Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 wrz 2007, 12:56

upomnę się, ale zobaczymy jak będzie.

[ Dodano: 2007-09-27, 13:12 ]
Ika chyba się przejeła tym, że wczoraj na nią nakrzyczałyśmy i melduje posłusznie:
"Po zważeniu mój synuś waży2300g i wszystko z nim ok :-) )

Brawa dla Wojtusia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

27 wrz 2007, 13:15

Jakieś smutki mnie łapią :cry: Nic mi się nie chce. I tak nagle smutno mi się zrobiło :cry: Idę chyba poleżeć, może synuś da mi trochę poleniuchować.

[ Dodano: 2007-09-27, 13:17 ]
kilolek pisze:Ika chyba się przejeła tym, że wczoraj na nią nakrzyczałyśmy i melduje posłusznie:
"Po zważeniu mój synuś waży2300g i wszystko z nim ok )

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

27 wrz 2007, 13:28

No to bardzo się cieszę że IKI synek taki duży i zdrowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kurcze ona ma mniejszy brzuszek ode mnie a większego synka :ico_nienie: :-D no ale wiem że te wagi są w przybliżeniu.

Dzięki dziewczynki wiedziałam ze mogę na was polegać. :ico_sorki: :ico_sorki:

Tak naprawdę to dopiero wstałam bo po śniadanku sie położyłam i brzuch mi się stawiał. No i obudził mnie telefon od pana od mebli bo okazało się że już przyszły i można je odebrać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak się ucieszyłam że od razu wyskoczyłam z łóżka i stwierdziłam że brzuch mam nadal twardy :ico_noniewiem: muszę uważać.
No niestety na mebelki muszę poczekać bo i tak teraz nie ma gdzie ich wstawić bo mieszkanie rozklekotane ale się cieszę że już są :ico_oczko:
No i na to wszystko wyszło słoneczko więc wstawiłam pralkę z kolorowymi ciuszkami synka to może szybko wyschną :ico_brawa_01: No i chumorek mi się trochę poprawił :ico_oczko: pozdrawiam kochane :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 wrz 2007, 15:07

Zapomniałam Wam powiedzieć, że jak byłam tydzień temu na kontroli wagi to położna opowiadała o dziewczynie, która miała robione usg w 38 tc. i zaraz za 2 dni urodziła i okazało się, że dziecko jest o kilogram cięższe niż wyszło na usg!!!!!!! A miała robione na naprawdę bardzo dobrym sprzęcie. Oni mają jakiś tam Philips najnowszy. Wszyscy się dziwili, ze aż taka różnica! To było w zeszłym tygodniu, nie w jakiś zamierzchłych czasach :ico_haha_02: Położna mi tłumaczyła, że usg bada ciężar tkanki kostnej tzn. układu całego ale nie jest w stanie zważyć i zmierzyć tkanki tłuszczowej. Czy jakoś tak. Może Agatka się wypowie, pewnie coś nam wytłumaczy - zwierzątkom też się w końcu robi usg :ico_oczko:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

27 wrz 2007, 18:07

Cześć Dziewczyny
Ale miałam dzień. Wyjechaliśmy z mężem do Opola załatwiać sprawy na uczelni związane z jego obroną i wróciliśmy po 16. Jeszcze na dodatek złego okazało się w banku, że nie przeleją nam transzy na mieszkanie z kredytu hipotecznego wtedy kiedy wymaga tego deweloper bo im jest potrzebna ocena ich rzeczoznawcy. My nic nie widzieliśmy ale okazało się, że w umowie jest to napisane "drobnym druczkiem". Teraz tylko 3mam kciuki żeby ten rzeczoznawca co pojedzie na budowę zrobił to między 1 a 8 października to nie będziemy płacić odsetek. Także człowiek czyta, czyta i się czegoś nie doczyta to ponosi konsekwencje. :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Trudno jakoś to będzie.
Na szczęście jestem zadowolona bo mój mąż będzie się już bronił w nabliższy wtorek lub środę i choć jedna sprawa spadnie nam z głowy.

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

27 wrz 2007, 19:31

:-) :-) :-) Witajcie, jakoś nie mogę sie tu dostać jak nie TT szwankuje to ktoś mi co chwile
przerywa
Dziewczyny, a co to za jakieś smętne humorki, wszystko o będzie dobrze
i nie zamartwiajcie sie tak na zapas
A sprawy finansowe sa , zawsze najcięższe,ale na pewno znajdą sie jakieś rozwiązania
Kilolek , może podpytaj o kredyt konsolidacyjny na spłatę innych zobowiązań , są dość nisko oprocentowane i można wziąć ciut więcej pieniążków niż zobowiązania i wtedy wystarczyło by a ocieplenie

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

27 wrz 2007, 19:36

A ja właśnie wróciłam ze szkoły rodzenia. Fajnie było tylko na koniec przyszła jakaś babka ze szkoły muzycznej i opowiadała nam jakie korzyści przynosi zapisanie dziecka na zajęcia już od 4 miesiąca życia. Wszystko byłoby ok gdyby nie wplatywała w to różnych historyjek. Zajęło jej to 45 minut i już miałyśmy wszystkie dosyć. A na dodatek moja koleżanka która ma termin na 7 października zaczęła rodzić dziś na zajęciach :-D jak żeśmy kończyły to miała już rozwarcie na 3 palce. Fajnie bo trafiła akurat na dyżur położnej ze szkoły także super. Teraz trzymam za nią kciuki :ico_brawa_01:

Mój mąż już zapowiedział że od jutra bierze wolne i bierzemy się za mieszkanie. Strasznie się cieszę i już nie mogę się doczekać jak wszystko będzie skończone :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

27 wrz 2007, 20:17

Evik.kp, to kolezanka bedzie na bierzaco :-D a mnie jutro znowu czeka wizyta w dziekanacie u p.prodziekan do ktorej nie chodzilam na wykady. coz musze mowic ze kocham prawoslawie i bedzie ok. wg teorii 20tyg urodze chyba w urodziny mojej mamy :-D

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

27 wrz 2007, 22:05

ide spac dobranoc wszystkim i miłych snów :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

27 wrz 2007, 22:52

kilolek pisze:ka chyba się przejeła tym, że wczoraj na nią nakrzyczałyśmy i melduje posłusznie
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: teraz już wszystko będę meldować :ico_oczko:
Evik.kp pisze:No to bardzo się cieszę że IKI synek taki duży i zdrowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kurcze ona ma mniejszy brzuszek ode mnie a większego synka :ico_nienie: :-D no ale wiem że te wagi są w przybliżeniu.
No to fakt że są w przybliżeniu bo ona mówiła że może ważyć nawet 2500g ale i tak sie cieszę wyszło to 2300g :ico_brawa_01: jeżeli jeszcze troszkę dam radę go nosić to kto wie może duży facet sie urodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Evik.kp, ty już nie smutaj jutro kurier przyniesie ci ten cudny komplecik moro i pieluszki ja jestem w 100% zadowolona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i naprawdę polecam :ico_oczko: A jeszzce wam powiem że wczoraj u nas w szpitalu Bizielu (w którym i ja chce rodzic) kobieta urodziła bliźniaków ale niestety syjamskich złączonych główkami :ico_olaboga: http://www.express.bydgoski.pl/look/art ... 7&IdTag=18

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość