Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

20 wrz 2007, 13:42

Oj MAMOZUZI święta prawda :ico_olaboga:

ja tu mam teraz dylemat co tu zjeść, bo tak też niedobrze, Julcia w przedszkolu zje, W. jest w pracy, to dla siebie mam gotować :ico_noniewiem: nie chce mi się :ico_noniewiem: coś zklecę z myślą że to dla Dariuszka :ico_noniewiem: no i póki się rozpiszecie co tam wy dziś podjadacie, żurku nie mogę :ico_nienie: a szkoda...

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

20 wrz 2007, 13:42

mamo_zuzi dokladnie tak jak mowisz. bo po co my co miesiac placimy skladke zdrowotna jak i tak z tego za przeproszeniem gowno jest skoro jak przyjdzie co do czego to trzeba dodatkowo jeszcze placic. a te palanty w rzadzie chca jeszcze skladke podniesc. no po moim trupie!! nie bede placila za cos z czego i tak skorzystac nie moge.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

20 wrz 2007, 14:03

DZiewczyny a powiedzcie mi ile teraz wynosi yrlop macierzyński?No bo niby sejm uchwalił że 26 tygodni , senat poparł ale czy to weszło już w życie czy wejdzie ?Jak to jest?

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 wrz 2007, 14:16

Oj w tym to nie pomoge :(

U Dominisi cisza...... pewnie juz w szpitalu...... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

20 wrz 2007, 14:26

ulamisiula jesli chodzi o urlop macierzynski to narazie na pierwsze dziecko obowiazuje 18 tyg. a jesli wejdzie w zycie nowa ustawa to od stycznia przyszlego roku na pierwsze dziecko obowiazywac bedzie 20 tyg. i jesli ktoras z nas bedzie w styczniu przyszlego roku w trakie wykorzytywania tych 18 tyg. to z automatu wydluzy jej sie ten macierzynski o te 2 tyg. ale to musi dopiero wejsc w zycie. narazie to jest 18 tyg.

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

20 wrz 2007, 14:40

Agnieszka ale to nie na ręke ta kokardkę tylko do wózka taka malusią :-D
jestem padnięta bo sprzątam kuchnię....

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

20 wrz 2007, 15:32

:ico_szoking: :ico_szoking: Hehe jestem już :-D

Pomyłam podłogi i poszłam na zakupy i na ulicy na przejściu dla pieszych złapał mnie taki skurcz że omało mi oczy mnie wyszły :ico_szoking: ale kurde tak z lewej strony tak nisko takie kłócie i ucisk i tak kilka razy... ale przeszło w ciągu godziny... myślicie że to może być właśnie to...? Odrazu się kładłam w domu i czekałam czy dzidzia się rusza bo trochę nawojowałam dziś nociłam fotele i targałam łóżeczkiem po pokoju hehe. teraz tak mnie troche strzyka ale tak minimalnie... pójdę potem wziąść ciiepłą kąpiel i zobaczymy :D:D Jutro w nocy M wraca więc może w weekend mnei weźmie a jak nie to 27 września mam się zgłosić do szpitala na wywołanie :ico_noniewiem:

Kurde jak zrobić na suwaczku np. 1 dzień po terminie bo nie wiem...?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 wrz 2007, 15:46

mama_zuzi1980, paulina1978, ulamisiula, mój M. też dziś stwierdził,że oni jeszcze śmią strajkować! Paranoja! Ja naprawdę bardzo chętnie zrezygnowałabym z mojej składki, gdyby była taka opcja i można było się leczyć tylko prywatnie. Myślę,że to dobre rozwiązanie, bo byłyby normalne stawki i może nie takie kosmiczne, skoro byłaby konkurencja.
Ale tak podsumowując- myslę,że 300 zł to taki max jak możemy dać (ale chyba też i min z jakim możemy do niej pójść...). Mamy iść przed,żeby wiedziała,że to ja. I dam tylko kasę, bo skoro bierze babka to jej pewno czekoladki ani alkohol nie podniecą.
Dzięki za rady!

Justyna_Bochnia, czy Ty za bardzo nie przyszalałaś z tym sprzątaniem?? Noszenie foteli :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

20 wrz 2007, 16:00

Kocura Bura, no wynosiłam wszytsko z pokoju co stało mi na dywanie bo chciałam umyś podłogi. No chyba troche przesadziłam ale kurcze chciało mi się!! Jutro zrobię porządki w półkach bo dziś juz trochę mi się nie chce.

Ale musze Wam powiedzieć że tak ściska mnie w dole brzucha... nie boli i nie jest jakieś nieprzyjemne takie jak przy okresie hihi może już może niedługo, brzuch mam już jak kamyk taki twardy i wogóle zaczyna mi się dopiero pod żebrami z przodu, kończą sie żebra i taka kulka więc opadnięty.

A co do tych lekarzy to ja napoczątku ciąży chodziłam prywatnie i chciałam tą lekarkę prosić żeby była przy porodzie, ale pomyślałam potem tak, poproszę ją i nic jej niedam przed porodem to sobie pomyśli ze za friko nie pójdzie a jak dam koperte przed porodem np. miesiąc a potem się okaże że coś jej wypadło to co pójdę i powiem Babo oddawaj koperte...?? No bezsensu i stwierdziłam że pójdę na żywioł :D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 wrz 2007, 17:11

Justynka, obys doczekala tego weekendu :-D

Kocurka, mam nadzieje ze radosc z urodzenia zuzi wymarze Wam z pamiecie te cyrki jakie lekarze wyprawiaja.

Lalka, nooo, mala, mala.... ale na mnie tak jakos agresywnie dziala ;-)

Kolezanka poszla juz, a teraz czekam na mezula, mam nadzieje ze fochow nie bedzie mial ;-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość