Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 wrz 2007, 09:27

No wiem ze cieply a nie goracy... ale tak sie mi jakos napisalo :ico_wstydzioch:
Zadzwonilam do szpitala zeby powiedziec ze mam skurcze, ale mnie tam jeszcze nie chca, stwierdzili ze jak co 10 minut to jeszcze rzadkie i moge posiedziec (pospacerowac w domku)... Jakos chyba wolalbym byc w szpitalu tym bardziej ze spaceruje sama, nie ma ze mna nikogo...

Mamo_Zuzi jednak w Norwegii jest troszke inaczej... Bo chodzi sie do lekarza rodzinnego tylko na okolo miesiac przed porodem powinien zaproponowac wizyte w tej poradni dla kobiet, a moj o tym zapomnial. A placic place bo sie okazalo ze klinika do ktorej chodze jest prywatna i jak sie zorientowalam to juz nie chcialam zmieniac doktorka. Wogole ten moj lekarz, jakis taki zakrecony, ale co zrobic... Teraz dokonam zmiany :-)

No nic lece dalej spacerowac, chyba ze zasne na stojaco. Jak sobie pomysle ile jeszcze przede mna to sie mi odechciewa... A wogole to mam schiza, ze jak juz pojedziemy do tego szpitala to znowu wysla nas z powrotem!

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

20 wrz 2007, 09:29

no to fakt on wygląda jak niemowalaczek, julcia była taka jak miesiąc skończyła, każdy mi mówi ,że mam czerwoną kokardkę mieć przy nim bo go zauroczą, tak go chwalą, ja tam w zabobony nie wierzę :ico_nienie: a wy też tą kokardkę macie :ico_noniewiem: , ej no chłopak z kokardką....hmmmm.....

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 wrz 2007, 09:30

No wlasnie, ja tez mialam napisac ze DARIUSZEK jest przeslodziutki!

Eve to powodzenia na USG!! Na pewno wszystko jest super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

20 wrz 2007, 09:32

Eve ja też zapomniałam zapytać :ico_puknij: , a dlaczego usg główki? coś nie tak czy profilaktycznie? bo mi nic nie mówili :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

20 wrz 2007, 09:54

mama_zuzi1980, próbowalam mu dać cyca bez tej osłonki, ale on go nie łapie, dopiero jak założe osłonke to takiego wielkiego silikonowego to zasysa :ico_oczko:

agnieszka01.04, usg główki bo mój maluch w II fazie porodu jak rodziłam go naturalnie przekrzywił główke (dlatego miałam cc) i jak sie urodził to miał takiego krwiaczka na główce który mu sie wchłonął w kilka godzin, ale i tak chcemy skontrolować czy wszystko ok.

zaraz sobie spisze pytania do lekarza, bo to super specjalista pediatra-neonatolog, mam do niego zaufanie wiec wypytam go o wszystko.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 wrz 2007, 10:04

Domniczka, kochana no teraz tylko spokoj moze Cie uratowac ;-) Szkoda ze chodzisz sama, ja bym tam z Toba pochodzila gdybym tylko mogla. A ten Twoj mezu to moglby byc teraz przy Tobie, no jak go kiedys moze poznam to mu nagadam..... Choc moj pewnie tez by do pracy chcial, takie dziwne z nich stworzenia.... ehhh.... Jak bedziesz miala skurcze co 5 minut to wtedy wybieraj sie dopiero, no wtedy to juz Cie nie odesla... a teraz masz juz regularne skurcze? a plecki bola? LAz ile wlezie ale jedz tez cos energetycznego co by Cie we wlasciwym momencie sily witalne nie opuscily, no i pij duzo wody... Mi polozna na druga faze porodu polecila coca-cole, podono ma duzo weglowodanow i daje niezlego kopa energetycznego, albo inny napoj dla sportowcow typu Isostar..... hmmm.... czym mnie ci Szwedzi jeszcze tu zaskocza...... :ico_szoking:

Agnieszka, no jak przywiazaesz mu te kokardke to sie na Ciebie obraze normalnie ;-) Wiesz jak ktos w to wierzy to niech ma i tyle ale skoro ty w to nie wierzysz to po co sobie z mozgu wode robic. Zuzia nie miala zadnej kokardki a jakos sie zdrowa chowa :-)

Eve, widocznie Twoj maluszek lubi duze cyce z duzymi brodawkami... :-)

Ciekawe kiedy nasza Kicia wraca???

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 wrz 2007, 11:03

Mamo Zuzi ja sama wyslalam go do pracy, a i tak dzwoni co 10 minut. Ja sie polozylam na chwilke bo myslalam ze normalnie zasne na stojaco i troche te skurcze ustapily :ico_szoking: Ja juz normalnie nie wiem co jest grane... Wlasnie zjadlam kanapke z dzemem i robie sobie kisiel :-D
Skurczyki moje kochane wroccie!! :ico_sorki:

Agnieszka czerwona kokardka?? Normalnie wiekszych bzdur nie slyszlam :ico_olaboga: Ja mam trzy z zyrafkami obok lozeczka, bo byly z kompletem do baldachimu :-D

Oj chyba usluchaly i wracaja... aaaaaaaaa

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 wrz 2007, 11:09

Oj chyba usluchaly i wracaja... aaaaaaaaa

:509: :509: :509:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

20 wrz 2007, 11:27

Dominisia trzymam kciuki!!
Agnieszka ja tam nie wierzę w zabobony ale kokardka czerwona to podstawa!!serio :-D
mamo_zuzi a jak u Ciebie???Ty pierwsza czy ja???

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 wrz 2007, 11:43

:ico_zly: Jestem z powrotem.... Nie przyjęli mnie na oddział, bo jest taki tłok! Byłam z moją gin u ordynatora, ale nic się da zrobić, jest ciasno i kropka! Mam się zgłosić w pon i już mi zrobią cc od razu. Moja gin dogadała się z lekarką, która mi zrobi cc. I tak to ujęła, że wiadomo o co chodzi. I zastanawiamy się z M, ile?? W życiu nikomu nic nie dałam, ale widać trzeba...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość