Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 wrz 2007, 00:09

Mamabii, trzymaj się dzielnie!!!! I niczym ię nie przejmuj.

ania25 pisze:kilolek a kto miał kleszcza Ty czy Mąż ?

Mąż! Od razu stwierdził, że wiedział, że tak będzie i że więcej ze mną do lasu nie pojedzie, bo następnym razem mi się wkręci i coś nam się z Kubusiem stanie!!!!! :ico_placzek: A ja już planowałam kolejną wyprawę za tydzień! Jeszcze go urobię. Może do przyszłego tygodnia zapomni :ico_oczko:

Czy Wy widzicie jak się strona rozjechała przez moje suwaczki???? Pytałam kilku adminek jak to naprawić, bo na innych stronach jest dobrze, więc to nie przez podpis w profilu, ale one tego nie widzą. I nikt nie wie co z tym zrobić. Nie wiem czy to tylko u mnie się tak rozjeżdża. A wy jak t widzicie? W razie czego to przepraszam, ale nie wiem co nabroiłam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

23 wrz 2007, 00:18

kilolek, a ty jeszcze nie śpisz :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_oczko: mambii82, trzymam kciuki i wracaj szybciorem do nas :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-23, 00:20 ]
Czy Wy widzicie jak się strona rozjechała przez moje suwaczki???? Pytałam kilku adminek jak to naprawić, bo na innych stronach jest dobrze, więc to nie przez podpis w profilu, ale one tego nie widzą. I nikt nie wie co z tym zrobić. Nie wiem czy to tylko u mnie się tak rozjeżdża. A wy jak t widzicie? W razie czego to przepraszam, ale nie wiem co nabroiłam :ico_wstydzioch:
_________________
Mo ja też widzę strasznie rozjechane suwaczek ci bardzo uciekł :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 wrz 2007, 18:07

Ika202 pisze:kilolek, a ty jeszcze nie śpisz :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_oczko:

I kto to mówi????!!!!!
Ika202 pisze:Mo ja też widzę strasznie rozjechane suwaczek ci bardzo uciekł :ico_oczko:
Dobrze, że dzisiaj się naprawiło :-)
Właśnie wróciłam z zakupów i jestem wykończona. Cały dzień!!!!! A tak było dziś pięknie, a ja zamiast spacerować gdzieś po parku zwiedzałam markety :ico_placzek: Żebym chociaż kupiła wszystko co chciałam! Padam na pysk!

[ Dodano: 2007-09-23, 18:27 ]
O nie! Znowu mi się suwaczki rozjechały :ico_placzek: Ja po prostu nie mogę tu nic pisać. Jak nie piszę to się naprawia, a jak piszę to znów się psuje :ico_placzek:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

23 wrz 2007, 18:51

czesc dziewczyny mam problem za 2 tygodnie ide na chrzciny synka mojego brata i mam problem co kupic na prezent ja mam zero pomysłów co wymysle za 5 minut wydaje mi sie głupie.pomozcie czekam na rady :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

23 wrz 2007, 20:15

witajcie juz prawie po weekendzie :ico_placzek: dlaczego zawsze musi tak szybko mijac....
kilolek widze, ze wypad do lasu owocny - jakie ładne grzybki.
mambii trzymaj sie dzielnie w tym szpitalu!!!dobrze, ze trafilas na fajne kobitki w pokoju.
Ika co do huskich to ja bardzo lubie ta rase - znam tez 4 psy tej rasy ( 2 mieszkaja w gorach u znajomych - maja tam raj jesli chodzi o bieganie) a 2 na wsi niedaleko mnie - wszystkie bez wyjatku sa strasznie kochane - choc jeden z nich jest troche nieufny i na obcych powarkuje, ale generalnie sa to przyjazne psy i dobrze odnajduja sie w domu gdzie sa dzieci - jednak mysle, ze to tez kwestia charakteru konkretnego psa, bo w kazdej z ras moze znalezc sie jakis "odmieniec" - pamietaj by pieskowi przyniesc do obwachania pieluszke zanim pojawicie sie w domu z Waszym synkiem - wowczas piesek pozna nowy zapach i nie bedzie dla niego zaskoczenia jak wrocicie ze szpitala z nowym czlonkiem rodziny :) no i przywitajcie sie jak zwykle z psem i wejdzcie do domu. Wiem tez, ze po przyjsciu ze szpitala i pojawieniu sie dziecka w domu nie powinno sie zmieniac por karmienia i wychodzenia na spacer z psem. Tak naprawde dosc latwo rozpoznac gdy pies jest zazdrosny lub obrazi sie na nas - wazne jest tez by jak pies zrobi cos dobrze w obecnosci dziecka pochwalic go za to - wowczas bedzie dobrze kojarzyl niemowle.
Napisz jak radzisz sobie z typowa u huskich checia ciaglego biegania - mieszkacie w nonono? wiec pewnie pies ma duzo swobody a to dla tej rasy koniecznosc.
oki ale sie rozpisalam o psiakach sorki :ico_oczko:
myszka to zalezy w jakim wieku jest synek Twojego brata - bo nie wszystkie zabawki nadaja sie np. dla niemowlaczkow 3 ms a niektore juz moga byc za banalne dla np 6 ms dzieciaczka ... moze podpytaj rodzicow przeciez lepiej zapytac -moze czegos im brakuje niz kupowac np jakos rzecz, ktora juz maja.

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

24 wrz 2007, 07:20

myszka105 pisze:czesc dziewczyny mam problem za 2 tygodnie ide na chrzciny synka mojego brata i mam problem co kupic na prezent ja mam zero pomysłów co wymysle za 5 minut wydaje mi sie głupie.pomozcie czekam na rady :ico_haha_02:

Zgadzam się z Agatą27 lepiej zapytaj, zawsze trafniej jest podarować coś czego potrzebują.
Moze termometr do ucha i czoła dla maluszków i nietylko, albo matę edukacyjną?
Ja wiem co bym chciała np. leżaczek bujaczek, a mama ostatnio chciała mi kupić kocyk dla Malutkiej, a ja ją poprosiłam żeby lepiej mi rożek kupiła bo kocyki mam dwa.

Dziewczyny pewnie ostatnia jestem, ale wczoraj wyprałam białe ubranka dla naszej córuni, dzisiaj jak się troszkę cieplej zrobi piorę kolorki. Wielka to radość jak taki malutkie ciuszki się wiesza na suszarce, normalnie zapomniałam jak to było 4 lata temu.

Nie mam jeszcze łóżeczka , bo moje wydał mój tata do rodziny a oni się do nas wcale nie odzywaja, więc tata oddał mi pieniążki za nich żebym kupiła nowe :ico_olaboga: przykre to ale takie jest życie.

Pozdrawiam was i cały czas kibicuje i trzymam kciuki za mambii, kochana wracaj do nas szybciutko :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 wrz 2007, 08:08

myszka105 pisze:czesc dziewczyny mam problem za 2 tygodnie ide na chrzciny synka mojego brata i mam problem co kupic na prezent ja mam zero pomysłów co wymysle za 5 minut wydaje mi sie głupie.pomozcie czekam na rady :ico_haha_02:

Myszka, ja bym dała pieniądze. Zawsze tak robię. Nawet własnemu chrześniakowi dałam na chrzciny pieniądze. I na komunie też. Bo wstyd się przyznać, ale mój chrześniak jest już w 4 klasie :ico_wstydzioch: W każdym razie jak jakaś większa okazja to kupuję jakąś drobną zabawkę lub słodycze i dokładam kopertę - tyle ile akurat mnie stać (wcale nie szaleje). Uważam, że rodzice sami zdecydują na co im najbardziej potrzebne te pieniądze. Ludzie mają rożne sytuacje i jeżeli będą musieli np. spłacić kartę kredytową po tych chrzcinach, to im się na pewno lepiej przyda. Z kolei większe dziecko jak na komunię to wychodzę z założenia, że i tak na nic wielkiego mnie nie stać, więc po co mam kupić kolejny badziew, lepiej żeby sobie uzbierał na coś dużego.
Ja też bym wolała dostać na chrzciny pieniądze, bo wtedy bym kupiła to czego będzie Kubusiowi brakować, a resztę bym wpłaciła na lokatę. Bo założyliśmy dla Kubusia lokatę :-) Będziemy odkładać, aż dorośnie, a potem zrobi z tym co będzie chciał: albo pójdzie na studia, albo kupi sobie motor, albo pojedzie w fajną podróż :ico_haha_02:
Ja jak zwykle się rozpisałam. :ico_wstydzioch: To dlatego, że gaduła jestem, jak zacznę mówić to nie mogę skończyć. A tutaj nikt mi nie przerywa, więc słowa płyną.... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

24 wrz 2007, 09:06

Cześć dziewczyny witam po weekendzie :ico_brawa_01:

JA mam dziś jeszcze dobrze bo mam męża w domu bo jedziemy dziś po zakupy dla małego. Wczoraj byliśmy i już trochę kupiłam m.in. pampersy i kosmetyki. A i płyn do płukania ubranek dziecięcych JELP taki 2 litry to na trochę mi starczy. A dziś jedziemy bo resztę rzeczy dla małego i już nie mogę się doczekać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ania nie martw się nie jesteś ostatnia ja jeszcze nie mam nic wyprane i w tym tygodniu raczej prać nie będę bo remont :ico_noniewiem:

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

24 wrz 2007, 09:20

dziewczyny chciałam wstawić wam zdjęcie ale nie wiem jak może któraś z was mi pomóc.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 wrz 2007, 09:24

ja zawsze na fotosiku sobie wklejam.

Fotosik.pl. Trezeba się zarejestrować, a potem "dodaj zdjęcia"

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość