Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

20 wrz 2007, 11:46

Kocura Bura no ladne hece.
Ale ta lekarka jest bezczelna ja bym nic nie dala. To jest ich zasrany obiwiazek zeby cie przyjac i zrobic cc skoro masz wskazania. Normalnie az mi sie brzydkie slowa cisna :ico_zly:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

20 wrz 2007, 11:58

Kocurka aż mnie normalnie nerwy wzięły :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a za co ona chce brać pieniądze? Jędza :ico_zly: Paulina ma rację przecież ty masz wskazania do cc a nie na własne życzenie, no nie? :ico_noniewiem: Ja też bym jej nic nie dawała, serio, głupia jakaś :ico_puknij: a jak coś to bym jeszcze rabanu narobiła, mnie jak przyjmowali na oddiał wszystkie miejsca na porodówce były zajęte, ale to wszystkie :ico_szoking: więc przyjęłi mnie na patologię ciąży, żebym chociaż łóżko miała, i tam się mną zajęli i nie robili żadnej łaski, a później jaksię porodówka rodzina zwolniła to od razu mnie tam zabrali, bo to był jedyny warunek żeby rodzić razem, musi być wolna, a jest tylko jedna, nawet za poród rodzinny płacić nie musiałam, niech się goni babsztyl :ble: :wpale: to jest ich święty obowiązek :ico_zly:

no ja chyba tej kokardki nie przyczepię, bo mi to się wydaje durne, bez obrazy LALKA :ico_sorki: , no ale po co ona? julcia nie miała, to i tym bardziej Darek mieć przecież nie będzie

EVE to z całego serduszka życzę powodzenia :-) pewnie że lepiej być pewnym że wszystko ok :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

20 wrz 2007, 11:59

Kocura Bura, a ja myślałam że już lada chwila dowiemy się że zostałaś mamusią!! No to poczekasz razem ze mną :)

Ja sprzątam od rana wywaliłam mojemu M całę biurko z komputerem poodłanczałam wymyłam bo zalał go spritem tydzień temu i wszytsko się lepi nawet kable ( dobrze ze to odkryłam) teraz odkuzranko, mebelki i moze podłogi umyję :) Mama mi mówi żeby nie mopem tylko na kolanach to szybciej urodze, no cóż już dziś mój termin więc co mi zależy tylko troszkę kolana pobolą :)

Wiecie dziewczyny w dzisiejszych czasach to lekarze mają fartuchy z takimi wielkimi kieszeniami że tylko chodzą i nadstawiają.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

20 wrz 2007, 12:02

no Justynka super suwaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

to przesyłam wam fluidki na skurcze takkkkkkkkie duże :-D

ja tam łapówki lekarzowi nigdy nie dałam i nigdy nie dam :ico_zly: , jak chcem pójść prywatnie to pójdę, a nie w publicznej opiece mam płacić :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 wrz 2007, 12:03

paulina1978, agnieszka01.04, moja gin jest naprawdę w porządku. Ale ja sama chciałam wiedzieć, kto mi będzie robił cc- wczoraj o to pytałam. A dziś poszła pogadać z tą lekarką. Mamy się u niej pokazać,żeby wiedziała,że o mnie chodzi, wieć się domyślam, że za taką "opiekę" się coś "należy". No i pewno coś damy dla świętego spokoju. Skoro taki tłum na oddziale to nich mnie ktoś zauważy. Sama mam moralniaka, ale widać pewnych rzeczy się nie da obejść...

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

20 wrz 2007, 12:13

Dominisia życze Ci kochana skórczów co 5 min i ti szybko, bo nie mogęsłuchać jak sie meczysz tyle czasu. :509:

Agnieszka z ta kokardka to chodzi o to że zawiazujesz małemu na rączce lub nózce "żeby go ludzie złymi spojrzeniami nie urzekli".Ja właśnie o takie rzeczy kłoce sie z moja matka, bo jak ona zacznie wymyslać rózne zabobony to aż strach z łóżka wstawać.

Kocura doskonale Cie rozumiem.Tez nigdy nikomu w łape nie dałam i dlatetego chodze prywatnie do gina.Lekarze tyle zarabiają i jeszcze perfidnie kieszenie nastawiają.I jeszcze strajkują.Po ile oni by chcieli zarabiać??? :ico_olaboga: Trochę im sie w dupach po przewracało.

Eve napewno jest wszystko ok :706:

Wczoraj użmiałam sie wieczorkiem.Mój Misiek wraca z pracy ok 20 i ostatnio mu codziennie komentuje co sie dzieje na forum, która urodziła, która do szpitala trafiła itp.I wczoraj mówie że Dominisia znowu pojechała do szpitala a ten "no to by mogli jej wkońcu dac spokój.Ciągaja ja drugi raz".Normalnie az mnie wmórowało.Nie dosć ze słuchał co do niego mówie to jeszcze zapamietał :ico_olaboga: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-20, 12:17 ]
ewasiek (Ewa - 29 lat, Adamów, woj. mazowieckie) - 30.08; urodziła synka Michałka (3650g, 56cm)
gosiaperelka - 31.08; urodziła córeczkę Lenkę (3000g, 53cm)
eve81 (Ewa - 26 lat, Sławków, woj. śląskie) - 3.09; urodziła synka Szymonka (3040g, 53cm)
agnieszka01.04 (Agnieszka - 24 lata, Słupsk, woj. pomorskie) - 12.09 - urodziła synka Dariuszka (3850g, 56cm)
eSKa (Sylwia - 26 lat, Mikołów, woj. śląskie) - 17.09; urodziła synka Aleksandra (3500g, 54cm)
Kicia10 (Justyna - 23 lata, Żary woj. lubuskie) - 17.09; urodziła synka Kacperka (3350g, 52cm)
Kocura Bura (Agnieszka - 27 lat, Tarnów woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na Zuzię
Justyna_Bochnia (Justyna - 21 lat, Bochnia, woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na Marcelinkę
Lalka (Maja - 26 lat, woj. śląskie ) - 21.09 - czeka na Haneczkę
Ulamisiula (Ula - 27 lat, Białystok, woj.podlaskie)-21.09-czeka na Benia
Dominisia (Dominika - 20 lat, Langhus, Norwegia) - 23.09 - czeka na Jasia
paulina1978 (Paulina - 28 lat, Bielsko-Biała, woj. śląskie) - 27.09 - czeka na Maję
zielona1989 - 28.09 - czeka na Kasię
mama_zuzi (Kasia - 27 lat, Goteborg, Szwecja) - 30.09 - czeka na Nelly

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 wrz 2007, 12:19

ulamisiula, ja też chodzę prywatnie do gin. Ale ona też pracuje w szpitalu, tylko nie na oddziale. A na oddziale, wiadomo-inni lekarze. To co ja mam zrobić???

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 wrz 2007, 12:19

O kurcze, ale jaja, normalnie.... :ico_zly: Ale rozumiem Cie Kocurka, na dzien przed porodem to czlowiek juz tylko chce urodzic i wszelkie moralne zasady czasem sie na bok odstawia. Ja tez na pierwszy rzut oka mowie: "Nigdy w zyciu" ale , no wlasnie... na takich jak my lekarze najwiekszy biznes robia, bo wiedza ze nam nie chodzi o nas, ale o nasze dzieci w brzuszkach, a na nich nie bedziemy chcialy oszczedzac... JA nie mam pojecia ile sie daje za ekstra obsluge szpitalna, a moze byscie po prostu kupili dobrego koniaka? No nie wiem... ja 5 lat temu dawalam poloznej 150 zl za "osobista" opieke przy porodzie, specjalnie do mnie przyjechala i byla az do 8 godzin po porodzie. a lekarka, no kurcze nie wiem.... 300 zl? 500 zl? Porabane to wszystko :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Lalka, ja mysle ze ja chyba na koniec zostane... cala ciaza bez zadnych sensacji wiec i teraz chyba was nie zaskocze, niestety.....

agnieszka01.04 pisze:
no ja chyba tej kokardki nie przyczepię,

allejuja ;-)

Justynka, no to dawaj czadu z podloga i zobaczymy :-)

JA po prasowanku, zaraz przyjdzie kolezanka na kawke, i ma mi przyniesc zurek ktory dopiero co ugotowala :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Normalnie az mi wstyd ze mnie tak rozpieszcza :ico_wstydzioch: a to w sumie taka znajoma zadna przyjaciolka :-)

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

20 wrz 2007, 12:25

ULA to :ico_brawa_01: dla mężusia, że tak się nami przejmuje

a właśnie chyba wam nie mówiłam że to Waldek pisał do Eski pierwszego smska żeby was powiadomić o Dariuszku, normalnie coś się dzieje z tymi facetami, na plus :ico_brawa_01:

Kocurka mi chodzi właśnie o tą gin w szpitalu, nie rozumiem za co dodatkowo jej płacić, ale to twoja decyzja jak postępujesz i ja ją szanuję :-D

A z tą kokardką to niech sobie ją z głowy wybiją :ico_puknij: nie będzie mi syn z kokardką na ręku chodził :ico_puknij: bo mi kiedyś w czapę da :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 wrz 2007, 12:27

mama_zuzi1980, a czy Ty wczoraj nie miałaś ochoty na żurek?? Normalnie, marzenia się spełniają :-D A ja jestem leniwiec dziś, w dodatku zły i wkurzony i zjem na złość sobie pizzę :ico_zly:

Widzę,że mnie rozumiesz z tą kaską. Szkoda mi pieniędzy, bo zawsze można je wydać w lepszy sposób, ale ....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość