asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

28 wrz 2007, 14:51

mamamonia a jak suknia, bardzo wystaje brzuszek czy raczej nie widac. pamietaj, ze my na tt jestesmy bardzo ciekawe i czekamy na zdjecia slubne. :-D

[ Dodano: 2007-09-28, 14:53 ]
fajny prezent z ta limuzyna. wpasujesz sie i za tydzien bedziesz czula sie jak we wlasnym autku.

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

28 wrz 2007, 14:59

He he;) Wpasować się to pewnie nie zdążę, bo mamy ją na 2 godzinki :-) Ale choć przez chwilę poczuję się fajowo :-D

A właśnie! Suknia! Jestem w szoku :ico_szoking: Kiecunia przepiękna, leży doskonale, a brzusio jest schowany :ico_brawa_01: Już nie mogę się doczekać kiedy ją znowu założę. Jedyny problem to fakt ze jest z atłasu, więc do lekkich nie należy.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

28 wrz 2007, 16:54

słoneczko4 pisze:Musze jeszcze zrobić toksoplazmoze ,ale to już w przyszłym tygodniu( kurcze ale ona droga u nas kosztuje 60 zl.)Troszkę boje się wyniku bo mam w domku kota, tylko ,że tego kota mam już 9 lat .W pierwszej ciązy lekarz mi nie zlecił ,ale myślę ,że jak co to już to przeszłam.Zobaczymy.A czy wiecie jak długo się czeka za wynikiem toksoplazmozy?


Ja nie płaciłam nic za badanie gdyż skierowanie miałam od lekarza a normalnie kosztuje u nas 80zł. Na wynik czekałam niecały tydzień gdyż mieszkam w małej mieścinie i badania wysyłane te są do Zielonej Góry. Jeśli mieszkasz w dużym mieście możesz mieć wynik szybciej.

asika82, może przy kolejnym badanku dzidzia się odsłoni :ico_oczko:

mamamonia, no to miłej zabawy. Wybaw się kochana. :ico_haha_02:
Mam do Was pytanko. Co można kupić dziecku na chrzciny. Jest to moja bratanica ale nie jestem chrzestną. Mała ma skończone dwa miesiące.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

28 wrz 2007, 17:12

Witajcie moje kochane kwietniówki,
witam nową przyszłą mamusię w naszym gronie :ico_brawa_01:
mamamonia, cieszę sie że na USG wszystko dobrze, fajnie ze dostałaś płytkę i możesz podziwiac dzidzię, życzę udanej zabawy na panieńskim, a co do kieduszki to na ten jeden dień jestem pewna że wytrwasz wszystko i pewnie nawet nie odczujesz tego ciężaru :ico_oczko: , a my oczywiście tak jak pisała Asika czekamy na foty z niecierpliwością :-D

asika82, super, że u Twojej dzidzi też wszystko ok i że Twój M. był z Tobą...

Słoneczko ja robiłam badania mimo choroby bo chciała miec jej już za sobą, ja za Tokso zapłaciłam 30 zł, miałam skierowanie na oba rodzaje u nas w lab. jeden 15, a ja za całą 30. Mi skierowanie przepisywał mój lekarz rodzinny ale na Tokso powiedział, że on nie może napisac więc musiałam zapłacic, ale na szczęście nie kosztowało to majątku...

Joasiu, cieszę się, że u Waszego maluszka wszystko ok :ico_brawa_01: , co do prezentu to wydaje mi się, że wypada kupic wszystko co tylko może się małej przydac, wszystko zależy od tego ile na to możecie/chcecie przeznaczyć i co jej jest potrzebne, może poprostu zapytaj bara lub bratową czy coś potrzebują?

Pozdrawiam Was moje perełki... miłego popołudnia i wieczorku

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

28 wrz 2007, 18:03

Hej witajcie kochane kwietnióweczki, długo mnie nie było i muszę nadrobić zaległości. :-D

aska2 witamy wśród szczęśliwych mam. :ico_brawa_01:

mamamonia super, że wszystko dobrze z dzidzią. :ico_haha_01:
Życzę Ci wspaniałego i niezapomnianego wieczoru panieńskiego :ico_brawa_01: no i oczywiście podpisuje się pod dziewczyny i czekam również na zdjęcia.

słoneczko4 pięknie wyglądałaś na zdjęciu. Nie martw się tu są chyba same normalne dziewczyny które nie osądzają za brak kolejności. :ico_brawa_01:

asika bardzo się cieszę, że oglądałaś dzidzie na USG i bardzo się cieszę, że był z Tobą Twój M. Może poprostu potrzebował troche czasu, żeby się z tą myślą oswoić. W końcu to jest odpowiedzialność na całe życie :-D

Podaje Wam linka, na którym opisany jest tydzień po tygodniu jak rozwija się dzidzia. Moja ma już dziórki w nosku i górną wargę hehehehe :-D . Miłego weekendu Wam życzę.

[ Dodano: 2007-09-28, 18:04 ]
http://twoja-ciaza.com.pl/czlowiek1.html

[ Dodano: 2007-09-28, 18:06 ]
ojej ale robie błędy :ico_wstydzioch: sorki :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

28 wrz 2007, 18:55

eVe80 pisze:ojej ale robie błędy :ico_wstydzioch: sorki :ico_wstydzioch:


nie przejmuj się, każdej z nas się to zdarza :-D

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

28 wrz 2007, 19:33

mamamonia pisze:Dziewczyny dopiero zauważyłam, że nie pojawił się na forum mój ostatni post napisany po wizycie u lekarza :ico_szoking:

[size=150]UWAGA![/size] Doczekałam się USG... Mój mały szkrabek rozwija się wręcz książkowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jest duży i zdrowiutki, macha rączkami i nóżkami :ico_olaboga: Raz nawet obrócił się pleckami do mamy :ico_nienie: Dostałam nagranie DVD i jestem od wtorku wpatrzona w swoje maleństwo :ico_szoking: Cudo poprostu! Termin się potwierdził, czyli 10 kwietnia.

Dziś jestem trochę osłabiona i nic mi się nie chce :ico_spanko: Muszę jednak wybrać się do sklepu po jakąś fajna bluzunię, bo juz jutro mój własny [size=150]wieczór panieński[/size] :ico_brawa_01:


Cieszę się ,że Dzidza jest zdrowa i rozwija sie prawidłowo.Super ,że masz nagranko ,pewnie cały czas je oglądasz :ico_haha_02: .Życzę Wam udanego Wieczorku Panieńskiego i jak wszystkie dziewczyny z TT czekam na zdjonka .

[ Dodano: 2007-09-28, 19:39 ]
asika82 pisze:[ Dodano: 2007-09-28, 10:15 ]
zapomnialam napisac, ze gin szukal co moja dzidzia ma miedzy nozka i nic nie znalaz. moze to bedzie dziewczynka....

Ja też bym chciała wiedzieć co ta moja dzidzia ma lub czy niema miedzy nóżkami,lekarz powiedział mi ,że może przy następnej wizycię będzie coś widać (11 pażdziernika) .Chciałabym dziewczynkę bo już chłopiec jest byłaby parka :ico_haha_02:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

28 wrz 2007, 20:25

...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 12:19 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

28 wrz 2007, 20:45

mamamonia baw sie kochana dzis na całego ,wieczory panienskie sa super a moze ....jakis striptizer sie nawinie ?? :-D tez z niecierpliwoscia czekam na fotki !!!asika ale ci super z tym filmikiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
słoneczko4 pisze:.Chciałabym dziewczynkę bo już chłopiec jest byłaby parka
to witaj w klubie i wiesz co słoneczko nawet imie dla dziewczynki chcemy to samo ,fajnie by było miałybysmy razem matiego i oliwke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-28, 21:03 ]
eVe80 pisze:[ Dodano: 2007-09-28, 18:04 ]
http://twoja-ciaza.com.pl/czlowiek1.html
ale sie naczytałam :ico_brawa_01:

aska2
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2007, 05:51

29 wrz 2007, 04:30

Czesc
Oj powoli sie ucze.
Zobaczymy czy cos wyszlo z tego.
To jest na razie proba. :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-29, 04:31 ]
A gdzie jest moj suwaczek?
Chyba Was dziewczyny jeszczepognebie>
Czy ten suwaczek tez pojawi sie po 10 postach?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość