madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

22 wrz 2007, 21:52

monia26, dziekuję za torcik. :ico_oczko: Był pyszny.

Widze ze same wizyty u lekarzy szykują się na przyszły tydzien. Ja mam w poniedziałek, Goonia tez a Monia w środę. Ktoś jeszcze??? :ico_haha_01:

Marcia widze ze Twoje szczęście(czyt. przyszły mąż) na dniach przyjeżdza. Wrezscie, pewnie nie możesz się juz doczekać. Pewnie sporo jeszcze załatwiania przed Wami.

mariola, z powodu samodzielnego spania Julki :ico_brawa_01: U nas nie zapeszając tez coraz lepiej.

A tak w ogóle to dzisiaj mój łobuziak odwalił taki atak histerii ze az byłam w szoku i nie wiedziałam co robic, na dodatek byłam w samym centrum miasta. :ico_szoking: Mam nadzieję ze to był jednorazowy wyskok :ico_oczko:

Pogoda była przepiękna, ostatni dzien lata dopisał. Mam nadzieje ze jutro tez tak będzie. Niestety jutrzejszy dzien w większości spędzimy bez macka bo jedzie z siostrą za Poznan dla niej po samochód. Ale obiecał ze jak wróci to zaliczymy jakiś spacer więc jest to pocieszenie.

Dobranoc, miłej i spokojnej nocy.

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

22 wrz 2007, 23:19

Hejka :-)
A ja znowu do Was zglądam o tak późnej porze,bo nie mogę spać :ico_noniewiem: ,a Wy na pewno już śpicie,pograłam z męzem w Scrauble i nie wiem co dalej hehe.Ostatnio nie lubię sie kłasc spać,bo cieżko oddycham i jakos tak mi dziwnie :ico_noniewiem:

słodkich snów kobitki i do juterka papa

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

23 wrz 2007, 10:36

Witajcie w piekny niedzielny dzionek!!!



madziarka81 pisze:Marcia widze ze Twoje szczęście(czyt. przyszły mąż) na dniach przyjeżdza. Wrezscie, pewnie nie możesz się juz doczekać. Pewnie sporo jeszcze załatwiania przed Wami.


Oczywiście że nie moge sie doczekac! W środe na lotnisko i o 15.30 powinnam sie juz zobaczyć z moim Andrzejem! uffff dobrze ze to juz!

Jeśli chodzi o ślub i wesele to juz niewiele do załatwienia zostało, choc nie powiem jeszcze nie wszystko zrobione!

No ja uciekam, bo mama musi pisać cos na kompie i zarezerwowała komp na cały dzień

trzymajcie sie pa pa

Miłego dnia

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

23 wrz 2007, 15:51

Hej!!!!

Pusto tu ale przy niedzieli i to jeszcze takiej ładnej wcale się nie dziwię :ico_oczko:
My dzisiaj spędzamy ją z Patryczkiem sami niestety, Maciek wróci dopiero około 18, miał byc wcześniej ale niestety nie wyszło :-/

Bylismy troche na ogrodzie ale jakas zmęczona jestem. Do południa nasprzątałam się i chyba dopiero ze mnie wychodzi.

Teraz smaże rybkę, pewnie głodny przyjedzie a nie robiłam konkretnie obiadu.

Uciekam na razie sprawdzic co tam dzieje się w kuchni :ico_oczko: Bużka.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

23 wrz 2007, 20:15

Hej Babeczki!
Ale był dziś piękny dzień :-D
Mariola i Madziarka cieszę się że Wasze Miśki śpią same :ico_brawa_01: to dla Nich nie lada wyzwanie :ico_brawa_01:
A ja wreszcie skończyłam pisać rozkłady do szkoły i baaardzo mi z tym dobrze :ico_oczko:
Madzia ciekawe co nam jutro na wizycie powiedzą. Daj znać, ja się też odezwę.
Marcia no i jak ta sukienka? Zadowolona jesteś?
Buziaczki!!! papa

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

24 wrz 2007, 08:22

Czesc Dziewczyny!!

Ale się opisałyście przez weeekend, a ja nawet chwilki czasu nie miałam, malowanie mam w domu i nawet nie wiem za bardzo gdzie mam komputer.... :ico_oczko: totalny balagan! :ico_zly:

Przede wszystkim spóźnione (ale szczere) życzenia urodzinowe dla Moni :ico_tort:

Gosia,

Nie martw się wynikami moczu, ja zawsze mam bakterie i to bardzo liczne, ale masz racje najważniejsze żeby nie było białka i glukozy w moczu, bo to już jest niedobrze!! Ja pije ten sok z żurawin i mam nadzieję, że mi coś pomoże okaże się w przyszłym tygodniu na wynikach.....
Infekcje dróg moczowych u kobiet w ciąży to bardzo częsta przypadłośc. Daj znać jak po wizycie u gina!!
Gosia, zaszalałam i kupiłam te sztruksy w H&M, jak mi się uda to jutro wkleje fotke :ico_haha_01:

Madziu,
Ty też daj znać po wizycie!!
Trzymam za Was kciuki!!

Ja mam wizyte dopiero w przyszłym tygodniu, a wcześniej jeszcze bardzo miłe badanie z glukozą :ico_olaboga:

Pozdrawiam Was wszystkie!!

Miełgo dnia i tygodnia!
Buzka!

[ Dodano: 2007-09-24, 10:25 ]
Apropos kąpieli w wannie, to ja też normalnie się kąpię w wannie (prysznica nie posiadam..), myślę, że trzeba tylko uważać, żeby woda nie była za gorąca (ale nie wiem, co jak dla kogo jest gorąca woda, bo ja wolę raczej bardzo ciepłą wodę, bo jestem zmarzluchem :-)

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

24 wrz 2007, 11:02

Hej hej wszystkim :-)
Gosiu dziękuję z życzonka :-)
Ja dopiero wstałam :ico_wstydzioch: ,jakos tak wyszło hihi
Wczoraj miałam tesciów na obiedzie od rana stałąm w kuchni i pichciłam,a wieczorem padłam jak mucha i tak do 10.30 rano :ico_szoking: ,ale czuję się swietnie .
DZiewczyny jak tam wasze brzuchy,mnie mój bardzo swędzi :ico_noniewiem: ,normalnie nie można wytrzymać.
Synuś od wczoraj znowu jakiś spokojny,a przecież niedługo zacznie się liczenie ruchów i nie wiem jak to bedzie ,skoro mój to taki mały leniuszek :ico_oczko:
Apropo moczu mój mąż też mi dzisiaj zawiósł próbki i zobaczymy jak tam moję bakterie,jutro wyniki ,a w środę lekarz :ico_sorki:

mz74 pisze:Gosia, zaszalałam i kupiłam te sztruksy w H&M, jak mi się uda to jutro wkleje fotke :ico_haha_01:


JA sie też na nie czaiłam i w kocu nie kupiłam ,ale są naprawdę fajowe.
Czekamy na fotkę :-)

Dz :-) iewczyny no i oczywiście czekamy na relację z wizyt u lekarza :ico_sorki: :ico_haha_01:

Pozdrawiam kochane papa

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

24 wrz 2007, 11:09

... No niektórym to dobrze, wylegują się w łóżeczku!! :ico_oczko:

monia26 pisze:DZiewczyny jak tam wasze brzuchy,mnie mój bardzo swędzi :ico_noniewiem: ,normalnie nie można wytrzymać.
Synuś od wczoraj znowu jakiś spokojny,a przecież niedługo zacznie się liczenie ruchów i nie wiem jak to bedzie ,skoro mój to taki mały leniuszek :ico_oczko:


Mnie też swędzi, ale nie aż tak bardzo, smaruje codziennie balsamem może dlatego....

Moja Dzidzia ostatnio ostro szaleje :-D :-D
Monia, a od kiedy się zaczyna liczyć ruchy?? w III trymestrze?, tak?

Buzka

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

24 wrz 2007, 11:59

mz74 pisze:Moja Dzidzia ostatnio ostro szaleje :-D :-D :ico_brawa_01:
Monia, a od kiedy się zaczyna liczyć ruchy?? w III trymestrze?, tak?

Gosiu z tego co wiem to od trzeciego trymestru liczymy i podobno 10 ruchów dziennie powinno być,ale nie wiem,dowiem sie w srodę od lekarza co i jak :ico_noniewiem:
No zaczynam sie martwić,że tak kiepsko z tymi ruchami. :ico_olaboga:
Może Madziarka cos napisze,ona juz ma superowego synka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-24, 12:16 ]
Witaj mary :-)
,
mary pisze:Czy też macie uczucie że ten czas tak szybko leci...?Już niedługo będziemy mogły zoabzcyć nasze Skarby ...i tak codziennie :-)

Mary masz racje,ze czas szybcuitko leci,ja juz nie mogę sie doczekac naszego synka kochanego :ico_brawa_01: ,normalnie jak pomysle to się wzruszam :ico_wstydzioch:
Juz sobie nawet sobie poród wyobrażam :ico_puknij: ,ale niech sobie jeszcze poczeka te 3 m-ce :ico_sorki:
Buziole

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

24 wrz 2007, 12:24

Dziewczynki nie mam teraz zupełnie czasu bo dopiero przyszliśmy ale muszę się szybciutko pochwalić.

[size=150]Będzie córeczka!!!! [/size] :ico_brawa_01:

Strasznie sie cieszymy.

Później napiszę więcej :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MSN [Bot] i 1 gość