Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

27 wrz 2007, 01:35

dziewczyny ja jutro ide do lekarki bo coś mnie chyba bierze, właśnie mierze sobie temp. bo coś kiepsko sie czuje :ico_placzek:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

27 wrz 2007, 07:16

eve, ja brałam w szptalu antybiotyk, miałam wysoka goraczke i karmilam malego piersia, bo inaczej mi w szpitalu nie chcieli pozwolic. I mały nie zachorowal.

dominisia, mnie p. dr chciala przepisac leki na zanik pokarmu, moze wybierz sie do lekarza.

My po ciezkiej nocce, maly sie budzil z czestotliwoscia co godzine, padam na twarz :ico_spanko: ze zmeczenia.
A teraz jeszcze mnie maz wkurzyl, pacan jeden, dobrze ze juz poszedl do pracy bo chyba bym cos mu zrobiła :ico_zly: :ico_zly:
zmykam do malego bo jesc wola :ico_obiadek:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

27 wrz 2007, 09:56

kurde niestety nie uda mi sie dzis isc do lekarki bo ona jest na urlopie dzis i jutro :ico_placzek: przygotowałam juz wode z sola do plukania, mam nadzieje ze mi przejdzie.
jak zajrzalam sobie do gardła to maskara juz cale gardlo widac ze zainfekowane :ico_placzek:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 wrz 2007, 10:30

Hej,
ja po wizycie u poloznej i oczywiscie nadal nic nie wiem :ico_haha_01: tzn tetno w porzadeczku, macica jeszcze 2 cm wyzej niz byla 2 tygodnie temu, wnioski: dzidzia urosla :ico_olaboga: To nie wody co ciekna tylko czop mi schodzi ale bardzo powoli i w malych ilosciach i uplay w tym czasie tego typu åpowiedziala to norma.... Nie badala mnie wiem nie wiem co z szyjka. Nastepna wizyta w przyszla srode. No i cholera 2 na plusie przez ostatnie 2 tygodnie :ico_szoking: Ale nie widac w ogole tego po mnie, moze Nell na mase pakowala ;-)

Eve, widze ze spac nie mozesz ;-) .....no i jeszcze ci brakuje anginki :ico_olaboga: A masz moze Bioparox w sprayu? To jest taki antybiotyk wziewny dzialajacy tylko miejscowo: ja go bralam w pierwszej ciazy i podczas karmienia... Ale najlepiej lekarz ci cos zapisze.

Ewasiek, to ci maly dal popalic, co godzine :ico_szoking: A mezu co wywinal??? Jesli mozna byc ciekawym oczywiscie... :ico_wstydzioch:

Mnie poki co trzyma "pozytywna fala" :ico_haha_01:


Pranko z kolorowymi dla dzidzi juz wstawione a biale sie moczy w vanishu do bialych, wiec potem podwojne plukanko wlacze.
tylko ciekawe kiedy mi to poschnie bo poki co u nas pochmurno i zimnawo. Chyba suszarke z balkonu do pokoju wniose to szybciej bedzie....

Mamuski, a teraz walic szczerze ktorych kosmetykow i rzeczy ktore kupilyscie w ogole nie uzywacie?

Kicia, Eska, Agnieszka, Gosiaperelka? Przywoluje do porzadku!!! :569: :569: :569: :568:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

27 wrz 2007, 10:39

W sumie to nic takiego nie na wywijał. W sumie to głupotka ale i tak mnie wkurzyl.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 wrz 2007, 10:42

No tak hormonki jeszcze w nas buzuja wiec duzo nie trzeba :ico_haha_01: Jak wroci to pewnie buzi bedzie i juz bedzie dobrze. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

27 wrz 2007, 10:43

mama_zuzi1980, mam w domu bioparox, ale przeczytałam że on przenika do mleka matki, niby pisze że nie stwierdzono złego wpływu na dziecko, ale boje sie go wziąść, siedze na necie i szukam jakis leków, przed chwila dzwoniłam do taty zeby kupił mi salviasept do płukania gardła.

A jeśli chodzi o te rzeczy które sie nie przydały, to u mnie to są te gaziki jednorazowe nasączone spirytusem (kupiłam cale pudełko 100szt :ico_oczko: ) , w szpitalu powiedzieli że musi być normalnie roztwór spirytusu 70% w buteleczce i trzeba zalewać tym pępuszek no i to sie okazało prawdą bo szybko odpadł. A te gaziki to używam teraz jak mnie komar ugryzie to sobie tym gazikiem przemywam :-D

pozostałe rzeczy które kupiłam jak najbardziej trafione :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 wrz 2007, 10:48

eve81 pisze:pisze że nie stwierdzono złego wpływu na dziecko, ale boje sie go wziąść,

Hmm, a nie mozesz zadzwonic do jakiejkolwiek pediatry i sie zapytac? One powinny najlepiej wiedziec. Wiem ze ja jak karmilam to od pediatry recepty nawet na siebie bralam i to ona mnie leczyla z racji tego ze karmilam piersia.

Ja mam tych gazikow chyba z 30 wiec nie jest tak zle..... :-D A Tobie sie przydadza jak dzidzia zacznie sobie obijac kolanka do przemywania bedzie jak znalazl :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-27, 11:55 ]
DZIEWCZYNY DOSTALAM SMSKA OD PAULINKI :-D :

"MAM ZASZCZYT ZAWIADOMIC ZE DZIS O 11.05 PRZYSZLA NA SWIAT NASZA MAJA. 2850 G I 51 CM. 10 PKT. MA CZARNE WLOSKI I PIEKNE DLUGIE RZESY. POZDRAWIAMY."

Paulinko, GRATULACJE!!!! Szybciutko sie uwinelas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

27 wrz 2007, 12:05

Paulinko gratulacje!!! czekamy na was:)

kama25.5
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2007, 13:08

27 wrz 2007, 12:16

Witam wszystkie kobietki!ja czekam na swoje drugie dziecie jedno ma 6 lat juz a drugie ma byc za dwa dni tylko nie wiem czy bedzie chcialo wyjsc jak tak zimno!3tyg.mam bole przepowiadajace a 3 dni juz jak do miesiaczki i niewiem czy to juz nie dlugo.Boli strasznie przy pierwszym tak nie mialam polszlam poprostu rodzic ateraz boli wszystko.Pozdrawiam serdecznie wszystkich!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość