Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

24 wrz 2007, 12:55

Madziu!!!

Super!!! GRATULACJE!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mary,

No masz racje czas leci, ja tez w przyszlym tygodniu zaczne 7 miech :ico_olaboga:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

24 wrz 2007, 14:12

Madziu ale fajowo,gratuluję córuni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :064: :064: :509: :ico_prezent:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

24 wrz 2007, 14:18

madziarko81p gratuluje córuni :ico_brawa_01: bedziecie mieli parkę :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

24 wrz 2007, 16:21

Hey! Madziarka Gratulacje córeczki!!!

Ja jak zwykle nie mam czasu, tak zaglądam tylko raz dziennie jak sie mi uda!
Monia na przymiarkę sukienki dopiero końcem tygodnia jade w czwartek albo piątek.

W srode na lotnisko po mojego przyszłego mężusia!

Po tym jak go odbiore podejrzewam ze rzadziej tu bede. coraz bliżej wielkiego dnia!


Pozdrowienia dla wszystkich

Buziaczki pa pa

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

24 wrz 2007, 16:40

[size=150]KOCHANIUTKIE

ZAPRASZAM WAS SERDECZNIE DO WSPóLNEGO ODLICZANKA :ico_brawa_01:
Przejęłam od Lalki odliczanko :ico_brawa_01:
czekam na Was [/size]

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

24 wrz 2007, 19:03

mary pisze:Jestem za Odliczaniem!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mary pisze:Ja już chcę mieć swoją Córeczkę i móc Ją zobaczyć...Bardzo za Nią tęsknię!
....................z drugiej strony 3 miesiące to już nie dużo... :ico_buziaczki_big:


Mary ja już też "bzikuje",ale damy radę co tam ,tak jak mówisz 3 m-ce to już nie dużo :ico_oczko: :-)

A tak w ogóle to gdzie sie wszystkie podziewacie cio?,mi się strasznie nudzi i jakieś dziwne myśli mnie nachodzą.Mój synek w końcu sie obudził i kopie mamusię w dole brzuszka :-D ,ale oczywiście ja już myślę dlaczego zawsze na dole :ico_puknij: Mój mąż mówi,ze takiej panikary jak ja to jeszcze w życiu nie widział :ico_wstydzioch: Dobrze,że chociaż Wy jesteście ,to można sie wygadać o :ico_brawa_01:
Dobrze,ze w środę idę do lekarza ,On też mnie zawsze jakoś pocieszy i podniesie na duchu hehe :-D

Pozdrawiam papa

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

24 wrz 2007, 19:15

Hej Kobietki!
Wróciłam od gina wszystko jest ok! Na bakterie dostałam lekarstwo i mam się nie martwić. Brzuszek też ok, bo mówiłam doktorce, że mnie żebra bolą wieczorem.
Madziarkajesteś szczęściara!!!!!! Ale Ci super! Bedziesz miała parkę! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Gosia Ty weź mnie nie podpuszczaj! Bo ja po pierwszym do Krakowa pojadę :-D Dawaj fotkę! muszę je zobaczyć! A są ładne sweterki?
Buziaki dla calej paki! pa!!!!

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

24 wrz 2007, 19:31

Hej Goniu to super,ze wszystko dobrze z dzidzią :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Goonia pisze:A są ładne sweterki?

Goniu ja byłam wczoraj w H&M i powiem Tobie,że jakoś w sweterkach szału u nas w Bydgoszczy nie było ,a nie wiem jak w Krakowie :ico_noniewiem: ,prędzej bluzeczki :ico_oczko:

Pozdrawiam

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

24 wrz 2007, 21:21

Cześć dziewczyny.
Dzisiaj cały dzien zalatany.Najpierw lekarz potem pojechalismy do Mcka siostry, poźniej przyszedł mój kuzyn i własnie niedawno wyszedł. Patryk teraz zasypia a ja nadrabiam zaległości na tt ale straszie duzo tego jest

Tak więc lekarz powiedział ze będzie dziewczynka, na szczęście wszystko jest w porządku, miałam bardzo dokładne usg chyba z dobre pół godziny mnie trzymał. Bardzo bardzo się cieszę, przyznam ze po cichu marzyłam o córeczce, Maciek od początku mówił ze będzie dziewczynka. Ten to ma nosa
Dzisiaj jestem tak miła dla niego ze az Beata,Macka siostra się śmiała ze to chyba za ta dziewczynkę.
Lekarz powiedział ze będzie drobniejsza na pewno od Patryka, w sumie ciesze sie z tego bo jak pomysle sobie ze miałabym rodzic takiego kolosa No i zamierzam zakupić jakąś pierwszą sukieneczkę :ico_brawa_01:
mz74 pisze:monia26 napisał/a:
DZiewczyny jak tam wasze brzuchy,mnie mój bardzo swędzi ,normalnie nie można wytrzymać.
Synuś od wczoraj znowu jakiś spokojny,a przecież niedługo zacznie się liczenie ruchów i nie wiem jak to bedzie ,skoro mój to taki mały leniuszek


Mnie też swędzi, ale nie aż tak bardzo, smaruje codziennie balsamem może dlatego....


a mnie na razie nic nie swędzi ale pamiętam z Patrykiem bardzo swędziało. Moze jeszcze zacznie??? :ico_oczko: Brzuszek jak na początek 6 miesiąca naprawde mam mały :ico_oczko:

mary pisze:Czy też macie uczucie że ten czas tak szybko leci...?Już niedługo będziemy mogły zoabzcyć nasze Skarby ...i tak codziennie


ja mam wrazenie ze ta ciąża leci jak błyskawica, dopiero co robiłam test :ico_szoking: Ja mam troszkę obawy jak to będzie, nie moge sie doczekac zeby zobaczyc niunię ale zarazem boje sie jak to będzie przy dwójce dzieci.Mam nadzieje ze Patryczek dobrze przyjmie siostrzyczkę i nie bedzie bardzo zazdrosny a ja bede miała duzo czasu dla niego.Bo tego obawiam sie najbardziej, ze poczuje się odrzucony :ico_placzek: Wiecie on jest taki pieszczoszek, b często przychodzi się przytulić, dać buziaka i w ogóle straszna z niego kochana przylepa a wiadomo ze przy niemowlaczku trzeba tez duzo uwagi poświęcić.
Ale za chwile sobie myślę ze na pewno wszystko się ułoży i kazdy z nas przyzwyczai się do nowej sytuacji :ico_oczko:

monia26 pisze:No zaczynam sie martwić,że tak kiepsko z tymi ruchami.
Może Madziarka cos napisze,ona juz ma superowego synka

tak sobie mysle ze to chyba zalezy od dziecka i jego temperamentu hehe Kiedys pisałam ze Patryk bardzo duzo ruszał się w brzuchu a teraz niunia się strasznie leniwi pod tym względem :ico_oczko: Ale lekarz mówił dzisiaj ze przeciez to jest początek i dzidzia rozkręci jak bardziej urośnie. zasadzie to prawda bo przeciez później ma coraz mniej miejsca w naszych brzuszkach i moze wtedy bardziej czuc te ruchy??? :ico_noniewiem:
Monia spokojnie, na razie nie martw się na zapas :-)

Goonia super ze u Ciebie tez ok, co do tych kopniaczków na dole brzucha to ja mam dokładnie tak samo i dzisiaj okazało się dlaczego. Dzidzia ułożona jest na razie pośladkowo i nózki ma na dole hihi i lekarz powiedział ze to pewnie dlatego tak jest. Może u Ciebie jest ten sam powód :-)

Kotka dzięki za zaproszenie. Ja jeszcze 3 dni i na pewno się na odliczanku odezwę :ico_oczko:


Ale się rozpisałam :ico_olaboga:

Pozdrawiam Was wszystkie kochaniutkie :ico_ciezarowka:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 wrz 2007, 21:59

madziarka gratulacje
madziarka81 pisze: Ja mam troszkę obawy jak to będzie, nie moge sie doczekac zeby zobaczyc niunię ale zarazem boje sie jak to będzie przy dwójce dzieci.Mam nadzieje ze Patryczek dobrze przyjmie siostrzyczkę i nie bedzie bardzo zazdrosny a ja bede miała duzo czasu dla niego.Bo tego obawiam sie najbardziej, ze poczuje się odrzucony Wiecie on jest taki pieszczoszek, b często przychodzi się przytulić,
ja tak samo moja Julka to straszny piescioch no i tylko mama i mama a teraz jak jej mowie ze mama nie moze wziasc opka to ona mowi ze na chwilke dzidzi nie zrobi opka ala i tak mi jej zal a lekarz zabronil mi nosic bo mam od samego poczatku lekkie skurcze

[ Dodano: 2007-09-24, 22:00 ]
no i widze ze troche o mlodsze od siebie dzieci jest zazdrosna powoli ja przygotowuje na mala dzidzie no zobaczymy :-) :-)

[ Dodano: 2007-09-24, 22:05 ]
teraz to ona jest chora no i nie wiem co ze spaniem bo troche mi jej zal jak zapytala sie czy moze dzisiaj spac z mama no i sie zgodzilam przenioslam ja teraz do jej lozeczka ale jak bedzie plakac to ja chyba zawolam taga biedulka ma temperature :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość