Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

23 wrz 2007, 13:06

a ja dzisiaj sie melduje :-D
wczoraj byla tak piekna pogoda ze pojechalismy do moich rodzicow na duszonki i grillka mniam mniam :-D
a dzisiaj czekam na mezusia bo rano poszedl w gory i jak wroci wybieramy sie na pokazy lotnicze bo dzien przepiekny :-D

a widze ze i wy korzystacie z pieknego weekendu :ico_brawa_01:

pozdrawiam :-D

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

23 wrz 2007, 13:12

witam dziewczyny :ico_brawa_01:
MAMOZUZI to dyżur masz zaliczony, ja teraz to 22.00 i oczy mi się kleją :ico_szoking: :-D
EVE to powodzenia na badanku :-) oj faceci w niektórych sprawach nigdy się nie zmienią :ico_puknij: a może spróbuj tego kremu BALNEUM, ja naprawdę sobie chwalę, on jest właśnie na wszelkie problemy skórne u dzieci i niemowląt :ico_noniewiem:

a ja nockę miałam byle jaką :ico_noniewiem: u Darka chyba zaczynają sie kolki :ico_olaboga: :ico_placzek: , biedulek nawet nie placze, tylko tak jęczy :ico_placzek: chyba będę musiała dać mu herbatkę plantex, ale jeszcze poczekam do wieczora :ico_noniewiem:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

23 wrz 2007, 13:26

Hej, Boooziu co za noc :ico_olaboga:

Poszlam spac o 2.30 i nawet jakos zasnelam... ale po jakims czasie obudzilam sie bo bylo mi niedobrze :ico_wstydzioch: strasznie mnie mulilo... O ja glupia sie tak nazarlam miedzy ta 24:00 a 2.30 i to co? tosty z serem plus salami Chorizo (tj takie ciagnace) i do tego 2 pelne kubki zimnutkiego mleka... :ico_puknij: No to mialam, meczylam sie na siedzaco do 5.30 az obudzilam meza i kazalam sie poic coca-cola :-) I przeszlo. Ta cola to niezla chemia jednak :-)
Pospalam do 9.00 i koniec juz nie moglam, ale sie przewalalam z boku na bok i smsowalam z Dominika :-D
Kazala Was wszystkie pozdrowic serdecznie. Dzis po poludniu przechodzi do tagiego hotelu szpitalnego bo Jasiu musi troche polezaec pod lampami bo ma zoltaczke. Poza tym ma male problemy z karmieniem, ale polozne pomagaja i podlaczaja ja do elektrycznego laktatora zeby pobudzic laktacje, bo cycuszki choc duze to puste.... Ale pocieszylam ja ze na 3-4 dobe nachodzi nawal pokarmu to jak bedzie stymulowala ssanie to powinno jej przejsc :-) A Jasiu grzeczny :-)No i w szoku jestem bo dominiczka juz siedzi normalnie, no wiadomo nie na twardym krzesle ale to i tak szok :ico_brawa_01:

Eve, mi sie wydaje ze to tak zwany tradzik noworodkow. Hormonki Twoje w mleczku do Malego przechodza i zazwyczaj trwa to do 3-4 miesiaca aby sie wszystko uregulowalo. Czy te krosteczki sa takie twarde jak kaszaczki? z bialym czubkiem? Bo jesli tak, to nie musisz sie przejmowac, przemywaj za rada beatris lub przegotowana woda. Mozesz tez posmarowac sudokremem punktowo.

A co do chlopow to rece opadaja. Oni sami nas ucza ze powinnysmy byc france . Teraz pewnie zalujesz ze mu pozwolilas zostac i nastepnym razem sie 2 razy zastanowisz.... :ico_noniewiem:

Agniesia, no kurcze, juz kolki? A moze na poczatek nie pij sama mleka i nie jedz jogurtow. Wiem ze tutaj na poczatku tak zalecaja jak dziecko cos tam zaczyna na brzuszek narzekac. No i w sumie plantex nie zaszkodzi... Tylko nie wiem czy mozna te herbatke u takiego maluszka?

Kocurka, mi tez jest ciagle goraco a moj mezu zamarza :ico_oczko:

Gdzie sa inne ciezarowy???? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 wrz 2007, 14:57

mama_zuzi1980, no właśnie gdzie reszta "brzuszków"??? Ale mi jest ciężko, normalnie ostatnie 2-3 tygodnie to już nie jest takie fajne, jak wcześniejsze miesiące... Cienki Bolek się zrobiłam- posiedzieliśmy w parku, poszliśmy na lody, a ja padam po prostu. Zaraz obiadek wstawimy i pewno sie położę.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

23 wrz 2007, 16:41

no cisza tu :ico_szoking:
MAMOZUZI no tak się pręży że szok, spróbuję jak najmniej nabiału jeść :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zapomniałam że z julcią też mi tak mówili, ale ona swoją drogą kolki miała, ale nie zaszkodzi próba :-) na razie się z herbatką wstrzymam bo dziś jest troszkę lepiej, chyba po tej herbatce z kopru włoskiego co wypiłam :ico_brawa_01:

ja jestem też w szoku że Dominisia siada normalnie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ja usiadłam po tygodniu jak mi szfy zdjęli, a jeszcze jak siadam to boli :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 wrz 2007, 18:44

my już wróciliśmy od doktorka, na usg wszystko w porządeczku, dr powiedział że nie ma sie czym przejmować :ico_brawa_01:
a co do tych chrostek to powiedział że to od moich hormonów :ico_olaboga: kazał wysuszać, smarować spirytusem salicylowym i przepisał maść detreomycyna, ale na ulotce tej maści pisze żeby nie stosować u niemowląt i dzieci do 11 roku życia :ico_szoking: więc nie wiem co mam robić? smarować czy nie? na razie przetarłam mu speytusem i posmarowałam sudocremem.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

23 wrz 2007, 18:52

soda jest lepsza - skóra sie nie łuszczy tak jak po spirytusie jest gładziutka .... Mela dokładnie to samo miała uzywałam tylko sody moze ze 3-4 dni przemywałam potem samo zeszło pięknie

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

23 wrz 2007, 19:06

Ja bym nie smarowala ta detreomycyna... sudokrem mysle da sobie rade.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

23 wrz 2007, 19:15

smarowałam tez sudokremem nie pomaga :-/ w naszym wypadku jednak poskutkowała soda tak jak położna poradziła :526:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 wrz 2007, 19:48

To ja się żegnam- już chyba z trzeci raz.... I mam nadzieję,że już nic nie stanie na drodze, żebym się z Wami spotkała razem z Zuzią.

Dobrej nocki!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość