Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

14 wrz 2007, 19:02

witam...
Basia ma się super! wyniki bardzo dobre...w poniedziałek wreszcie pójdzie do zeróweczki..mam nadzieje że tym razem na dłużej...
Najbardziej mnie cieszy jednak to że odzyskała apetyt :-) :-) wcina chyba za te wszystkie dni co nic nie jadła... :-) :-)
a jak
Wasze pociechy??

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

15 wrz 2007, 11:07

aska,
to cieszę sie że z Basią już lepiej i że pójdzie do zerówki
Widzisz tak sie martwiłaś życzę jej bardzo duzo dużo zdrówka :ico_brawa_01:

Ja dziś duzo pracy bo dziś Magdy urodziny ale na jutro zaprosiliśmy gości
Pogoda za oknem brzydka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

15 wrz 2007, 12:24

22540MONIKA, dziękuję jeszcze raz za życzonka i miłe słowa :-) :-)
Dla Magdy wszystkiego najlepszego dużo uśmiechu i radości :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: oraz udanej imprezki :-) :-)
u nas też brzydko wieje zimny wiatr i co chwila pada....
miłego dnia :-) :-)

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

15 wrz 2007, 15:44

aska,
Dziękuję Kochana za zyczenia :ico_sorki: :ico_sorki:

Porcja torcika dla Ciebie i Twojej córci :ico_tort:


U nas też nie zaciekawa pogoda raz słońce a zaraz potem pada deszcz a do tego silny wiatr :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

18 wrz 2007, 11:59

witajcie w pochmurny wtorek.....
22540MONIKA, dziękujemy za torcika :-) pycha :-) :-) jak udały się urodzinki??

Basia już chodzi do przedszkola i bardzo jest zadowolona .Chętnie bierze udział w różnych zajęciach co bardzo mnie cieszy.Wczoraj zaliczyłam z dzieciakami wycieczkę na skrzyżowanie .Pani uczyła dzieci zasad poruszania się po ulicy itp...ale wiecie niektórzy kierowcy powinni zrobić sobie powtórkę z tego!! Zapaliło się zielone światło dla pieszych dzieciaki przygotowane do przejścia rączki w górze a tu kierowcy którzy skręcali z prawej akurat na to przejście jechali sobie dalej....Biedne dzieciaki stały z tymi rączkami w górze i bużkami otwartymi i nie wiedziały co robić...a kierowcy jechali ...zapaliło się czerwone i niestety udało się nam przejść dopiero przy następnym zielonym choć też z przeszkodami bo zrobił się mały korek i jeden pan stanął na pasach ....ale zrobiło mu się wstyd bo dzieci to skomentowały na głos że stoi nieprawidłowo..

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

19 wrz 2007, 09:08

aska,
Urodzinki się udały było fajnie i miło,Magda zadowolona

U nas też dziś pochmurno zimno i pada a wczoraj było tak ładnie ze słoneczkiem :ico_noniewiem:

Fajnie że córa juz chodzi do przedszkola i jest zadowolona to najważniejsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

21 wrz 2007, 13:26

Witajcie,dawno mnie tu nie było,bo jakoś zawsze czasu za mało na wszystko.Ale postaram się wszystko nadrobić.
aska, cieszę się,że Basia już zdrowa i że jest zadowolona z zerówki.Jak chodzi chętnie to i nauka będzie jej sprawiała przyjemność.
22540MONIKA, spóźnione,ale szczere życzenia urodzinowe dla córci,dużo zdróweczka,radości i spełnienia marzeń :ico_prezent:
A moja Zuza już sie nachodziła do przedszkola.Od poniedziałku siedzi chora w domku,miała temperaturę przez 3 dni,a teraz już spadła,ale ma za to kaszel.Dostała bactrim i siedzi w domku.W pon. na kontrolę idziemy.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

21 wrz 2007, 14:17

Zulcia, witaj!
zdróweczka dla Zuzi!!
no i gratulacje bo widzę nowy suwaczek :-) jak się czujesz??

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

22 wrz 2007, 00:04

Witaj aska, jak na razie czuję się w miarę dobrze,bóle brzucha na razie minęły i mam nadzieje,że nie wrócą.Czasem mam zgagę,a z mdłościami to też różnie.Ogólnie może być.A co do Zuzy,to temperatury już nie ma,ale zaczyna jej się brzydki kaszel krtaniowy.Na razie lekarstwo bierze 3 dzień(od środy wieczorem),zobaczymy w poniedziałek bo idziemy na kontrolę.Mam nadzieję,ze będzie już dobrze.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

23 wrz 2007, 08:49

Zulcia,
Dziękuję zas życzenia dla Magdy

Dużo zdrówka dla Zuzy

Moja też niestety podłapała jakieś przeziębnie ma założone gardło i pokaszluje :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość