!! Trzymam za Was kciuki!

Marcia,
Ja oczywiscie tez czekam na fotki z tej pieknej imprezy, ktora juz niedlugo..... :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Kasiu,

Ale narobilas zakupow, a ja to lesie jestem jeszcze!! Ale moze jak juz skonczymy remont, to wtedy bede mogla sie skupic na przyjemniejszych sprawach, typu robienie zakupow dla Maluszka...

Buziaczki dla Waszytskich :ico_ciezarowka:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

20 wrz 2007, 12:23

Czesc dziewczynki.

A co tu tak pusto dzisiaj??? :ico_noniewiem: Pewnie wszystkie nadrabiają ładną pogodę albo wygrzewają się w łóżeczku :ico_oczko:

My byliśmy na dworzu ale Patryk cos nie chciał siedziec na ogrodzie wiec przyszłam z nim do domu. Biorę się za odkurzanie :-D

Kasia super zakupy :ico_brawa_01: Ja myśle ze tez juz trzeba powoli sie za to wziąść i co miesiąc juz kupowac bo potem wszystko na raz :ico_olaboga:

Dobra uciekam na razie :ico_oczko:

Buziaki.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

20 wrz 2007, 12:48

Ja jestem, jestem......

Tylko dzisiaj troche wiecej pracy! Ale juz sie troche uspokoilo :-)

madziarka81 pisze:Ja myśle ze tez juz trzeba powoli sie za to wziąść i co miesiąc juz kupowac bo potem wszystko na raz :ico_olaboga:


No wlasnie, trzeba rozlozyc to na raty :ico_olaboga:

Buzka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość