Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

25 wrz 2007, 12:22

witajci Dziewczyny:)
udało mi sie na chwilkę dobrac do kompa, bo dziś z mężem u lekarza bylysmy bo jkis wirus sie do niego przyczepił...mam tylko nadzieje że na Kacpra nie przejdzie...
musz kiedys nadrobic co tu pisałyście jak mnie nie było:)
tęknie za Wami...pozdrówkujemy Was mocniuśno:):*

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

25 wrz 2007, 12:25

Hekkate pisze:Eva_1977 nie ma za co. :ico_buziaczki_big:
Świetne fotki Dominisia. Mam nadzieję, że szybko przejdzie mu biegunka.
Jaki masz zoom optyczny w aparacie?


Hekkate dzieki
ja mam zoom optyczny 12x
i kochana zycze ci duzo zdrowka i aby glosik szybciutko ci wrócił...


[ Dodano: 2007-09-25, 12:28 ]
anilewe77 pisze:witajci Dziewczyny:)
udało mi sie na chwilkę dobrac do kompa, bo dziś z mężem u lekarza bylysmy bo jkis wirus sie do niego przyczepił...mam tylko nadzieje że na Kacpra nie przejdzie...
musz kiedys nadrobic co tu pisałyście jak mnie nie było:)
tęknie za Wami...pozdrówkujemy Was mocniuśno:):*


duzo zdrowka dla mezusia
te okropne chorobska... :evil:
MÓWIMY PRECZ WSZYSTKIM CHOROBOM!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

25 wrz 2007, 13:04

[swf width= height=]Obrazek[/swf]
Witam LUTOWECZKI moze nie tak z rana ale spioch ze mnie.Obrazek

HA pogoda jest, przynajmniej słonko wieć mykamy zaraz na spacerek.
IWONKO77 jedzonko dla dzieci to tutaj ble Alexowi nie smakuje tak jak mi angielskie jedzonko, mimo wszystko Polaczek z niego Obrazek pełną gębą. Najbardziej mu smakują obiadki, zupki i dania GERBARA, co do deserkow to mu obojętne.
Tyle szczescie ze polskie sklepy sie rpzrastaja jak grzyby po deszczu i nie musze sie martwic.

Na pewno słyszałyście ż e angielskie jedzenie jest niedobre, fasola, fasola, fasola ze wszystkim i do wszystkiego, i zarcie jakies wobole jałowe. Nie ma jak polski schabik hmmmm, pyszności.

Mój maluch grudki już zajada, wczoraj dawałam mu pierwszy raz obiadek z kluseczkami, i kawałkami mięska i warzywek. Nie powiem pierwsze łyżki wywoływały odróch wymiotny ale było tylko coraz lepiej i wszamał cały słoiczek, bardzo dumna z niego byłam Obrazek

Nic ide kawke sobie szczelic bo jakas niewyspana jestem, łeb mnie strasznie boli od wczoraj i to pewnie przez to.

Dzieki za powitanka. Pozdrawiamy.[/swf]

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

25 wrz 2007, 13:40

Hekkate pisze:Eva_1977 dzięki. Teraz juz troche lepiej z glosem, ale praktycznie sie nie odzywam i to dlatego.
A napisz mi jeszcze ile megapixeli ma Wasz aparat.
Lece krecic pelzajacego Daniela.


Hekkate on ma 6 Mpix..
tutaj jest dokladniejszy jego opis: CANON S3 IS

mam go od zeszlej srody i jestem z niego jak na razie bardzo zadowolna :ico_haha_01:
chcialam kupic S5 ale niestety ona ma ta sama matryce co S3 przy liczbie 10 Mpix
a co sie z tym wiaze beda o wiele wieksze szumy przy wysokim ISO
dlatego zdecydowalam sie na S3

i pokaz nam pełzającego Danielka :-)

[ Dodano: 2007-09-25, 13:41 ]
witaj Justynko :-)

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

25 wrz 2007, 13:51

Hekkate jak Danielek swietnie pelza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
moj Dominis nawet tak nie pelza
on jest za leniwy...

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

25 wrz 2007, 14:00

Eva_1977, ja postanowiłam Ninie pokazać pełzającego Daniela i raczkujące: Amelke i Julcię może sie weźmie do roboty Hi Hi!

A swoją drogą ciekawe co u mamci - nic nie pisze...

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

25 wrz 2007, 14:12

Hekkate tez sobie pozwolilam obejrzec, no rewelacja, ladnie zasuwa, bardzo trafne stwierdzenie, pelza biegiem.

Mój tez leniuch, jedynie sie przewala, na wszystkie strony.

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

25 wrz 2007, 14:44

wiem, wiem ja sue nie martwie, przyjdzie pora na niego. I zdaje sobie sprawe ze kiedys wspomne jak to bylo fajnie jak sie go polozylo i lezal a teraz wejdzie wszedzie :ico_haha_01: , no coz ale musi rosnac i sie rozwijac. Alke powtorze jeszcze raz Danielek robi to idealnie, musisz juz miec oczy dookola glowy :-D

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

25 wrz 2007, 14:58

ja narazie nie mam problemu bo mieszkamy w mieszkaniu, ale w grudniu przeprowadzka a tu ogrom mieszkan pietrowych i te strome schody, az mnie ciarki przechodza :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

25 wrz 2007, 16:14

Hekkate cudnie Danielek przechadza się po podłodze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jest świetny!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Karolas odpukać z kaszkami juz jest nareszcie dobrze. Dłuuuugo to trwało zanim się Joasia do nich przekonała. Najpierw jej podpasowała ta malinowa, potem bananowa, a teraz już wcina też te na dobranoc. Ale okazało się, że kaszka musi być gęstawa i BARDZO ciepła i podawana łyżeczką. Luźnej nie chce pić, za gęstą się krztusi i letniej też nie chce - normalnie lubi gorące hihi :-D Ale ty jeszcze dosładzałaś te kaszki :ico_szoking: one dla mnie są tak słodkie, że szok blee

Dzisiaj Joasia miała wizytę u neurologa, znów beze mnie bo ja w pracy i strasznie się denerwowałam. Ale już jest po i tylko ryczała przy rozbieraniu, o dziwo przy ubieraniu i badaniu nie. No i już jest poprawa tzn już nie skraca sobie prawej strony ciała, wszystko się wyrównało i właściwie już mogłaby zakończyć rehabilitację ale ma jeszcze termin turnusu na grudzień więc jeszcze możemy to wykorzystać i potem już koniec :ico_brawa_01: i następną wizytę już tylko taką kontrolną ma dopiero na styczeń. I chyba to będzie ostatnia.

A ja wczoraj rano poszłam sobie z małą na spacerek do Łazienek i tak mi się takie długie spacerowanie spodobało, że dzisiaj wybraliśmy się wszyscy na maraton parkowy hihi jak się wyjdzie od nas do pierwszego parku to potem można przechodzić z jednego do następnego i tak z 5 parków przeszliśmy , a w ostatnim weszliśmy na plac zabaw gdzie Joasi spodobało się na huśtawkach :ico_haha_01: zaraz wkleję wam znów fotki

Eva_1977, mój mąz ma identyczny aparat i też jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, ja mam swój mniejszy ale jak jesteśmy razem to też S3 pstrykamy :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2007, 18:58 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości