Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

22 wrz 2007, 21:25

dzięki za komplementy! no Michu jest dziś moją przytulanką...ech...czasem to bym ją mogła zjeść!!!

A Wy mnie tu nie straszcie! to wcale nie jest fajne tak żyć w stresie przed :ico_ciezarowka: Chyba mnie to zmotywuje do odwiedzin u gina...choć w sumie...jak on tam coś wypatrzy? :ico_nienie: to nie wiem...Ale jak już...to trzeba by zadbać o anty...a ja jakoś wkładki nie, tablety?też nie bałdzo...bo jakoś się czuję po nich dziwnie...no i co?
A ja siedzę jak głąb znów w necie, J czyści grzybki, rodzice wracają znad morza...Hania śpi...Moja szwagierka dzwoniła ze spóźnionymi życzeniami...bo wczoraj mnie nie mogła złapać...a dzwoniła tylko raz! :ico_puknij: no i taka miła...zaprasza nas do siebie... :ico_noniewiem: ok, na razie się pożegnam bo nie wiem czy uda się wejść!pa!

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

22 wrz 2007, 21:54

Gosia piękne sny, ale raczej nic z tego, jak na razie to ja jestem padnięta przy Mateuszku bo tylko ja się nim zajmuję nawet doszło do tego że nie poznaje swojego ojca...a tak w ogóle to nie potrafię dotrzeć do swojego męża, proszę go od jakiś 3 tyg o zamontowanie żyrandolu w pokoju MAteuszka i nie mogę sie doprosić, dla niego najważniejsze są mecze i nie ważne czy piłka nożna, ręczna siatkowa, jeśli jest coś ze sportu do oglądanie w tv to on to będzie oglądać, nie tak wyobrażałam sobie macieżyństwo, wszystko dla niego stanowi problem, nawet głupie wyjście z dzieckiem na 15 min na spacer... i nie wiem jak mam go ignorować bo robię to już jakieś 2 mies, przy dziecku wszystko sama... w domu też sama wszystko robię, wiecie jak wygląda mój dzień??? rano wstaję zależy o której się Mateuszek obudzi... kładę go na macie bawię się z nim, potem kawa, prasowanie, pranie, sprzątanie, przygotowanie rzeczy na obiad, gotowanie, zmywanie, i oczywiście między czasie Mateuszek i tak schodzi mi do jakiejś 18 potem zabawa z Mateuszkiem, kąpiel jesgo usypianie, kąpiel moja i spać, w nocy to ja tylko do niego wstaję...i znów nadchodzi ranek....może pomyslicie że przesadzam ale ja sprzątam po wszystkich w domu tj teściach szwagrze męzu czasem wnuczce teściów i gotuję też dla wszystkich jestem wykończona i fizyczniwe i psychiczniwe, od tyg jeszcze ćwiczxę żeby wrócić do figury sprzed :ico_ciezarowka: bo spotykałam się z docinkami ze strony i męża i szwagra i teścia że jestem gruba i celulit na nonono... nie mam czasu dla siebie tak w 100 % bo nawet jeśli klikam tu z Wami i T jestg w domu to gdy Mateuszek zapłacze to słyszę "nie slyszysz że dziecko płacze??" i ja wtedy do Mateuszka...dlaczego nikt mnie nie wyręcza??? o wszystko sie muszę prosić???i nawet wtedy nie jest to robione???czasem chciałabym sobie zrobić wolne od macieżyństwa....a co do drugiej :ico_ciezarowka: to nie wiem wtedy miałabym dwoje dzieci na karku a to jednak wymaga o wiele więcej niż teraz...ale się wywnętrzniłam...przepraszam ale nie mam nikogo komu mogę się zwierzyć...jest mi tak strasznie źle...

a i dziękuję za życzenia dla mojego synka, chyba jedynego faceta którego tak naprawdę kocham...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

22 wrz 2007, 22:42

kate no to przesrane masz....... jak tak dalej pojdzie to oszalejesz .... nie ma zadnej szansy na pomoc ?? NIC do niego nie dotrze ?? probowałas juz wszystkiego ?? A Twoi rodzice jak??
hmmmmmm trudna sprawa.......

a ja ide juz spacku ....... dzis moje dzieci (odpukac) suber bombowo grzeczne :))


a ja w miedzy czasie prosze o klik
tutaj http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994

i tutaj
http://kulka.act4trees.com/

i tutaj www.pajacyk.pl

Awatar użytkownika
zbora
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 22 mar 2007, 12:31

22 wrz 2007, 23:14

Hej...patrzcie na to...to ja :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Kate_k82 ja Ci elaborat na GG wysmarowałam a Ty co? nie możesz pisać???

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

23 wrz 2007, 08:41

Witajcie!!

zbora a to twój nowy image??juz nie masz tych krótkich włosów??nie to chyba jakies stare zdjecie, co??jakas skołowana teraz jestem z samego rana.. no widze ze to początki ciazy...ale nonono ze mnie..

kate powiem ci szczerze, ze odnosze wrazenie, ze przygarneli cie do domu, tzn maż i teście i jestes służką i im to pasuje, ja na twoim miejscu bym sie pozbierała(tzn ty i mateuszek) i pojechała do swoich rodziców, odpoczac i przemyslec swoje zycie, bo faktycznie na dłuzszą mete tak zyc sie nie da, kulka ma racje, predzej czy poźniej oszalec mozna, zniknełabym po prostu i kropka, moze oni tez by se cos przemysleli.
Ale sie wkurzyłam jak twoj post przeczytałam, to oni powinni ci pomagac, chocby z obiadami i sprzataniem po nich, ty masz przeciez małe dziecko, co za chamy...sory...

A u nas znow dzis piekna pogoda :ico_brawa_01: cudny dzien sie zapowiada, macie jakies plany na popołudnie, moze podpowiecie, co mozna robić w piekne, niedzielne popołudnie...???

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

23 wrz 2007, 08:45

zgadzam się z tobą ladybird - należy im się taka terapia wstrząsowa :ico_zly:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

23 wrz 2007, 10:11

HEJKA....
Kate...wspolczuje...ciezka sprawa...wierze ze masz dosc..ile mozna?moze faktycznie wymysl cos z jakims weekendem u rodziny albo cos....

Zborra no Misiaczka bombowa :ico_brawa_01: a post jak z czasow :ico_ciezarowka: -czyzbys juz sie nastawiala na kolejną :ico_oczko:

i juz nie pamietam co kto pisal :ico_wstydzioch:

A u nas ..hmm wczoraj bylismy na urodzinach u Arka kuzyna zony ktora jest w 6mcu ciazy...i jak tak patrzylam na jej brzuch to jakbym siebie widziala-podobne byly :ico_haha_01:
Maya wczoraj walnela tylko jedna kupe i to sliczną-zolciutka jak jajecznica i bez zelu i krwi-dawno czegos takiego nie widzialam...w nocy byla druga taka sama i rano tez,ale potem jak dorobila troce do porannej to tez taka ladna tylko miala kilka kropeczek jakby krewki....no oszalec mozna....jak kupy sa juz piekne,w zlotym kolorze....to jedna na iles jast z jakąś kropką krwi :ico_olaboga: ale juz tak nie panikuje...bo ona dalej pogodna i oznak chorobowych brak.....wieczorem mniej ulewala...na urodzinach dusza towarzystwa-usmiechy do wszystkich :-D ......no a dzis juz 3 racy cyckala i nie ulala ani razu!!!! :ico_brawa_01:

Musze po jakies piersi skoczyc do sklepu bo na niedzielny obiad nic nie mam...chyba walne dzis cos dla lenia czyli salatka z tortellini :ico_haha_01: ...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

23 wrz 2007, 10:34

Milunia dzis zrobiła kupe niby żółta, ale też jakieśgrudki tam miała, tak jakby jej się jakieś jedzonko nie strawiło, moze ten wczorajszy deserek, bo zjadła 2/3 słoiczka :ico_noniewiem:

Glizdunaia może Maya ma po prostu dupcie troche zranioną przez kupki ze ta krewka :ico_noniewiem:

teraz lece sie szykowac do kościółka...do zobaczenia..

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

23 wrz 2007, 10:42

no witam :-D i ja :-D ja tez bez humorku dzis ... eee..byli wczoraj znajomi i ... zle si czułam w ich towarzystwie ..jakos dziwnie .. a w sumie w jej .. ech szkoda gadac ..
kate - bidulo ..ja tez ciagne sama ..ale mam jakies odciazenie . ... rozumiem, ze rozmowy z chłopem twoim nie dały efektu ... pozostaje ci terapia wstrzasowa ... jak nic .... zostawic go z dzieckiem sam na sam i wyjsc..ja mojemu tez tak zafundowałam - dostał wyjscie - ja ide do fryzjera ... zostaje z młodym w domu czy jedzie do sklepu z nami i z nim chodzi ??? pojechal - bo sie bał - ale musial 3 godziny chodzic , zabawiac - jak tylko byl ryk duzy to przylatywal ...zrobilam tez awanture w ciagu dnia - ze ja musze sie w koncu wyspac - zostawilam go z dzieckiem i poszlam do pokoju polezaec .. i jakos dali rade - spróbuj ..wtedy zrozumie ... co do sprztania - nie sprzataj po tesciach!!!! kobieto - ich brudy - ich zycie - powiedz wszystkim ja bede wszyscy w domu -z e nie dajesz juz rady i musza cie odciazyc ..nie beda chcieli - bedzie bałagan w domu ... i trzymaj sie tego chocby 3 tygodnie - zobaczysz - zalapia!!! tylko sie ugiac nie mozna!!
no głowa do góry
mlody zasnal ...ale dziwnie jadl w nocy ...poczawszy od 19.30 - 2.30 - 5.30 -6.50 - 8.30.... teraz go przetrzymałam i jak wstanie bedzie głodomór jak nic ... katar dalej jest - oczko przestaje ropiec ...bidakowi - od ktaru pewnie .... milego dnia kobity

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

23 wrz 2007, 11:57

Czołem!
Tak...to profil z czasów :ico_ciezarowka: , bo potem mi konto się zablokowało i założyłam nnowe...a wczoraj dla głupoty patrzę i stare działa też :-D

U nas super, młoda obudziła się o 4.30, a potem dopiero ok.7 ale nie jadła tylko przyszła między nas i spała dalej, do 8! potem my do kościółka, a Hania z dziadziusiem :-D Ale mnie ksiądz wkur... :ico_zly: że już nie chodzę tam i koniec!!! najpierw nas wyprosił od spowiedzi, bo musiał iść mszę prowadzić, choć miał jeszcze 10minut :ico_zly: a potem wywalił nas z ławki bo chrzest był i tam mieli siedzieć! :ico_nienie: przegiął. ale tak się śmmiałam z tej sytuacji, że łzy mi kapały!
Młoda robi kupę w leżaku, J pojechał na tenisa...więc spadam w pampersy! a po obiedzie jedziemy z rodzicami gdzieś połazić!
Buzia!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość