Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

26 wrz 2007, 15:56

my po spacerku...pogoda taka sobie ale nie najgorzej :-)
wlasnie musialam malemu czopka wlozyc bo znowu nie ma kupy pare dni :ico_placzek:
jezzzuuuuu juz nie wiem co mam robic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

26 wrz 2007, 16:44

AAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Urszula i ja dziękujemy za wszystkie ŻYCZENIA :ico_buziaczki_big:

Obrazek

I stawiamy do popołudniowej kawy:

Obrazek

I oczywiście dla narzeczonego od narzeczonej... Kochany Wiktorze !!! Rośnij MI zdrowo!!! :ico_haha_02:

Obrazek
Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

26 wrz 2007, 17:18

no no mama dominika wcale nie wygladasz na dwojke dzieci!! a co to było z tym twoim chłopem? matko A. tez czasem wypieprzy gdzies z domu, czasem tez mam wrazenie ze tylko czeka az sie pokłócimy zeby mógł sobie isc - tak jak ost w niedz np. - ale zawsze wraca do domu, no jakby ni eprzyszedł na noc, albo przynajmniej nie powiedział gdzie bedzie spac to chyba bym oszalała z nerwów!!

glizdunia no nizle, super :ico_brawa_01: dla Arka za pomysł na kolacje romantiko....moj tylko raz w zyciu zrobił kolacje tzn zamowił kucharza ktory ja upichcił i tez nie jest za bardzo romantyczny, ale ja specjalnie za przesadnie romantyczna tez nie jesetm wiec jest mi to obojetne, ale oczywiscie czasem troche romantyzmu nie zaszkodzi...
A teraz A. lubi gotowac i czesto mnie wyrecza...

a teraz UWAGA Mili nie musi juz nosic tej rozwórki, tzn w dzien bo na noc musze jeszcze przez miesiac zakładac, ale i tak sie ciesze..lekarz powiedział ze bioderka juz niezle wygladaja...ale to jednak tylko niezle, mysle ze juz za miesiac powie ze juz jesty baedzo dobrze :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 wrz 2007, 17:22

ladybird23 cieszymy się razem z wami, że z bioderkami już coraz lepiej :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_buziaczki_big:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

26 wrz 2007, 17:22

ladybird23, :ico_brawa_01: za brak tego ochydnego sprzętu

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 wrz 2007, 17:39

No brawo dla Mili :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zobaczysz, że będzie super!!! teraz już to jakoś może wytrzyma co?

A...zapomniałam napisać, że ja też ogląam perfekcyjną panią domu jak tylko mam czas, lubię to, choć niektóre rzeczy to już przegięcie...ale jakbym miała kasę, to bym też tak sprytnie wsszystko układała w koszykach...

Młoda trochę spała na powietrzu, ale tylko dopóki jechał wózek...bo potem to już :ico_nienie: chwilę była cicho, ale jak się wkurzyła, to wrzask...i do domu...I jedzenie z piersi, więc nie wiem na jak długo...i trochę deserku-jabłuszko. A krzywiła się tak, że aż ją rzucało i głośno marudziła i w ogóle ubaw po pachy!
Rodzice jeszcze nie wrócili, więc my już do lasu :ico_nienie: zdążymy... :ico_placzek: J wrócił z pracy i robi pranie :-D i się wkurza...Ja zabawiałam godzinę moje dziecko na macie, bo jak sama leży to zaraz na brzuchu i rzuca głową i ssie paluchy...i się drze...a teraz już mi się wyczerpały pomysły...i siedzi w huśtawce...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 wrz 2007, 17:47

a my tez po krotkim spacerku bo zimno u nas masakrycznie choc swieci slonko...a ja szlam w japonkach bo zapodzialam gdzies pastry a nowe buty tradycyjnie mnie rano otarly...i my wypizgalo niezle..brrrrrr

Auta jeszcze nie may bo jakichs srub im nie dowiezli a ze do hyundaya nie latwo tu dostac to musimy czekac :ico_spanko:

Maya teraz kasztowala drugi raz ten soczek jablko-gruszka...ale lyzeczka to kiepsko idzie na dluzsza mete....chyba kupimy jej ten specjalny kubek. :ico_noniewiem:

Lady...bardzo sie ciesze ze juz po ...no prawie po rozworce...super....teraz mala bedzie wiezgac konczynami hihihi :ico_brawa_01: a w sumie jak dlugo to nosila?

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

26 wrz 2007, 17:48

ladybird23, to wspaniała nowina, w końcu będzie wygodnie Miluni.

A u nas dzień miły i przyjemny ze spacerkiem obowiązkowo.

A teraz musze zmykać, bo dziś dzień prac technicznych :-D robiłam już ciasto solne, teraz muchomor z kartonu, no cóż szkoła to nie przelewki, wszystko przed Wami :-D Jedynie mama Dominika pewnie wie co to znaczy :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

26 wrz 2007, 18:01

A ja dziś ze spacerku nici.... :ico_noniewiem: raz, że pogoda fatalna... dwa, że na 2 wózki sama nie dam rady... :ico_olaboga:

A ja dotrzymuję słowa z wczoraj i .... Ula dziś je na zmianę cyca z kleik gryczano-ryżowy... a mała wpyla, aż miło patrzeć... :ico_brawa_01:
no i wypiła 40ml soczku jabłkowego... na raty oczywiscie... :-D

A i piekne fotki: Kacpra, Kingulek i Karolka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tak się dopatruję w waszych pociechach fałdek... i zazdroszczę.... i trochę mi smutno, że moja taka baletnicowa ... z figurą :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

a dla Mili :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_zdrowko: że taka zdolna !!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

26 wrz 2007, 18:09

irminka ale z ciebie niezła laska :ico_brawa_01: a kinia jest rozkoszna

moja dzicia dzisiaj jadła gruszeczke i tak ladnie jadła że nawet nie ubrudzila sliniaczka
a jak ja poloze na macie albo na kocyku to z pleców na brzuch a potem z brzucha na plecy
normlanie wariactwo

[ Dodano: 2007-09-26, 18:10 ]
zborra ja ci radze kup smoczek trój przepływowy z aventa i uwierz mi że wszystko przez niego przejdzie bo mozesz regulowac jaka duza dziurka bedzie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość