kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

29 wrz 2007, 08:39

no Zbora widzę że mimo iż się nie umawialiśmy to robiłyśmy to samo, ja też wczoraj walnęłam sobie koniak z pepsi no a ze główka inna niż wcześniej to wypiłam połowę i już podziękowałam, wczoraj po raz pierwszy podałam Matowi coś innego niż mleko tj sok z jabłuszka i mu posmakowało, wiem że może póżno rozszerzam dietę ale jego przewód pokarmowy jeszcze nie dokońca jest sprawny i wolę być ostrożna, dzisiaj znowu jabłuszko, a teraz mykam bo będę miała gości jeszcze musimy skoczyć do krakowa na zakupy i wielkie sprzątanie mnie czeka T musi posprzątać samochód bo syf jak jasna cholera no to lecę pewnie jeszcze wpadnę bo nie umiem już tak beż Was egzystować u mnie mówią że to już nałóg..a ja potwierdzam

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 wrz 2007, 08:41

oki.Zborra...mamy pisac?no to ja zaczynam...
u mnie jeszcze ciemno za oknem..buuu i zimno i pada....Arek do pracy pojechal na jakies nadgodziny wiec znow same...Maya kupe wlasnie konczy wiec czas ja przebrac i na sniadanko albo kawke chociaz sie udac...
Jakos swiatecznie bozonarodzeniowo mi sie zrobilo dzzis w domku...mmmmm ale beda cudne swieta z Mayeczką :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

29 wrz 2007, 08:58

Dzień doberek - kate_k82 u mnie to już też uzależnienie :-D Jak tylko wstanę rano od razu biegnę włączyć laptopa i zaglądam do "majówek" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

29 wrz 2007, 09:40

hyhyhyh -potwierdzam - ja po prysznicu - kawa sie dopiero robi a ..juz tu jestem :-D udanego weekendu :-D bede wpadac :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

29 wrz 2007, 10:09

a my dzis zaskakująco pożno wstałyśmy, Mili po jedzonku o 6 zabrała jeszcze i do 8 :555: ale fajnie!!
Ja juz starłam kurze, posprzątałam w kuchni i łazience czyli najgorsze mam z głowy...czekam az Arek wstanie i bedziemy myli okna bo za tydzien u nas odpust i pierwszy raz Mili zobazy karuzele i tyle zabawek :-D mysle ze bedzie miała ubaw...

zbora ja ci wspołczuje pojscia do pracy, niby fajnie sie odstresujesz, zregenerujesz umysł...ale z drugiej strony, opuscisz Hanie na tyle godz, pewnie bedziesz tesknic i denerwowac sie co sie z nia dzieje... :ico_noniewiem:

kate k82 o uzaleznieniu od tt to kazda tu cosik wie......

to miłego dnia zycze, bede wpadac...tak czesto jak sie da....dla zbory :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

29 wrz 2007, 10:19

zborra całe szczescie że zostawiasz małą z mamusia swoją bo przynajmniej masz do niej zaufanie

ja dzisiaj bylam na grzybach i normalnie moj M jest wniebowziety bo całe 2 kosze i 2 wiaderka
to ja im szczescie przyniosłam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

29 wrz 2007, 10:26

Ja też dziś się melduję, mimo że w weekend to mnie tu mało widać :-D Karol jak codzień właśnie kupa na leżaku się produkuje :-D Ja kończę kalafiorową, jeszcze godzinka i wyruszymy do lasu na spacerek, bo piękne słoneczko. Tylko mnie trochę gardło boli. Mały ma jeszcze katarek, ale po tej wodzie morskiej zdecydowanie mniej go męczy i myślę, że jeszcze z dzień i będzie po wszystkim, obym tylko ja się nie rozłożyła.
No a gdzie ta jaszczurka pojawiła się i zniknęła znowu :-D

jaszczurka1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:53

29 wrz 2007, 10:45

Dzień dobry wszystkim.
Wpadłam tylko się przywitać. Tak ładnie, że szkoda w domku siedzieć. Chyba sobie z Konradkiem strzelimy mały spacerek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 wrz 2007, 10:49

Dzien dobry!
No Kate_k82czasem lepiej późno niż za wcześnie! powodzenia, oby go dobrze tolerował!
Widzę, żę wszystkie mamy dzień sprzątania...Ja na spacer nie bardzo, bo zimno i strasznie wieje...padało w nocy i w ogóle br....
Glizdunia jak przeczytałam o tych świętach, to aż :ico_placzek: jejku, ale będzie czadowo!!! szkoda, że ja pewnie wigilię spędzę w połowie w pracy...Taki zawód...święta, sylwester...chyba że zachoruję :ico_oczko:
Widzę, że grzybobranie udane! Jagódka dawaj zdjęcia!!! czy malutka była z Wami???

Mój aniołek sobie ułożył nowy plan jedzenia! chyba się przejęła wagą i budzi się jescze o północy! a potem o 6 i o 8już wstajemy!!! dziś dziwna kupa...rzadsza i fu..śmierdząca...ja już wypatruję zęba...ale pewnie to nie o to chodzi...
I zła jestem...bo J niby nie chciał jechać na tenisa...że nie..nie zostawi mnie itp, że mokro...ale już od rana wydzwania, czy turniej się odbędzie...Ojciec też mówi, że mu się nie chce jechać, a potem tylko szuru-buru i już ich nie było!!! a ja już zdążyłam zdjąć firany do prania i pościel...włączyłam pralkę...z nadzieją, że jednak J zostanie i mi pomoże. No i się przeliczyłam!!! do tego mama też na zakupach, więc Hania w leżaku mi gadała a ja...zmieniałam pościel, pranie, firanki...jeszcze się moczą, a potem 2partia...jeszcze mi nonono w pralce drut ze stanika wyszedł i nie mogłam go wydobyć...a kolejne pranie czeka... :ico_zly: ale sobie jakoś poradziłam! i już otarłam :ico_placzek: bo skoro mu pozwoliłam to nie mogę mieć focha! niestety...ale mam, aż się we mnie gotuje! bo jakby mówił że jedzie to srałabym to sprzątanie...
I jeszcze musiałam Micha na rękach ululać, bo ryczała i nie chciała sama usnąć :ico_szoking: pierszy raz taki cyrk...śpiewanie i bujanie...usnęła, ale już sie chyba budzi...kuźwa...jak ja to ogarnę???
To może jednak nie piszcie za dużo :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 wrz 2007, 11:03

Zborra..ty sie kobieto zdecyduj!pisac czy nie? :ico_oczko: :ico_haha_01:
a u nas dzis tez jakies takie dziwne usypianie...niby po cycu poszla slaba spac..ale za 15 minut-pobudka..dalam drugi,potrzymalam za raczke...i ewidentnie wyprosila mnie z sypialni bo plecami sie do mnie odwrocila :ico_szoking: wiec wyszlam....i cos tam pojekuje jeszcze ale chyba postanowila wziasc sprawy w swoje rece i sama sie uspac :ico_haha_01: ...teraz cos tam spiewa....matko kiedy ona usnie? :ico_noniewiem:
U nas ciemno i szaro..i zimno wiec nawet do pracy nie ma sie zapalu i ochoty...blee a jeszcze 2 lazienki mnie czekają...a odkurzanie zostawiam dla A. :ico_brawa_01: Wlosy mam juz okropne -wypadalo by w koncu umyc...a nie ma jak bo mala nie pozwala...hmm...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość