Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

21 wrz 2007, 13:01

Kocura Bura, wiem jak się czujesz!! Ja już normalnie też bym chciała!!

mama_zuzi1980, własnie wczoraj zadzwonił do WKU i się dowiedział że musi się wymeldować bo inaczej Interpol go będzie ścigał, więc w poneidziałek zaraz rano idziemy do Gminy to pozałatwiać.

paulina1978, ponoś łóżeczko :] Mnie złapał skurcz potem to myślałam że mi oczy wypadną hehe.

Ja dziś mam nadzieję że jak M wróci to może troszkę postaramy się wywołam Malucha :D :ico_wstydzioch: a może się uda :P

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

21 wrz 2007, 14:29

Właśnie wróciłam z miasta.Byłam w banku i w Zusie bo musiałam podać nowy adres dokorespondencjii.Byłam też u doktorka.No i niestety czeka mnie jeszcze wizyta u okulisty.Ostatnio widze jak przez mgłe i mysłałam ze to poprostu jest kolejny skutek uboczny leków od cisnienia.Ale doktorek mnie trochę przestraszył i mówi że to z lekami nie ma nic wspólnego i kazałjak najszybciej do okulisty się wybrac.Cos czuje że czeka mnie jednak cc, a ja głupia chce naturalnie.W poniedziałek mam sie stawić u doktorka i mu przekazać co postanowi okulista i jeśli wszystko bedzie ok to mam rodzić ok.28 wrzesnia.Boże niech mały jeszcze tam sobie posiedzi :ico_sorki:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

21 wrz 2007, 14:35

Chyba zadnej z mam nie dogodzi: jedne chca teraz, drugie potem a inne nie wiadomo kiedy ;-) ;-) ;-)

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

21 wrz 2007, 14:48

Eve,Agnieszka maleństwa takie słodkie że całować tylko :-D :-D :-D
u mnie cos chyba sie ruszy....ostatni fenoterol wzięłam,od rana sprzątam ale tak powoli bo zostały mi podłogi do umycia więc cały dzień to robiłam nawet nospe forte wziełam bo miałam takie skurcze...zobaczymy co powie lekarz
Ulamisiula a dlaczego chcesz żeby mały jeszcze siedział?ja chyba coś przegapiłam... :ico_noniewiem: o przeprowadzkę chodzi??
zmykam na gimnastykę do wanny..trza jakoś wyglądać u lekarza :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

21 wrz 2007, 15:16

:ico_spanko: coś mnie zbiera spanko. Wróciłam ze spacerku i tak jakoś mnie zwala z nóg, ale leje sobie wodę do wanny, mam ochotę na taką odprężającą kąpiel z bąbelkami :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 wrz 2007, 17:36

Też troszkę dzis posprzątałam, a ogólnie to dzień mam do d.... Chodzę jakaś nieobecna. I myślę sobie, że już dziś Zuzia byłaby z nami, a tu kiszka.
Dzwoniła moja gin i dziś jest jeszcze gorzej, tylko odsyłają z izby. Dlatego mi powiedziała,że mam iść w pon od razu na oddział do lekarki, która będzie mi robić cc. Ona ma kombinować dalej. W końcu jak mi zrobią cc to będą mnie musieli gdzieś położyć.

anitus72
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 17 cze 2007, 17:20

21 wrz 2007, 18:37

Witam!
Pochwaliłam się dawno swoim synkiem ale pod innym adresem (regionalne-Gdańsk) a zapomniałam że tutaj też bywałam więc już się chwalę! :-)
Tomek urodził się w sobotę 8 września rano 8.55. 3580 waga, 56 cm, 10 pktów czyli zdrowy.
Poród szybki (położyli mnie o 6 a skurcze były bardzo intensywne i prawie bez przerw) położna wycisnęła ze mnie wszystkie soki! Ale opłaciło się. :-)
W domku Tomek ma się dobrze, śpi w nocy 3-6 godzin a w dzień najczęściej przyklejony do mojego cycka :-)
Jak się wkleja tu fotki bo ja początkująca i nie wiem. Pozdrawiam serdecznie!
anitus72

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

21 wrz 2007, 19:14

DZIEWCZYNY, NASZA DOMINICZKA WLASNIE URODZILA JASIA!!!
Nic nie wiem poza tym co mi powiedziala przez telefon... jeszcze go nawet nie mierzyli ani nie wazyli, wiec pozniej uzupelnie informacje. W kazdym razie Dominisia mowi ze bylo strasznie ale najwazniejsze ze juz po wszystkim. Bidulka stracila sporo krwi i jest na specjalnym oddziale na obserwacji. I mowi ze Jasiu jest spory :-)Tatus sie dzielnie spisal i jest z niego bardzo dumna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mysle ze szczegolami sama sie z nami podzieli jak juz dojdzie do siebie :-)
Jejku, normalnie az sie poryczalam :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


Z ogloszeniam na radosnych sie wstrzymam az dostane smska z waga i dlugoscia :)

[ Dodano: 2007-09-21, 19:26 ]
A w podpisie Moje Cudo- Zuzanna :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

21 wrz 2007, 19:40

mama_zuzi1980, super wiadomość od Dominisi :ico_brawa_01: nareszcie pozwolili jej urodzić :ico_oczko:

DOMNISIA GRATULACJE, WRACAJCIE Z JASIEM SZYBKO DO DOMKU

mama_zuzi1980, super księżniczka w podpisie :-) jak fajnie obrobiłaś tą foteczke..extra a zuzia jaka śliczniutka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

21 wrz 2007, 19:44

no nie wierze :ico_szoking:
Dominisia zostala mama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Rewelacja!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość