Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

28 wrz 2007, 11:43

I ja też Was witam :-)
U mnie dzisiaj też pochmurno i nuda,ale mąż obiecał,,że wróci szybciej z pracy więc nie jest źle :ico_brawa_01:
Moja dzidzia też się rozpycha ,wczoraj cały dzień,cała noc i tak cały czas,aż mnie wszystko boli :ico_szoking: ,a ja nie mogę przez to spać hih
i
mz74 pisze:Ja juz od 6.00 rano na nogach :ico_szoking: ......... bylam na badaniach.

Gosiu ,a jak tam badanka,chyba nie było źle co?Mnie ta wstrętna glukoza czeka we wtorek :ico_zly:
Pozdrawiam

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

28 wrz 2007, 11:58

witam was my z Julka wstalysmy o 7 30 wczoraj julcia tak kaszlala jak juz spakla ze zwymiotowala wiec musiala spac ze mna bo miala cale lozko mokre
no ale dzisiaj troszke lepiej .Byłm juz na zakupach i teraz odpoczywam bo strasznie boli mnie brzuch :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

28 wrz 2007, 12:46

monia26 pisze:Gosiu ,a jak tam badanka,chyba nie było źle co?Mnie ta wstrętna glukoza czeka we wtorek :ico_zly:


Monia, luzik!! Ta glukoza nie jest taka straszna.... ale pyszna to nie jest :ico_oczko:
Dasz rade na 100%!

mariola pisze:witam was my z Julka wstalysmy o 7 30 wczoraj julcia tak kaszlala jak juz spakla ze zwymiotowala wiec musiala spac ze mna bo miala cale lozko mokre
no ale dzisiaj troszke lepiej


Bidulka, ale sie nameczyla, ale dobrze ze juz jest lepiej!

Buziaczki

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

28 wrz 2007, 15:31

hej, ja tez zaraz uciekam do domu na obiadek.... ale jeszcze nie wiem, co bedzie, bo dzisiaj moj maz gotuje :-) , ale napewno bedzie cos dobrego!! :ico_haha_01:

Wlasnie sie popsula pogoda i zaczelo padac niestety, a ja chcialam sie gdzies przejsc :ico_zly:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

28 wrz 2007, 16:09

hej hej
Ja już też po obiadku,dzisiaj miałam kopytka z kiszoną zasmażaną kapustka i do tego wczorajsza zupka pomidorowa,najadłam się,ze :ico_szoking: Nio i teraz babeczka na deserek :-D :ico_wstydzioch:

mary pisze:tak sobie myśle jak to milutko być w tt i móc się dzielić z przyszłymi Mamami tym co leży na sercu :ico_oczko: Wyobrażacie sobie jak będzie fajnie jak będą już się zbliżały terminy porodu każdej z nas...i będziemy miały taki doping i wspracie od innych Mamuś. A potem pewnie każda z Nas będzie się chwaliła jak przebiegł poród no i oczywiście Dzieciątkiem :-) Super sprawa..

Mary ja też o tym ostatnio myślałam,ze z Wami jakoś ta ciąża mi szybko i fajnie mija.I nawet jak czujemy się źle to jest się komu wyżalić. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Normalnie super :-)
mary pisze:A własnie- sciągnęłam dziś listę imion. A co tam, napiszę Wam te na które godzi się Mąż a ja też rozważam:Zosia, Ania, Weronika, Basia, Emilia, Izabela, Urszula, LilianaJ

Bardzo podoba mi się Izabela i Emilia.My już mamy wstępnie wybrane dla synka Szymon,ale coś czuję,ze i tak w ostatniej chwili zmienimy :ico_oczko:
mary pisze:Myślę że przyszłe badania krwi przy mojej obecnej diecie juz będą wporządku. Bo do tej pory miałam ciągle anemię.

Na pewno będzie wszystko ok.Mary,a bierzesz żelazo na anemie?,bo podnosi hemoglobinę,mi też spadała,a jak lekarz zalecił żelazo to wszystko wróciło do normy :ico_brawa_01:

Buziaki

[ Dodano: 2007-09-28, 16:12 ]
Mary śliczne zdjęcia,jaki masz fajny brzucholek,wyglądasz super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

28 wrz 2007, 18:29

Hej Babeczki!!!!
Buziaki i uściski! No wreszcie dorwałam się do kompa :-D Gosia supeer te spodnie :-D
Mary wyglądasz pięknie :ico_brawa_01: Tak się tylko wpadłam przywitać! Muszę się położyć. Strasznie się zrobiłam teraz ociężała i senna, czasem się czuję już jak słonik!
To tyle! Buziaki dla całej Paki :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 wrz 2007, 19:11

Hej dziewczyny... mi się pare temu zaczęła laktacja :ico_noniewiem: czasami po prostu "cieknę" najpierw tylko lewa pierś, a teraz już obie, ale z lewej bardziej... z każdym dniem z resztą coraz więcej tego :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

28 wrz 2007, 20:09

Hej!

Ja tez sie melduje!!
Macie Kobitki racje jakos tak milo i przyjemnie mija mi ta ciaza w Waszym towarzystwie :-D

Mary piekny brzusio!! :ico_brawa_01: Nic sie nie martw napewno wszytsko bedzie w porzadku!! Ale ja tez sie troche boje bo w przyszlym tygodniu odbieram wyniki badan..... :ico_olaboga:

Gosia, to nie pozostaje Ci nic innego tylko wpasc do Krakowa po te spodnie :ico_oczko:

Goraco Was pozdrawiam

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

28 wrz 2007, 20:25

Mary piękny brzusio :ico_brawa_01: Jesli mogę wtracic moje zdanie to z imion które podałaś, mnie najbardziej podoba się Weronika :ico_haha_01:
Zdjęcie ze spodenkami coś nie chce mi sie otworzyc :ico_placzek:

Fintifluszka mi jeszcze nic nie leci z piersi chociaż co wieczór sprawdzam :-D :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

28 wrz 2007, 21:18

witam wieczorkiem.

Mary śliczny masz brzusio, dzisiaj był u nas mój kuzyn, ostatnim razem był tydzien temu i powiedział ze jest różnica między tym tygodniem i że zaczęło mnie wypychac :-D W zasadzie to ja tez juz to czuję i czuję jak mnie brzuch ciągnie.

kaska28 pisze: mi jeszcze nic nie leci z piersi chociaż co wieczór sprawdzam

a mi się z tą laktacją nie spieszy :ico_oczko: w maju odopiero odstawiłam Patryka od piersi, karmiłam go długo także jeszcze pamiętam jak to jest :ico_oczko:

A co do imion to u nas chyba postanowione. M juz nawet się tak zwraca do brzusia więc juz chyba tak zostanie. Z tych imion to Emilia i Zosia dla mnie ładne, no i Weronika :-)

miłego wieczorku :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość