SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

29 wrz 2007, 11:35

wlasnie mam dosc siedzenia w domu oczywiscie robie to tylko ze wzgledu na kubusia a L mi wczoraj jeszcze tak dopiekl bo on wie ze ja mam zamiar isc do pracy no to zeby juz mnie wkurzyc do reszty mowi taka jestes mamuska dziecko zostawisz i do pracy pojdziesz :ico_zly: on nie chce tgo bo jak ja bede miala swoje dochody to nie bedzie mial po kim wrzeszczec ze kasy za duzo idzie :ico_zly: ja prawie w ogole na siebie nie wydaje naprawde on wie o tym i juz nie raz mnie przepraszal mowi ze musi na kim sie wyladowac o to ze kasa leci jak woda :ico_puknij: a wszystko dla tego ze on teraz oszczedza kase bo chce dom kupic pod wynajem taka tam inwestycja ja to rozumiem i ciesze sie ze mysli tak ale bez przesady za kazdy wydany grosz mi sie obrywa nawet jak on wyda na siebie a ja pod reka jestem to mi sie dostanie czasem sie z tego smiejemy ale czasem nie jet mi do smiech :ico_placzek: poprostu maze o tym zeby choc na jeden dzien go stracic z oczu niech chos sie wystraszy wrrrr :ico_zly:

[ Dodano: 2007-09-29, 11:37 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
DLA NASZEJ KOCHANEJ VIKUSI ROSNIJ ZDROWO NASZA SLICZNOTKO :ico_buziaczki_big:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 wrz 2007, 11:39

Sandrusia zgadzam sie z dziewczynami,a to,ze powiedzial,ze ma Cie dosc ....ehhhh...ile razy ja to slyszalam :ico_oczko: a jak mowie,ze wracam do polski,to ma czarna rozpacz hi hi zobaczysz Twoj tez sie przestraszy ...teraz mysli,ze jestes od niego zalezna,ale dobrze mu powiedzialas,ze jedziesz do mamy,niech wie,ze masz do kogo sie zwrocic...napewno Was kocha ,jestem pewna ,ze sie dogadacie,tylko musicie ochlonac ...ja sluze pomoca,jak czegos potrzebujesz ...moj nr tez mozecie podawac mamuskom na TT :-D

sto lat dla Vikusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2007-09-29, 11:42 ]
kurde Sandrusia,nie wiem co napisac....to dobrze,ze Twoj mysli o przyszlosci,ale wytlumacz mu,ze nie ma co sie tak szarpac o kazdy grosz,jak mu powiesz jak bardzo Ci przykro,toi pewnie zrozumie.pamietaj,ze faceci sa z innej planety i trzeba im wszystko wprost mowic i duzymi literami :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

29 wrz 2007, 12:06

dziwczyny przemyslalam wszystko chyba dzieki wam ja poprostu jestem straszna choleryczka i jak ktos mnie wkurzy to wlasnie podejmuje pochopne decyzje a pozniej ciezko mi sie z nich wycofac :ico_wstydzioch: chyba macie racje powinnam zostac przytulic moich chlopcow :ico_oczko: ale oczywiscie nie moge sie przyznac przed L ze moze troszeczke wyolbrzymiam syuacje :ico_wstydzioch: niech sie czuje winny a przeciez bez winy nie jest chcialam wam bardzo podziekowac wszystkim za dobe slowka za oferty z ktorych chetnie bym skozystala hi hi :ico_oczko: chcialam podziekowac Emilce i Marcie :ico_sorki: i przeproscic was wszystkie ze wam gloe zawracam ale chociz dalam temat na dwie strony :-D :ico_wstydzioch: mysle ze mi wybaczycie a ja dzieki temu czuje sie lepiej bo wiem ze tak naprawde nie jestem sama ze nawet mimo tego ze wrtualna pomoc ale pomaga :ico_buziaczki_big: dla was
jak co to ja tez jestem do waszej dyspozycji gdyby jednak ktorys pan nie mogl juz z wami wtrzymac :-D moj nr w razie nastepniej takiej sytuacji prosze udostepnic
:-D jest mi troche glupio i wstyd ze taka afere robilam teraz juz wiem ze z niczego :ico_zly: ale w nerwach swiat mi sie na gowe walil :ico_wstydzioch: mam nadzieje ze mi wybaczycie a ja dalej bede meczyc was moja obecniscia :ico_haha_01: aha jeszcze jedno nie moglam tak naprawde odejsc ze wzgledu na was bez L przerzyla bym moze 3 dni ale bez was nie :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 wrz 2007, 12:53

Sandrusia jak sie ciesze ze wszystko wraca do normy :ico_brawa_01: kurcze widzisz? jak na spokojnie przemyślisz wszystko to jest inaczej i pamiętaj ze na mnie zawsze mozesz liczyc nawet jak mnie potrzebujesz to dzwoń w nocy, mój nr masz
no to git :ico_brawa_01:
Jasnie Pani ja stara zgreda???????????????? :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: kochana niech no tylko sie spotkamy :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: hihihihihi

[ Dodano: 2007-09-29, 12:55 ]
a ja sie dzis z Emilką spotykam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 wrz 2007, 12:56

madziorka hihi pisze:a jak sie marta i kasik dowiedza, ze one tez sie zalapaly na miano starych zgred to

ja nie pisalam, ze stare zgredy jestesmy, tylko, ze mozemy sobie pozwolic na dlugomiesieczne siedzenie w domu przy dziecku, bo swoje juz poszalalysmy :ico_oczko: oczywiscie ja sie tez czuje na 18 lat, tylko moje osiemnascie lat trwa juz 10 lat, a sandrusi dopiero dwa, z czego 9 miesiaecy byla w ciazy, a pol roku z Kubusiem, to nie miala tyle czasu ile my na nieodpowiedzialne zycie :ico_oczko: tylko o top mi chodzilo, a nie o to, zeby dziewczyny na mnie z lagami ruszyly :-D :-D

SANDRUSIA)) pisze:jest mi troche glupio i wstyd ze taka afere robilam teraz juz wiem ze z niczego

po pierwsze nie z niczego, bo taki problem jest duzym problemem :ico_nienie: i trzeba sie wygadac, zeby ulzylo, a po to tu jestesmy, zeby sluchac, a wstydzic sie tez nie ma czego :ico_nienie: :ico_nienie: :-D :-D , poczekaj, az ja za chwile jakas glupia afere rozpetam jak mi sie to juz nieraz tu zdarzalo :-D :-D

[ Dodano: 2007-09-29, 12:57 ]
martuchafrost pisze:Jasnie Pani ja stara zgreda????????????????

wroc stonke wczesniej i przeczytaj kto pierwszy raz uzyl okreslenia stara zgreda :-D :-D :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

29 wrz 2007, 13:59

martuchafrost, a gdzie sie wybieracie z emilka ?
Jasnie Pani :), wiesz ja juz tez troche przeszlam jeden zwiazek z facetem 3 letni tez razem mieszkalismy pol roku ostrych imprez :-D :ico_oczko: no i od 13 roku zycia wlasciwie musialam liczyc tylko na siebie no i na mame ktora wspierala mnie finansowo i duchowo ale ugotowac wyprac i pilnowac sie musialam sama tak ze mam 20 lat a przezylam wiecej niz nie jedna czterdziecha :ico_oczko: ale mnie to nie postaza a czyni mondrzejsza :ico_oczko: pozatym tym czuje sie na 18 a wygladan na 12 :ico_oczko: hi hi tak to u mnie jest :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-29, 14:02 ]
Jasnie Pani :), z nie cierpliwosca czekam na twoja afere :-D moze wtedy wszyscy o mojej zapomna i mi ulzy :-D

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

29 wrz 2007, 16:03

wow ale zescie naklikaly i sie narobilo..... :ico_szoking:
sandrusia dobrze ze juz emocje opadly i wszystko wraca do normy...trzymaj sie i powodzenia.

i jak tam laski kupilyscie cos w next... bo ja kupilam poncho recznikowe dla kondzia z przeceny,bedzie mial na basen i kapcie sobie ale juz nie z sale :ico_oczko: jakos nic mi nie wpadlo w oko a ludzie z pelnymi torbami wylazili,nie wiem co oni tam nakupowali.....

[ Dodano: 2007-09-29, 16:04 ]
a marta emilka koniecznie fotki zrobcie zeby tu nam pokazac ze naprawde sie spotkalyscie :ico_oczko: :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 wrz 2007, 17:11

Sandrusia daj spokoj....wiesz ile razy ja mialam swojego dosc i wracalam do polski ?he he ja jestem w goracej wodzie kapana tak jak Ty,wiec sie nie przejmuj....wszystkie Cie rozumiemy ...bylo Ci przykro i juz,a teraz pogadalas z L ,ochlonelas i jest git,zadnej afery nie bylo :-D afera by byla jakbys do Holandii zwiala :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-29, 17:14 ]
a ja dzis bylam z Sonia w naszej pracy ,pochwalic sie maluszkami :-D fajnie bylo ,troszke sie posmialam,wszyscy z hotelu zwiali he he

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

29 wrz 2007, 18:37

o rany :ico_szoking: Dwa dni mnie nie było a tu tyle się dzieje :ico_szoking:
SANDRUSIA)), bardzo mi przykro,że mnie nie było w tych chwilach kiedy miałaś problemy choćby na tt :ico_wstydzioch: Tak jakoś głupio wyszło a tyle mi już pomogłaś :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ale dobrze,że już wszystko wraca do normy,miłość wszystko przezwycięży a najlepsze na wszystko jest rozmawianie,takie spokojne bez kłótni,trzeba sobie wszystko wyjaśnić,czy faktycznie jesteś dla niego takim obciążeniem finansowym,czy faktycznie ma cię dość ,czy wini cię,że nie pracujesz bo ja myślę,że to wybuch emocji jakie nagromadzają się w Was ,bo przecież jesteście w obcym kraju,poza rodziną,poza najbliższymi jest Wam ciężko i macie czasami wszystkiego dość i właśnie to powoduje,że nie macie na kim to te emocje wyładowujecie na sobie i nie ważne kto zaczą i czyja była wina ,myślę że problem tkwi w tym że się źle rozumiecie,za mało rozmawiacie.Powiedz mu co cię boli i drażni i niech on bez wypominania też ci powie a później pracujcie nad tym zeby było lepiej.Różne są sytuacje w rodzinach,kłótnie,docieranie spięcia ale wszystko trzeba wyjaśniać bo wyjazd nic nie wyjaśni,nic nie zmieni,najwyżej na krótko.Czasem może się wydarzyć coś,po czym takiego odejśćia można żałować nawet do końca życia.
Sandrusianie gniewaj się czasem,ze tak piszę :ico_nienie: nawet jak się nie zgadzasz z moim skromnym zdaniem.Ja za dużo poradzisz nie mogę,ja się nie kłucę,jesteśmy z M prawie 6 lat i zawsze rozmawiamy od początku,nigdy kłótni poważnych nie było,nigdy mi nie wypomniał ani grosza ani zakupu ani nic ja jemu też,on pracuje ja chowam dzieci,on to szanuje i mówi,że wychowywanie dziecka to bardzo ciężka i odpowiedzialna praca,powinno państwo za to płacić matce,że chce się sama zajmować dzieckiem a nie opiekunki wynajmować a każdy facet powinien taką matkę szanować.Mój M ma bardzo duży szacunek do kobiet które się poświęcają dla dzieci,nie mówię tu o "matce polce"Bo dla siebie też trzeba mieć czas.Niby się nie kłócę to się nie nadaję do radzenia ale z drugiej strony może pomogę cokolwiek,że i u innych kłytni będzie mniej :ico_noniewiem:
Dobrze ,że już jest coraz lepiej i oby takie sytuacje nie musiały się już powtarzać.A jeśli którejś coś takiego się przydarzy to nie ma co się chować przed tt bo tylko tu można sie wygadać i nikt ci nie przerwie a doradzi kto może i podtrzyma na duchu a przede wszystkim pomoże ochłonąć i trzeźwo pomyśleć tak jak dziewczyny pomogły Tobie i dla nich duże :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

29 wrz 2007, 20:09

wkleje wam foteczki :ico_haha_01:
Tu Nati sprawdzajacy jak smakuje nutella
Obrazek
Tu pokazuje jak samodzielnie stoi :ico_haha_01: w spodniach zakupionych dzis za 50 p :ico_wstydzioch:
Obrazek
Tu dzisiejszy zakup kurteczki dla Ali w TiX Maksie
Obrazek
A tu Martusia karmi Frania :ico_haha_01:
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-29, 20:11 ]
Marta chyba nie gniewasz sie ze wkleilam foteczke :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość