Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

27 wrz 2007, 15:09

Ojeju :ico_olaboga: my już po spacerze,ale Michał znowu dał mi w kość,co chwila wpada w histerię z byle powodu,a przecież nie zamknę go w domu,musi wychodzić :ico_olaboga: dobrze,że mam podwórko,bo na ulicę to teraz bym z nim nie wyszła :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 wrz 2007, 16:37

Ewelinko uściski, trzymaj się, będzie dobrze wierzę w to, może nawet już dziś :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 wrz 2007, 18:00

Ja też mam dużo kumpeli które tylko mężów mają zero dzieci, ale imprez mi nie brak, naiprezowałam się na maxa, jakoś dziwnie mi się słyszy np. od mojej koleżanki która ma prawie 30 lat, że na dziecko za wcześnie ona wolałaby poszaleć, dziwne to bo nigdy nawet na studiach tego nie robiła, a teraz tylko tak gada. Wciąż czeka i nie bardzo wiem na co, siedzi w domu, albo w pracy, mąż stale gdzieś w delegacjach (coś częste te delegacje) i tak sobie żyją, ale jak dla mnie bezcelowo. A jak już słyszę, że muszą się dorobić, tylko czego?? Ile trzeba się niby "dorobić" by miec dziecko. Ale zawsze znajdzie się jakaś wymówka byleby tylko nie miec dziecka... Nie wie co traci :-D
Ja dzięki dziecku mam bardziej zoorganizowane życie, mam cel :-), wszystko nabrało większego sensu...

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

27 wrz 2007, 18:20

witajcie nie mogłam wejść dzisija na tt :-| :-| :-|
Gabrysiu no niestety musimy przełożyć, jeszcze dycham jak cholera kataprzeszedł ale kaszlisko zostało.
Ale jak wrócisz to już żeby się paliło i waliło i inne kataklizmy spadły na łódź to przyjade do Ciebie i do Emilki. Obiecuje :509:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

27 wrz 2007, 19:01

Ja nigdy nie planowalam dzieci ale sie trafilo i dopiero teraz naprawde jestem szczesliwa, nie wyobrazam sobie jak to bylo kiedys i nie chcialabym juz tak zyc... pamietam liczyla sie tylko praca, studia, kursy a potem wracalo sie do pustego domu :ico_placzek:
Teraz mam dziecko, zaczynam za dwa tygodnie studia podyplomowe i jest dobrze...

Martynko u nas od kilku dni spacery to tez koszmar, Maja nie chce isc za rączke, kladzie sie na chodniku i odstawia taką histerie ze szok :ico_szoking:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

27 wrz 2007, 19:04

mama-emilki pisze:A Ci co tak odkładają, odwlekają to czasami potem bardzo chcą dziecka, a tu już za późno...


Mam takich znajomych...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 wrz 2007, 19:25

ivon pisze: a potem wracalo sie do pustego domu :ico_placzek:


no właśnie :-D choć bywaja chwile, że mam dość, to i tak nie zamieniłabym tego co mam teraz na cokolwiek innego :-D Ja uważam że dziecko nie chamuje, wręcz przeciwnie mobilzuje, odpowiedzialność za dziecko sprawia, że tak na prawdę się dorasta :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

27 wrz 2007, 20:21

Czesto ma dosc i nawet strasze Piotrka,ze jak kiedys sie wkurze to po prostu wyjde z domu na kilka godzin i wszystko bede miala gdzies... potem mi przechodzi i ciesze sie,ze mam dziecko i nawet te nie przespane noce i histerie są lepsze niz zycie kiedy bylismy tylko we dwoje.

Ale przyznam sie,ze kiedys wspolczułam ludziom ktorzy mieli dzieci, obowiazki domowe itd. i obiecywalam sobie,ze ja takiego życia nigdy miec nie będę :ico_wstydzioch:

iwona i oliwka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 14 wrz 2007, 01:20

27 wrz 2007, 21:37

ale duzo napisalyscie
a j nie mialam czasu hehebylam z oliwka dzis w parku i robilysmy fotki ktore puzniej wysle
a co do waszego watku to ja tez nie wyobrazam teraz sobie zycia bz oiwki ja akurat jestem jaszcze bardzo mloda ale oliwka byla planowanym dzieckim bardziej z iicjatywy mojego J bo on to ma juz 28 lat i chcial miec bebe a jachcialam jeszcze czekac a jednakciesze sie ze juz jest
ide poloze oliwke bo jeszcze balagani i pozniej wkleje fotki

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 wrz 2007, 21:45

Aja czasem muszę wyjść bo oszaleje, też tęsknie, ale wracam wypoczęta - psychicznie :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości