Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 wrz 2007, 18:09

eSKa, z moim mężem jest dokładnie tak samo. Jest super. Wczoraj był nasz pierwszy dzionek razem, tak nam było dobrze,że się oboje powyliśmy ze wzruszenia. a dziś posiedzieli u nas teściowie i tak fajnie było i domowo wreszcie.

Dziewczyny, dziękuję za miłe słowa o Zuzi :-)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 wrz 2007, 18:11

Hej dziewczynki!!!
Ja dzis zakupowy dzien :-D Tzn, od 12.00 do 16.00 non stop na nogach, no jak nie nie ruszy to normalnie :ico_zly:
Kupilam oliwke dla Nell i dla Zuzi komplet czapka plus rekawiczki na zime w KappAhlu. w Ikei dwa pledy na sofy w salonie (ten wczorajszy rozlany sok mnie zmobilizowal ;-) oraz koszyki na badziewia. W sumie nic takiego nie kupilismy ale zdowolona jestem. Teraz mezu gotuje obiadzic, na tylko natarlam kurczaczka marynata, zeby mu te przyprawy w te rane nie weszly.....

Dominiczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pomysl przyjazdu :-) Jestem za!!!! :-D Niech juz tylko Nell sie zadomowi to zapraszamy serdecznie.

A teraz lece na zupke bo mezu wola :-)
Potem sie odezwe i odniose do reszty postow.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

29 wrz 2007, 18:27

Ewasiek ja tak z czystej ciekawosci chcialam sie zapytac ile zjada Michalek?? Tzn, co ile je i ile ml??
Mysle ze Jasiu sie najda i wszystko jest ok, tak po prostu chcialam wiedziec :-D Dzis tylko czekam na kupe bo jeszcze nie bylo :-D A potem kapanko i dzis moze wczesniej do lozka?? Przy okazji mam nadzieje ze uda sie mi szczerze pogadac z Krzyskiem.

No i jeden minusik, zaczelo mnie bolec krocze... Takie dziwne uczucie jakbym miala tam bardzo szeroko i cos mi mialo za chwilke wyleciec, no i troszke wiecej krwawie, mam nadzieje ze to normalne i ze przejdzie, bo nie mam ochoty zeby mi ktos tam zagladal w najblizszym czasie :-D

I tak sie przyznam ze ochote na seksik mam, nie wolno, ale gdyby wolno bylo to oj by sie dzialo :-D Mam nadzieje ze wytrzymam jakos te najblizsze tygodnie...

No wlasnie i w zwiazku z tym zaczelam sie zastanawiac nad antykoncepcja... I nie wiem co zdecydowac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 wrz 2007, 18:30

Mamuśki po cc- pytanko- nosiłyście pas? A czy smarowałyście czymś ranę?

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 wrz 2007, 19:29

Czekam na drugie danko :-)
Dominisa, no laska, ale mnie zaskakujesz z tym seksikiem, no szok :ico_szoking: Ja juz rozmawialam z moja polozna o antykoncepcji po porodzie i tutaj jest duzy wybor. Ja zamierzam wszczepic implant antykoncepcyjny. To taka wszywka wielkosci zapalki, tylko ciensza i gietka i wszepia ja polozna od wewnetrznej strony ramienia i starcza ona na 3 lata. Mozna nawet przy niej karmic. Sa tez silniejsze dla niekarmiacych piersia. Kosztuje tutaj cos 1300 koron, duzo ale jaka pozniej wygoda :-) Tabletek nie chce, spirali sie boje, gumek nienawidze..... Mysle ze ten implant to takie dobre dla mnie rozwiazanie. Zawsze mozna go wyjac jak sie zdecydujemy na jeszcze jednego bobasa.

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

29 wrz 2007, 20:23

dominisia mały zjada 90 ml tak okolo co 2-3 h to zalezy jak mu sie przypomni :-D

ja po cc nosze majtki sciagajace, a w tyg. ma mi mama przywiesc pas poporodowy. jak go nosze to mnie tak kregoslup nie boli. :-)

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

29 wrz 2007, 21:39

Ewasiek bo Jasiu zjada, 100 ml ale punktualnie jak w zegarku co 4 godziny. Dzis rano byl bardzo glodny i zjadl az 130! No i dziasiaj podalam mu herbatke z kopru wloskiego. No ale kupy nie bylo... Polozna powiedziala ze to ok. Bo je 6 razy na dobe tyle ile powinien. A w nocy tez jada co 2, 3 godzinki?? Moze jakbys mu podala wiecej to spalby dluzej??

Mamo Zuzi no o implancie to ja nie slyszalam, a w sumie chyba nie bylo by to zle rozwiazanie, musze sie dowiedziec. Mam duze pole manewru bo Jasiu nie je cycorka. A ja mam podobnie, tabletek nie chce, bo juz raz zazywalam hormonki na tarczyce i roslam po nich w oczach, ja chce schudnac a nie przytyc :) Spiralka wogole opdada... A na mysl o gumkach to mnie az trzepie... Przed narodzinami Jasia to byl kalendarzyk, ale jak pomysle znowu o tym mierzeniu temperaturki, obserwacjach itd. to :ico_zly: Poza tym nie wolno w niektore dni, a wtedy akurat najbardziej sie chce... Ze tez zawsze kobiety musza sie troszczyc o wszystko!

No i troszke sie mi udalo, mezu zrobil mi obiadek :) Co prawda nie odniosl za mna talerza i gary w zlewie, ale udaje ze nie widze :-D Zaraz zmykam pod prysznic, bo Maly wstanie na jedzonko ok.23, ogole se nozki, wyreguluje brwi, moze malne paznokietki... Kurde bede kobieta!! :-D :-D :-D w rozmiarze XXXXL :-D

Ja to sie zastanawiam czy Jasiu nie jest za spokojny, on wogole nie placze, tylko jak mu zimno albo jest bardzo glodny. Po karmieniu odkladam go do lozeczka i bawi sie raczkami, a potem zasypia... Nam matkom to ciezko dogodzic :) Jak za cicho to niedobrze, jak za glosno tez... Zawsze znajdzie sie jakis powod do niepokoju :-D

No to zycze kolorkowych snow! Nierozdwojone, zmykac na porodowke!! Co to?? Macie zamiar zostac pazdziernikowkami?? Tylko zebyscie nas nie chcialy opuscic :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

29 wrz 2007, 21:43

ja już też mówie dobranoc :ico_spanko:

jeszcze tylko łykne antybiotyk o 22.00 i wymarzone spanko, bo nie wiadomo ile mi bedzie dane spać, moje słońce już śpi od 21.00.

buziorki i do juterka

jestem padnięta :570:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 wrz 2007, 23:00

Dominisia, no dobry chociaz obiadek :-) Jutro moze pampersiki pokaz jak zmieniac ;-)
A Jasia to juz Ci zazdroszcze, masz spokojnego synka i tylko sie cieszyc :ico_brawa_01: Poczekaj okolo miesiaca moga zaczac sie kolki ;-) Potem zabki..... heh.... jeszcze sie zdarzysz zmeczyc :-) No i fotki dla ciotki prosze !!!!

Eve, korzystaj ze snu poki mozesz. :ico_spanko:


Ja na pewno bede pazdziernikowka, nic mnie nie bierze.... Ale nie zmieniam watku, bo Was kocham po prostu :-D

dobrej nocki, papapa

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

29 wrz 2007, 23:23

dobry wieczor :-D
ja na chwilke teraz mam czas. malutka nakarmiona i smacznie spi, a my z mezusiem po wizycie rodzicow pomalu kladziemy sie spac.
jutro postaram sie wkleic fotki i cos wiecej napisac :-D

pozdrawiamy :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość