Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

26 wrz 2007, 10:42

JOASI, DOMINICE, ŁUKASZKOWI i TYMUSIOWI NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA Z OKAZJI KOLEJNEJ "MIESIĘCZNICY"
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-26, 10:47 ]
u nas noc przebiegła wzorowo, spałyśmy smacznie do 8:45 :-)
dziewczyny czy Wasi mężowie też rozmawiają przez sen? Jejku mój to nadaje jak katarynka, czasami nawet nie do mnie hihihi

karolas super kamerka :ico_brawa_01: bardzo mi się podoba
kajunia śliczne buciki, ja zastanawiam się jakie kupię Agatce na zimę.....czy są takie małe kozaczki lub coś? I o ile większe kupić, bo tu grubsza skarpetka przyjdzie lub coś....zobaczymy. Ale to fajne masz, takie w sam raz na obecną pogodę :-)
Eva śliczne fotki, dziewczyny mają rację, wklejaj ich jak najwięcej, my bardzo lubimy oglądac zdjecia dzieci naszych kolegotek :-)

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

26 wrz 2007, 10:57

Ive, Dorotadzięki za życzenia w imieniu Łukasza.
HekkateNo niestety taką ma pracę że ciągle w rozjazdach i nawet nie może pomyśleć o zmianie bo dobrze płacą a ja na razie nie pracuję buuuu.........
LutowkiA my mamy takie butki do chodzenia ( rozmiar 19 na razie ciut przy duże ale jeszcze nie potrzebne więc chyba akurat dobre będą do śmigania po domciu). I jeszcze kombinezony co mam na zimę i nowy nabytek czapka zimowa Ziemoitka :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

26 wrz 2007, 12:19

Iwona1977 moj maz jakis czas temu byl w rogowie w delegacji i w trakcie przerwy wybral sie w to miejsce o ktorym piszesz i wymyslil ze kupi Tymkowi drzewko ktore bedzie roslo razem z nim. wybral swierk syberyjski

asiam_26 mnie tez czeka wypalanka ale dopiero gdzies po nowym roku

Qunick z tymi zdolnosciami masz racje. Tymek tez sie wileletakich rzeczy nauczyl. i fajnie masz ze wsrod znajomych tyle malych dzieci. my nie mamy zadnych znajomych ktorzy mieliby szkraba z ktorym Tymek moglby sie bawic:(

Magdzinka bardzo ladne fotki i dobrze ze Joasi sie poprawilo. i fajne fotki z maratonu po parkach. swietnie Joasia wyglada w tej bujawce

Justyna170979 witaj na forum. fajnego masz synka

karolas :ico_brawa_01: dla Amelki.

Eva_1977
na biegunke dobre sa tez jagody. Swietne Fotki Dominika

Malgorzatka
Tymkowi tez posmakowaly Danonki. wcina az mu zie uszy trzesa. i co dziwne po tym mu skaza nie wyszla

Hekatte karolas tez mam ten spiworek do wozka co wy- szaro-czarny. kupilam tez na 100cm

Hekkate super Danielek pelza. widac ze jeszcze chwila i bedzie raczkowal! Tymek patrzyl na to z wielkim zaciekawieniem:). i zycze Ci szybkiego powrotu do zdrowia

anilewe77 rosnie Ci maly kierowca. jeszcze troche bedzie mame wozil

Kajunia25 ladna z Ciebie dziewczyna:)

STO LAT DLA dOMINIKI. LUKASZA I JOASI :ico_tort:

Dorota.M. Eva_1977 Hekatte Asiam_26 w imieniu Tymka dziekuje za zyczenia

SERDECZNE ZYCZENIA DLA DZICIACZKOW KTORE W OSTATNICH DNIACH OBCHODZILY MIESIECZNICE

A u nas: Tymek wczoraj z woelkim smakiem wciagnal pol banana. pisalam tez juz ze danonki wsuwa az mu sie uszy trzesa, wczoraj z nami na obiad zajadal makaron, bo jak ktoras z was slusznie kiedys zauwazyla z talerza rodzicow smakuje lepiej:)
pisalam wam juz ze bylam u fryzjera. zamieszcze teraz kilka fotek, ale jak mam spiete wlosy. jak maz wroci to wkleje cos w rozpuszczonych. znowu go nie ma, ale jak tym razem wroci tojuz na pewno napisze cos o tych domach z bali
Obrazek
Obrazek
przede wszystkim kolor zmienilam i widze ze w sumie fryzury to za bardzo na tych zdjeciach nie widac, ale co tam
ale sie rozpisalam...

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 wrz 2007, 12:26

Wszystkiego naj DOMINICE, JOASI, ŁUKASZKOWI i TYMUSIOWI!!!!!
asiam_26, ja się zstanawiałam nad takim kombinezonem - śpiworkiem jakna pierwszym zdjęciu aż wkońcu kupiłam taki kpl:
Obrazek
Obrazek

A to na wycieczce jesiennej z Zuzią wczoraj hihi! ja na rowerze a za mną nie mój ogon tylko "przyroda" którą Zuzia zebrała do przedszkola czyli liscie!
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-26, 12:31 ]
kelly, rzeczywiście dzieci u nas dostatek ! Ja mieszkam w małej miejscowości i w sumie nasze dzieci to już trzecie pokolenie...
Pozwalam sobie jeszcze wkleić filmiki (jakość marniusia bo z komórki - ale zawsze jakaś pamiątka) :ico_haha_02:
Tu Ninusia "mówi" tata:
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-26, 12:34 ]
Jak się słyszę na tym filmie :ico_noniewiem: - ale się człowiek musi nawydurniać do dziecka
A tu "mówi" Niam!
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-26, 12:37 ]
I jeszcze Ninusia zasypiaObrazek

wzorowałam się na Mamci (GDZIE TA MAMCIA???)

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

26 wrz 2007, 13:34

wkleje jeszcze kilka nowych zdjec:
Tymek w kapieli:
Obrazek
Obrazek
nowa ulubiona zabawka:
Obrazek
kocham tate
Obrazek
wysylam sms
Obrazek

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

26 wrz 2007, 14:33

QunickBrawa dla Niusi, ślicznie zaczyna mówić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
KellyMy też dziękujemy za życzenia. No to już wiem na bank po kim Tymek taki ładny - zdjęcia są śliczne :-D ( Łukasz najbardziej lubi telefon komórkowy i pilota od telewizora). panicznie się boję tej dzisiejszej wypalanki :ico_placzek:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 wrz 2007, 14:46

asiam_26, kobieto - wypalanka to naprawdę nic takiego! Ja miałam robioną przed tą ciążą i oprócz niemiłego uczucia i nieduzego bólu to napradę nie jest straszny zabieg! A skuteczny - podobno bardziej od farmakologicznych metod.
kelly, na tym sdjęciu z komórką Tymuś ma kapitalny strój - kamizelka bomba - normalnie mały dżentelmen! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

26 wrz 2007, 14:58

DZIEŃ DOBEREK LUTOWECZKI !!!!
Wysyłam posta po raz trzeci moze sie w koncu uda, czyzby komputery tez jakas handra dopadała, chyba sie zaraził odemnie.

Na poczatek wszystkiego naj, naj, naj lepszego dla Waszych małych pociech DOMINISI, JOASI, ŁUKASZKA I TYMUSIA z okazji skonczenia kolejnego juz miesiaca
Obrazek

EVA 1977 - Dominis superowy chłopak a twoje scrapki sa bardzo ładne, ja nie mam pojecia jak sie do tego zabrac

KAJUNIA25 - złota polska jesien hmmm cudna szczegolnie jak taka ciepła i słoneczna no ale jesien zmienna strasznie . Buciczki śliczne. U nas dla dziewczynek ogromniasty wybór ale dla chłopców coś fajnego znależć to cięzko.

KELLY dziekujemy za powitanko, synus dziekuje za mila opinie . Twój Tymus rewelacja, fajowy gość.

No i na załączke zdjątko mojego smyka
[img][img]http://images12.fotosik.pl/106/22d49a4bc3a97ac4.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 wrz 2007, 15:00

JUSTYNA170979, ale fajny facet! Oglądałm bogi - bardzo mi się podobał pokaz slajdów! Wogóle masz niezłe poczucie humoru!

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

26 wrz 2007, 15:08

QUNICK moj humorek niestety nie wszystkim pasuje, a ja tak lubie zarażać moim pokreconym humorkiem :-D

Cholinder tylko cos dzisiaj mnie dopadło jakis mam usmiech w druga strone, ale przejdzie (mam nadzieje :ico_oczko: )

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości