Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

27 wrz 2007, 21:41

Hohoho.. w koncu do pogaduszek sie zabrałyscie!
Aciu - a co toza mleczko? To humana SL ? A co do katarku-mojMisiek zamiast gili w nosie, charczy, jakby miał cos na gardełku. Jutro wezme go na wyprawe do lekarza.
Madziu - gratuluje okien! Ciezko pewniebyło, no ale opłaciło sie- i napewno da sie to odczuc juz tej jesieni :):
Alinko,Jasnie Pani, Aciu - Wasze juz do siadania!?!?!? hoho!!! Szok! Moj toniestety nadal jestwiotki. Ale juz sie nie martwie, odkad tesciowa nie powiedziała, ze moj Duzy sie nie ruszał z pleckow do 7 miesiaca :ico_puknij: :ico_szoking: I tu sprawdza sie reguła, ze kazdy bobas ma swoje tempo.
Co do majstrowania nastepnych dzieciaczkow, to moj Duzy tez by juz z wielka checia nad tym popracował, ALE:
- czekamy na odbior mieszkania- grudzien 2008
- moje ciało dopiero cowrociło do normalnych rozmiarow i znow moge nosic ulubione jeansy..A przybieranie na wadze jest dla mnie horrorem
- Atrakcje typu poród, jak dla mnie, poki co, zamierzam ograniczyc do minimum - czyli niech zostanie przebyty 1.
- No i Misiek jest jeszcze maluuutki :-)

My dzis mielismy dzien lenia... wywlokłam sie z domu z wozkiem o 13 i maszerowałam wzdłuz naszej magicznej sciezki na osiedle, poki nie wypatrzyłam motorka. Wrocilismy juz w trojke dodomu, wciagnelismy gulasz... I lezelismy.. I lezelismy.. i nic nie robilismy :): Postanowilismy tak leniuchowac dzis. Wiem ze brzydal ze mnie, ze len.. ale było super :):
Hihi, potem Misio drzemał, a my zmajstrowalismy ciacho - pieklismy murzynka! Pyyyyyycha! No i ten zapach w całym domu.. mmmmrrr... :ico_sorki: :-D

A w ogole, to chciałabym juz Małemu dawac jakies dodatkowe papu.. zaczac od jabłuszka, marcheweczki.. a potem jakas kaszke, albo deserek. Ale raz, ze pediatra powiedziała, ze przy dziecku z alergia, trzeba czekac do 6 miesiaca zycia... A dwa, ze boje sie strasznie wprowadzania kaszek,ze Małybedzie miał celiakię - uczulenie na gluten.. Druga bajeczna niespodzianka sprezentowana przez geny mamusi :ico_noniewiem: Ja byłam takim cudownym dzieckiem, ktore nic nie trawiło, srało po 40 razyna dobe i musiało miec jedzonko sprowadzane zza granicy. Bomba.
Teraz juz nie ma takich kłopotow ze zdobyciem "dietetycznego" jedzonka.. Ale i tak, smutno jest,jak dzieciaczkom trzeba odmawiac "normalnych" posiłkow.
No ale zobaczymy...

Jutro ide na piwo! Z swietna kumpela ze studiow! Ide sama, bez Krzysiow.. Na 18. Ide do pubu, ubiore sie fajnie, wezme małą torebke bez zapasowych pampersow i termosu na butelki. hihi. Kocham moich chłopcow, ale daaawno juz nie byłam nigdzie sama.
Wiec ide. Na babskie ploty, zale... I moze jakies zakupy :ico_haha_01: :):
A w ogole to poluje na zielona torbe z eko-skorki. Szukam szukam.. I nic.. Wszystko w brazach, bezach, czarne.. A ja marze o zieleni.
I znalazłam taka czadowa, pozytywna na allegro. I nawet Krzys sie zgodził. Tylko nie mam czego do niej załozyc. Wiec jutro cos zmajstruje na miescie :):
http://www.allegro.pl/item246591548_las ... super.html

No. A teraz uciekam. Mis juz chrapie. A Duzy mnie zaraz z krzesła zrzuci, bo chce na swoje forum hihi :-) Wiec - DOBRANOC :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 wrz 2007, 21:46

ASIULKA oj biedna Helenka :ico_placzek: :ico_placzek:JULI mojej niuni charczalo ale w nosku i zakrapialam jej nosek sola fizjologiczna i przeszlo :-D milego wypadu z kumpela :ico_oczko: moja najlepsza przyjaciolka przyjezdza juz w niedziele ech nie moge sie doczekac :-D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

27 wrz 2007, 21:51

Juli ta humana jest sojowa , Miłosz ją miał

Asiulka współczuję z powodu Emi, jeszcze trochę byle do końca 3 miesiąca

Ja też zmykam pod prysznic
Dobranoc mamuśki
papapapapapa

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

27 wrz 2007, 22:00

Juli, gratuluję zakupu! Szkoda tylko, że zdjęcie nie chce się załadować.

Asiula, biedna ta Twoja Emilka... My szczepimy się za tydzień, a po szczepionce dwutygodniowa przerwa w rehabilitacji (dlatego, że jest to m.in szczepionka na polio). Mam nadzieję, że do tego czasu Helenka dźwignie tą swoją łepetynę i już nie trzeba będzie robić tego ćwiczenia. Dziś uczyłam się z tej stronki do której wkleiłam linka jak podnosić i kłaść Helenkę. Ćwiczyłam na dużej pandzie (maskotce niuni) hehe.

Oki, ja też zmykam spać, bo Helenka już kima 1,5h, a mamusia musi się wyspać, bo jutro tatuś wraca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 wrz 2007, 22:14

Juli, a mi sie zdjecie zaladowalo i normalnie czad!!!!!!!!!!! zajebiozkowa! ja uwielbiam zielony (jakbys nic do niej nie zmajstrowala to mozesz podeslac, bo ja mam prawie wszystko zielone, czarne, albo czerwone :-D :-D , )
asiula26 pisze:tak się biedna zanosiła rzucała

:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: jeju jak sie niektore dzieciaczki musza nacierpiec.... ale moze juz jej przejdzie, bo przeciez za kilka dni 3 m-ce konczy
ania1980, to mozemy pewnie o tobie zapomniec na weekend, bo pewnie za bardzo mezem bedziesz zajeta, zeby nas odwiedzac :ico_oczko: i dobrze, tylko nie rycz za duzo, bo oczka bedziesz miec czerwone :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 wrz 2007, 00:50

hej gaduly z was nieziemskie... :ico_olaboga:
myslicie ze ktos to czyta??? tyle godzin przed monitorem???? :ico_oczko:
ZARTOWALAM oczywiscie hihi :ico_brawa_01:
super ze tyle naklikane... az milo :ico_brawa_01:

juli torba swietna.. ja tez lubie zielony hihi

alinko super spiworek. ja musze kupic na dniach. bo maly sie rozkopuje w nocy. a raczki ma zimne. bo u nas 18st przyjemnie jest spac w takiej temperaturze ale musze go nakryc czyms cieplejszym bo ma tylko kocyki hihi ale na karku cieplutki... wiec sama nie wiem czmeu lapki takie chlodne :ico_noniewiem:

madzia no wreszcie sie pojawilas hihi super ze okna wstawione.. a ,.tesciowa... wrrrr dobrze ze juz z nia wyluzowalas.. sama widziesz ze inaczej z nia sie nie da hihi
dawaj znaka jak tam szwagierka??? urodzila???

asiulko biedna emi.. :ico_placzek: ach te szczepionki robia tyle dobrego dla naszych maluszkow. ale dlaczego takim kosztem>>>??? :ico_placzek:

wlasnie dziewczymy napiszcie z czego sklada sie w polsce pierwsza i druga szczepionka?
ciekawa jestem czy to samo jest tutaj
i czy w polsce szczepia dzieci zaraz po urodzeniu>? tutaj nie

a ja dzis jak zwykle poszlam sie powloczyc. ale sklep tylko jeden zaliczylam i to spozywczy hihi potem wstapilam do kumpeli hihi zanioslam jej moj serniczek na zimno.. kurcze taka prosta sprawa i w sumie prawie gotowiec. a wszsytkim smakuje.. hih tom nawet powiedzial ze najlepszy jaki jadl hihi tak to jest za granica.. polskie smakuje najlepiej. nawet z proszku :ico_oczko:

adas ma juz nowa fife 2008 (juli czy twoj krzys tez ma takiego schiza na tym punkcie? :ico_puknij: ) takze nie dopach sie do kompa szybciej niz teraz hihi
ale adas juz kombinuje.. bo boi sie ze ogranicze mu czas... moje forum jest taka sama pasja dla mniej jak fifa dla niego.. i takie z nas dwa swiry i maniaki hihi

dobra lece przytulic sie do adasia, bo wlasnie pozmywal i czeka na mnie hihi
jtro ma znow wolne bo jedzie do londynu odebrac paszport leosia.. takze dzionek spedzimy razem i wlasciwie juz weekend zaczelismy..pieknie jest!!!
a pogoda... brrr wieje na maxa.... ale i tak bedziemy lazic i spacerowac hihi
leos juz nosi czapke od kilku dni.. bo tak wieje... brrr

buziole. karaluchy pod poduchy.. papa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 wrz 2007, 01:11

Madziorka co do fify,to ja juz na ta gre patrzec nie moge :ico_oczko: ja dzis kupilam spiworek jakis na e-bayu ,bo moj mamy tez ma raczki zimne w nocy i sie rozkopuje ...dopiero usnal...wcale nie chcial,wypluwal smoczka,ja mu wsadzalam i tak chyba z 15 razy ,a on sie cieszyl jak wariat,wiec go wzielam na rece,a on sie smieje...boze jaki on kochany i jak sie na takiego gniewac :ico_oczko: Oliverek ma najlepsza zabawe jak go po szyjce caluje.smieje sie jak stary hi hi ja sama nie moge ze smiechu,a jak na niego nie zwracamy uwagi ,to sie wydziera w nieboglosy,a dzis zaskrzeczal jak papuga,normalnie ze smiechu pekalismy :ico_haha_01: taki nam sie smieszek trafil :ico_haha_01: a teraz w koncu zasnal he he wiec moge sobie poklikac,bedzie spal z osiem godzinek ,a potem jeszcze z mama w lozku ,taki maly len he he ze mna to by cala dobe przespal ......on juz wie,ze w nocy w lozeczku ,a rano z mamusia :ico_oczko: Julisuper fotki...moj sie do siadania nie rwie,,,ortopeda powiedzial,zeby absolutnie nie sadzac,dopiero jak sam siadzie (to chyba kolo 6 miesiaca)to ok ...ale tak to nie kombinowac,bo potem takie polamance chodza :ico_oczko: ze skolioza jak np JA :ico_oczko: Madzia wiesz,ja bym sie wkurzyla takim tekstem tesciowej ....to bylo chamskie z jej strony :ico_zly:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 wrz 2007, 01:35

lucy23 pisze:a on sie cieszyl jak wariat,wiec go wzielam na rece,a on sie smieje...boze jaki on kochany i jak sie na takiego gniewac

leos robi to samo... zaciska dziaselka przed smoczkiem i szczerzy je na calego.. normalnie serce sie cieszy na taki widok hihi
zasnal dzis ok 23
a zdarzalo mu sie ostatnio juz troche szybciej.. ale mi na reke hihi
wczoraj zasnal tak samo ok23.. potem jak szlam spac o 2 to obudzial sie akurat na jedzonko i spal potem az do 8.40 :ico_szoking: zjadl i o 11 ostateczna pobudka. takze super

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

28 wrz 2007, 07:12

P siostra urodzila wczoraj 21.35 wazy 3820g i dluga 57 cm 10 punktow jest wszystko ok dzisiaj idziemy ja odwiedzic :-D
A co do tesciowej to mam ja w d..... :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

28 wrz 2007, 09:11

Madzia26 to super że wszystko w porządku no i duzy dzidziuś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Emi jakoś przespała noć, co prawda spała dośc niespokojnie ale wybódziła się tylko o 4ej a potem o 8ej a teraz znowy zasnęła i śpi, co prawda jeszcze się wierci, ale myslę że bęzie spać chociaż godzinkę.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości