Awatar użytkownika
Agata80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 101
Rejestracja: 15 mar 2007, 17:31

14 wrz 2007, 22:23

skorpionka81 witamy goraco!
Wisienka Ja tez metki zostawiam i sie nie przejmuje :-) może nie będzie tak źle.

My wczoraj złożyliśmy łózeczko nawet fajnie sie zmiescilo w naszej ciasnawej sypialni. Niedlugo zaczne pranko :ico_duzepranko: tylko musze najpierw komode znalezc którą sie jeszcze da tam wcisnac. Na razie nie mam gdzie rzeczy ukladac i wszystko lezy w torbach :ico_olaboga:

No dziewczynki coraz bliżej, ciekawe ktora z nas pierwsza urodzi....i zda nam relacje.
Mnie tez kręgosłup strasznie męczy i daje popalić. Ostatnio w szkole rodzenia było rozciąganie to na drugi dzien mialam zakwasy na maxa. Kazali jak najmniej pzebywac w pozycji siedzacej ale ja nie cierpie lezec bezczynnie wiec u mnie z tym ciezko bo albo gdzies ciagle biegam albo przed kompem przesiaduje. Aha i mam totalną faze na spanie :555: nawet po 11 godzin potrafie teraz, chyba nadrabiam zaleglosci z calego zycia hihi.

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

14 wrz 2007, 22:31

Agata80 pisze:Aha i mam totalną faze na spanie nawet po 11 godzin potrafie teraz, chyba nadrabiam zaleglosci z calego zycia hihi.

Agatko korzystaj ile możesz bo w drugiej ciąży ciagle Ci tego będzie brakowało :-D
Ja już poprałam i teściowami poprasowała,. teraz musze tylko odebrac torbę od niej i poprzekładać do komody. Resztę mi przywiezie moja mama jak juz urodzę bo tez mi obiecała poprać i poprasowac część maleńkich ubranek. W pierwszej ciąży zrobilam sobie to wszystko sama, ale teraz nie mam siły na prasowanie i pilnowanie Antosia, żeby mi czasem żelazka nie ściagnął :-D

Awatar użytkownika
Agata80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 101
Rejestracja: 15 mar 2007, 17:31

15 wrz 2007, 22:28

Ja tez mam zamiar zatrudnić mamę do pomocy, zreszta sama sie zaoferowala, szczegolnie do prasowania. A przy takim małym szkrabie jak Twój Antoś to faktycznie cięzko cokolwiek zrobić bo pewnie trzeba miec oczy dookola głowy :ico_oczko: .
Wyciagnełam dzis mojego na pizze bo strasznie mi sie zachcialo, ale dobra była mniam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

17 wrz 2007, 15:51

no dziewcyznki teraz tylko patrzeć jak lada dzień wskoczymy na ostatnie okienko :-)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

20 wrz 2007, 21:19

a co tu tak cicho???????
chyba się jeszcze nie sypiemy co?
ja juz jestem w ostatnim okienku :-D

kati
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 379
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:46

21 wrz 2007, 08:52

witam no jeszcze razem ale juz niedlugo , bylam wczoraj u lekarza to dzidzia ma juz okolo 3200 :ico_brawa_01:
ja przytylam 20kg ale mam duzo wod i nogi spuchniete :ico_noniewiem:
czuje sie dobrze i jeszcze nierodze :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

21 wrz 2007, 10:57

kati, jeszcze z tydzień i możesz na spokojnie
a torba spakowana?

kati
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 379
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:46

22 wrz 2007, 09:30

bozenka74 pisze:a torba spakowana?


no pewnie :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

22 wrz 2007, 09:48

kati pisze:
bozenka74 pisze:a torba spakowana?


no pewnie :-D


i bardzo dobrze, moja tez czeka na "ten" moment.

Awatar użytkownika
Agata80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 101
Rejestracja: 15 mar 2007, 17:31

22 wrz 2007, 14:37

A ja czekam na pensyję :-) żeby dokupić resztę rzeczy i też wezmę sie za pakowanie torby chorobka bo to już widze czas a ja się ociagam :ico_ciezarowka: . jakoś mi sie wogole nie spieszy hihihi.
Umówiłam sie na poród z polozną zeby być spokojniejsza, bo moj D ciagle w delegacjach i nie wiadomo czy zdazy dojechac, wiec wole zaoszczedzic sobie dodatkowych stresow.
Strasznie ciezko juz sie zrobiło( kto to wymyslil :ico_olaboga: zeby ciaza trwala 9 mies no, zdecydowanie za dlugo, 8m by wystarczylo bo ten ostatni to taka mordęga) Jakies bole reumatyczne mialam w nodze ostatnio i spac nie moglam przez to. Ale polozylam sobie pod nią poduszke zeby bylo wyzej i troche pomoglo. Kazdy patent dobry hihi. W poniedzialek do lekarza zobaczymy co powie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość