Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 wrz 2007, 12:02

ania1980 pisze:będzie się do kogo przytulić i wypłakać

a o co ty chcesz plakac??? :ico_szoking: :ico_szoking: ciesz sie ,ze przyjedzie, plakac bedziesz jak bedzie odjezdzal :ico_oczko:
Juli, to co ona na filmiku zaprezentowala to nie byl jeszcze szczyt jej mozliwosci :ico_oczko: czasem jak zacznie nadawac, a ja np w lazience jestem, to sie zastanawiam, czy gada do siebie czy beczy? :-D :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

27 wrz 2007, 12:10

hahaha... No to bomba! :): fajne sa takie pogaduchy Maluchow. W koncu zaczynaja dawac znac o sobie! Domagaja sie hihi widowni! :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 wrz 2007, 12:17

Siemanko Lasencje AVISEK sliczna Laura i ogolnie rodzinka :-D KARLA pan Kaban superasny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: JULI ty to masz widoki och och a Misiaczek jak zwykle sliczniutki :-D ja juz dzisiaj po cwiczeniach 40 minutowach padam na twarz ale co tam dam rade,ide dzis do dentysty ale sie bojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-27, 12:23 ]
JASNIE PANI supwr filmik i czadowa Lusia Elusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,a moje dziecko jak zasnie np o 19.30 po kapieli to sie budzi o 5 lub 6 rano takze juz sie wysypiamy i jest ok :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

27 wrz 2007, 12:53

Frydza- ja niestety takich widoków nie mam.. Tylko moj psor of filozofii. Ale fakt- do moza mam z 13 km:-) Wiec nic,tylko wciagac jod :-D
A moj Mały sie obudził i pozarł w najlepsze 180 mleczka i jeszcze troche herbatki :ico_szoking: nadrabia zaleglosci z wycieczki do babci. Zauwazyłam, ze poza domem, na wyjazdach i wycieczkach kiepsko je. Inne miejsce, inne powietrze.. I juz przezywa szok - u tesciowki zjadał po 80ml i juz chodziłam zestresowałam.
Juz mnie woła.. Ostatnio nie chce sie bawic sa. I mamcia musi skakac z grzechotami i miauczec takjak Miś :): hehe.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

27 wrz 2007, 13:22

Jasnie Pani :) pisze:
ania1980 pisze:będzie się do kogo przytulić i wypłakać

a o co ty chcesz plakac??? :ico_szoking: :ico_szoking: ciesz sie ,ze przyjedzie, plakac bedziesz jak bedzie odjezdzal :ico_oczko:


Bardzo się cieszę, że przyjedzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a płakać będę bo już nie wyrabiam psychicznie z tą rehabiltacją całą .... muszę jakoś odreagować, bo powtarzanie sobie, że to dla dobra Helenki wystarcza dopóki nie zaczynam z nią ćwiczyć; wtedy ona tak wyje, że :ico_placzek: :ico_placzek:

Filmik widziałam, ale głos siadł na tym gracie z którego klikam, więc jak Krzyś przyjedzie z laptopem to sobie posłucham Twojej Luśki.

O, Helenka się zbudziła, zmykam

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

27 wrz 2007, 13:40

Karla pisze:Czy on nie wie że dla mnie 6 rano to środek NOCY??

Dzieci chyba nie rozumieją tego...Ja Jakubkowi co rano to tłumacze:)
asiula26 pisze:dowiem się jak tam jej przybieranie na wadzwe

I jak tam?? My na kolejne szczepienie dopiero 30 października. Na ostatnie szczepienie wzięłam ze sobą Marcina...bałam się, ze mały będzie mocno plakał... A tu masz Jakub nawet nie pisnął :) Chyba dlatego, ze tatuś był obok :)
acia pisze:chociaż ty pewnie już dawno wypiłaś

Chodzę dzisiaj jakaś taka nie do życia więc może kolejną razem wypijemy? Ja piję takie słabiutkie rozpuszczalne...że i ze dwadzieścia mogłabym wydoić :)
acia pisze:mała nawet jak długo ssie to zaraz ryczy , kręci się i zwyczajnie jest głodna

Aciu ja tak miałam...Tylko, że Jakubek miał wtedy 12 dni... Ja piersi obolałe, brodawki ponadrywane że małego karmiłam a sama płakałam z bólu... No i wreszcie do lekarza... Co się okazało mały dostał szuczne mleczko i wypijał co 3 godziny 90 ml... A ja przez cały dzień ściągnęłam 40 ml :ico_szoking: Więc może dokarmiajcie sztucznym mleczkiem dzidzię...niech się nie męczy :*
Juli pisze:witam.. No to zapraszam..

Hahaha dobre... U nas w zeszłym roku kolega przed egzaminem pyta się, czy z tą starą babą mamy... tylko, ze pytał się wykładowcy :)
Zdjęcia przecudne!
Juli pisze:Masz super syneczka! A jak sie bawi ekstra!

Dziękuję w imieniu swoim i Jakubka!
Jaśnie Pani filmik super. A aukcja...rewelacyjna inicjatywa!
ania1980 pisze:synek śliczny

:*
Frydza tak samo moj maluszek śpi w nocy... jestem z niego taaaka dumna :)
Aniu dasz radę z tymi ćwiczonkami i Helenka też!! Trzymam kciuki za was!

Poprzednio rozpisałam się na maksa...i przez przypades skasowałam wszystko :ico_zly:
Dziewczyny lulacie swoje pociechy do snu czy zasypiaja same? Nasz Jakub nie chce zasypiać na rękach jest wtedy bardzo marudny...musi sam :) Taki mały cwaniaczek i tak było od początku, ale to i dobrze. Tylko wieczorkiem i nad ranem zasypia przy butki i to nie zawsze :)
Mam jeszcze jedno pytanie. Ja w ciąży nie miałam ani zachcianek :) Nie drażniły mnie też zbytnio zapachy... Ale wstręt do orzeszków ziemnych mi został :ico_szoking: Nawet jak Marcin je je a ja czuję zapach to bleee i od razu męża wysyłam myć ząbki... Jakoś to dziwne ale nawet w ciąży tak mi to nie przeszkadzało...a przed lubiłam orzeszki :)
Jakubek teraz ma drzemkę i spi już 2 godzinki więc pewnie zaraz się obudzi :)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 wrz 2007, 14:13

witajcie

martaja ja w ciazy nie bylam wrazliwa na zapachy ani zachcianek zadnych nie mialam... ale na samym poczatku przez jakies 2 tyg nie mialam apetytu.. zwlaszcza na to co tak bardzo lubilam czyli jogurty, kubus, ciemne pieczywo.. jadlam na sile ale niewiele.. brrr
ale potem przeszlo i wlasciwie to jedyny objaw ciazy hihi poza rosnacym brzuszkiem hihi

leos zasypia sam, tak go ucze, na rekach czy przy piersi oczywiscie zasnalby z checia...
czasem pomarudzi ale wtedy chce smoczka.. a jak to nie pomaga to w ostatecznosci wlaczam suszarke do wlosow
dziala od razu
ucze go samodzielnosci

a ja wlasnie po sniadanku. leos sie budzi wiec teraz jego kolej na jedzonko
a za oknem wieje ...zimno brrr

[ Dodano: 2007-09-27, 14:41 ]
julie piekne miejsce... swietnie wybrnelas hihi a krzusiu slodki na maxa

karla pan bula bomba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

27 wrz 2007, 15:15

ha! udalo mi sie wygrac 3 aukcje na allegro!
nie ukrywam, że wpisałam bajońskie kwoty jakie jestem w "stanie" zapłacić byleby mnie ktoś nie przelicytował ;-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

alez Wy produkujecie postów!!
normalnie masakra! Nie mam jak wszystkich czytać :-D
Czytam tylko ostatnią stronę :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-27, 15:23 ]
Juli pisze:Ogladacie rano jakies swoje programiki!? Ja sie wciagnelam w tvnowskie poranki. Najpierw dzien dobry tvn, a potem jakis program.. "Perfekcyjna Pani domu" albo "Nigella gotuje". hihi. Super! I codziennie mamy rytuały hihi :):
A teraz uciekam. Bo naklikałam duuuzo, a jeszcze w pizamce siedze.
Pada. Ale spacerku dzis nie odpuszcze!


ja poluje na program "Jak dobrze wyglądać nago"
oraz taki co porwadzą dwie baby = tez ludzi ubierają

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

27 wrz 2007, 15:25

Karla super jest ten pajacyk z tygryskiem!!

A mój synek zaczął śmiać się w głos!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Rewelacja!! A wygłupiałam się z nim aż się zgrzałam!! A teraz leży na wyrku i krzyczy -> czyt. woła mnie :)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 wrz 2007, 15:31

karla swietne ciuszki upolowalas hihi zaprezentuj w nich Pana Bule

julie ja ostatnio nie ogladam tv.. w ogole rzadko kiedy hihi bo mam tt, i dla mnie tv moze nie istniec byle by komp hulal i necik hihi
ale jesli juz wlaczam to tez lubie tvn styl ale akurat ani gotowania ania perfekcyjnej pani domu nie!!! hihhi nudzi mi sie na tym hihi
w ogole preferuje polskie prpgramy jak grynt to zdrowie, miasto kobiet, zadlo i programy dotyczace dzieci.... hihi
ale nie mam pojecia kiedy i o ktorej godzinie sa emitowane hihi

zmykam bo robie spaghetti i wychodze z malym na spacerek, do sklepu i znajomych
papa

[ Dodano: 2007-09-27, 15:36 ]
martaja pisze:A mój synek zaczął śmiać się w głos

ale super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
leos tez powoli wydaje z siebie takie odglosy... ale raczej sporadyczznie i to dopiero zaczatki hhii

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość