Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 wrz 2007, 17:12

Tak... w szpitalu! Barany jedne! Zadzwonila do mnie popoludniu polozna i powiedziala, ze lekarz obejrzal wszystkie moje wyniki, KTG z wczoraj idealne i mam sie zglosic dopiero jutro o 9 rano, bo dzisiaj i tak mi nic nie dadza... No i z tego co powiedziala, to nie bedzie to kroplowka tylko zel. No to bede miec powtorke z rozrywki, na sama mysl az mnie trzepie. A skurcze, od czasu do czasu, ale teraz bardzo nieregularnie. Najwazniejsze ze Maly sie rusza, ale tak bardzo delikatnie. Krzysiek popoludniu przyjechal do domku, bo juz nie mogl wytrzymac, a wogole to szef go nie chcial puscic. Tak wiec mam teraz towarzystwo!

Ulamisiula wysciskaj mezulca, fajnie ze mnie zapamietal :-D

Kocura Bura normalnie jestem w szoku, jak mozna?? Cymbaly jedne! I to tak wprost o tym powiedziec! Rozumiem, jak sie jest zadowolonym z opieki to mozna kupic kwiatki, czekoladki albo cos takiego, ale placic za to zeby godnie urodzic?? Oni i tak musza sie Toba zajac!! Normalnie brak mi slow!!

Justyna z tym sprzatankiem to nieladnie :ico_nienie: ja ostatnio jak sie nasprzatalam to potem bez sensu wyladowalam w szpitalu...

Lalka ja nie wiedzialam ze Ty taka przesadna jestes :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 wrz 2007, 17:13

No nieee, dominia a Ty tutaj??? Boga sie nie boisz ? ;-)

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

20 wrz 2007, 17:26

Dominisia to jak staly klient tego szpitala. powinna dostac od nich jakas zlota albo platynowa karte he he :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 wrz 2007, 17:33

Nooo, a szpital powinien Ci za paliwo zwrocic :-)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 wrz 2007, 17:43

Tak... bardzo zabawne :-D Gdybym byla facetem to bym napisala, ze zaraz ocipieje... :-D

Musze czesciej wchodzic na TT, bo jak tylko sie zaloguje to od razu skurczyk jakis slabiutki przychodzi... A tak wogole to czy to mozliwe ze co drugo skurcz jest silniejszy? To znaczy chodzi mi o to ze jeden jest slabszy, drugi silniejszy, slabszy, silniejszy itd...

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 wrz 2007, 18:07

No na poczatku tak moze byc, ale generalnie pozniej to bedzie kazdy nastepny coraz bardziej bolesny... :ico_brawa_01:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

20 wrz 2007, 18:16

Dominisia co tu jeszcze robisz?Oni chyba w tym szpitalu pogłupieli tak cie ciagać w to i z powrotem.Debile jacys.Chyba sie tam do Ciebie wybiorę i powiem im co o nich mysle :ico_haha_01: .

My właśnie wrócilismy ze spotkania z nowymi właścicielami.Podpisalismy dzis umowę na 5 lat.Teraz tylko zwołac znajomych i porzyczyć Busa i mozna się przenosic.
I pochwale sie:weszłam na IV piętro bez przystanku w tepie w jakim wszyscy wchodzili.Nie jest ze mna jeszcze aż tak zle :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

20 wrz 2007, 18:32

ulamisiula, :ico_brawa_01: za kondycje :-D

Dominisia, brak słów do tych lekarzy, co oni myślą że ty masz stalowe nerwy?? przecież wiadomo że kobieta w ciąży to jeszcze bardziej wrażliwa a oni tak cie testuja ile wytrzymasz...szok :ico_szoking: niech już w końcu pozwolą ci urodzić!!!

Kocura Bura ty też pewnie nieźle wkurzona, bo już szłaś z nastawieniem że to właśnie dziś a tu taka sytuacja...kurde normalnie współczuje :ico_olaboga: wstyd normalnie mieć taka służbe zdrowia jak my w PL

wogóle ten dzien chyba taki do du... bo my też nic dzisiaj nie załatwiliśmy, wyczekaliśmy sie z małym na swoją kolej a jak już weszliśmy do gabinetu i mówie dr że my na usg główki to on że bardzo nas przeprasza ale on usg wykonuje tylko jak ma wolny gabinet z aparatem usg i bardzo mu przykro ze musielismy niepotrzebnie czekac ale ktos zapisujac nas po prostu wprowadzil w błąd :ico_placzek: teraz mamy czekac na tel. od dr ale najprawdopodobniej w niedziele bedziemy musieli jechac na wizyte.
Wyszlismy ze szpitala to przebrałam i karmiłam małego w samochodzie :ico_oczko:
jak wracaliśmy to tak mnie znużyło ze sie zdrzemnęłam :-D
teraz juz w domku, cos zjem i kąpanko.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 wrz 2007, 20:30

no i tak sobie siedze, skurcze rzadko i nieregularnie, lipa jak nie wiem, ciekawe czy wogole w nocy zasne...

I teraz caly czas mysle o tym ze jutro mnie wysla do domku bo stwierdza ze to jeszcze nie to :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Najnormalniej w swiecie sie boje...

Teraz zmykam pod prysznic, moze jednak ogole sobie podworko, niby tygodniowy zarost niewielki ale potem moze byc z tym problem :-D Poprosilam Krzyska zeby kupil mi wielgachnego loda, wielgachna czekolade i herbatke mrozona.

Zastanawiam sie nad czyms, glodna nie jestem a w brzuchu mi strasznie bulgocze...

Ulamisiula gratuluje kondycji, ja to sapie jak wchodze na pierwsze pietro :) Na 4 to by mnie chyba musieli wyniesc :-)

Eve no to wspolczuje, co za pokreceni ludzie tam pracuja. Wiadomo kon ma 4 nogi i sie potyka, ale w pewnym momencie to sie powinni zorientowac ze cos pozapisywali nie tak jak trzeba!

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 wrz 2007, 21:07

ulamisiula, ale mnie zaskoczyłaś z tym czwartym piętrem! Jestem pełna podziwu :ico_sorki:

Jakoś mi przeszło to poranne wku...rzenie. Potem mi się śmiać chciało z całej tej sytuacji, a na wieczór to mi smutno, że tak to się podziało. A Zuzia to ma chyba niezły ubaw, bo się turla ze śmiechu. Czyli byle do poniedziałku...

Dominisia, szkoda gadać, co oni z Tobą wyprawiają! Taki zamęt musi być strasznie wkurzający. Ale trzymaj się! Kiedyś w końcu wszystkie urodzimy...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość