SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

30 wrz 2007, 12:39

zubelek, ja napewno chetna :-D
u nas rano cig dalszy klutni jej co za kryzys nas dopadl chyba Bog nas na probe wystawil ale przetrwalismy jak narazie nawet dobrze nam to zrobilo bo wiele spraw sobie wyjasnilismy :ico_haha_01: moim zdaniem takie klutnie sa porzebne musimy sie dotrzec jesli sie naprawde kochamy to przetrwamy a problemy rozwiazemy jestesmy dwojgiem ludzi kazdy ma swoje zdanie i stad te nie porozumienia ale jest dobrze a nawet coraz lepiej :-D moje serduszko spi nie wybralam sie na zakupy rano z powodu naszych malych problemow ale za to jak kubus wstanie jedziemy na wielkie shopingowe szalenstwo najlepiej wydamy cala kase jaka mamy zaoszczedona hi hi :ico_oczko: i wtedy kazdy bedzie szczesliwy moj L tez jest wielbicielem zakupow nawet bardziej niz nie jedna kobieta :ico_szoking: teraz ma powarzne plany biznesowe wiec sie hamuje :ico_oczko: zmykam pozniej wiecej napisze i juz zaczne normalnie odpisywac wybaczcie mi to male zaniedbanie :ico_sorki: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 wrz 2007, 13:03

SANDRUSIA)), witaj.Pewnie,ze takie kłótnie dużo wyjaśniają i dobrz,że mimo wszystko się dogadujecie.Próbę na pewno przetrwacie bo przecież się bardzo kochacie :ico_haha_01: O rany ja się z M nie kłócę ale to nie znaczy,że jesteśmy nudni :ico_haha_01:
Życzę udanego shopingu :ico_haha_01: muszę sie nauczyć angielskiego :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Z resztą mój M jest bardziej poryty ode mnie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

30 wrz 2007, 13:08

Obrazek

Witam dziewczynki, ale skrobiecie, nie moglam zajrzec i ciezko mi nadrobic, ale sie postaram :ico_sorki: :ico_sorki: . Cholinder jasny komp mi siada jeszcze czasem odpali ale sam sie potrafi wylaczyc, no szlag mnie trafia.
Pozdrowionka gorace dla Was no i rzecz jasna dzieciaczkow.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 wrz 2007, 13:30

JUSTYNA170979, jakie miłe powitanie :ico_brawa_01:
Mi też komp szwankuje,czeka go przeinstalowanie bo muli w najzwyklejszych plikach i folderach :ico_puknij:
Ale net jakoś chodzi dzięki Bogu :ico_sorki:
placki ziemniaczane robię :-D kto lubi?podrzucę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

30 wrz 2007, 13:38

ja poprosze!!!! hmmmmmmm a jak nie doleca to smacznego!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 wrz 2007, 13:56

hej mamuski hihi

ja niedawno wstalam, ale niewyspana jestem hihi
polozylam sie o 3 a o 3.30 leos sie obudzil na jedzonko i tak co 3 godz... takze u niego nie ma reguly i przewidywalnosci ostatnio hihi
czyzby wyczul ze mamcia taka niezorganizowana i zamotana i sam tez idzie na zywiol co bym sobie pospac nie mogla hihi

adam z tomkiem pojechal ogladac kompy. zaraz wracaja i adas konczy rosol i robi snadanie a ja udam sie pod prysznic
a korzystajac z czasu pisze z wami (a raczej do was) i robie farsz na lazanie hihi

marta no to jak moglas mojego postu nie zauwazyc?? przeciez bylam zanim opuscilas tt
co do tk maxu...ja zwykle bywam tam w tygodniu.. i jest zdecydowanie lepiej.. wczoraj w sobote duzo ludzi i tez mnie to wkurza hihi
a myslalam ze pustki beda bo kazdy buszuje w nexcie hihi

fela no ja nie pisalam , ze adas happy... wyjscia nie mial... hihi i oczywiscie niezadowolony i zaraz po karmieniu wszybko zmyl sie z leonkiem hihi
a mial mi go zostawic juz.. ale... okazalo sie ze kolo w wozku przebite :ico_szoking:
no0rmalnie wozek nam sie sypie...
nie wiem czy mamy takiego pecha... ale jak na razie usterki sa regularnie naprawiane hihi

zubelek no brawo za swietny uklad... ja nie narzekam.. bo jestem baardzo happy hiih ale klocic sie uwielbiam hihi tyle ze u nas to tak szybko przychodzi i odchodzi hihi nie ma czasu na jakies ciche dni hihi
ja zbyt porywcza i nerwowa jestem na spokojne podejscie do sprawy hihi

sandrusia masz racje.. rozmowa napewno wiele zdziala.. no i zakupki oczywiscie.. lek na wszystko hihi

skarpeta nawet w niedziele pracujesz?????????? :ico_szoking:

julie szkoda ze ja z gatwick nie latam :ico_placzek:

i zeby nie byc gorsza od jasnie pani :ico_oczko: :
Wrócił syn z pracy w Anglii na swoja wieś. Zwraca się do niego ojciec:
- Idz rozrzuć gnój!
- What ? - pyta syn.
- Łot krowy i łot kunia -odpowiada ojciec.


milego dzionka
do potem papa

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 wrz 2007, 14:42

madziorka hihi, :ico_smiechbig: dobre
my też czasem się posprzeczamy bo całkiem zgodnych ludzi to nie ma ale nie kłócimy się i właśnie cichych dni nie mamy ale nie wiadomo jak to będzie jak wyjedziemy razem...tęsknota i td mogą dać się we znaki :ico_noniewiem:
JUSTYNA170979, a to dla Ciebie i wszystkich chętnych :ico_haha_01: :-D
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-30, 15:14 ]
umyłam głowę i zrobiłam makijaż :-D idę z dziećmi na chwilę na powietrze,mamy 17 stopni,ciepełko i słonko,kisimy się juz tyle w domu ,że powietrze strasznie potrzebne,mam nadzieję,że nie zaszkodzi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Do kliknięcia :ico_papa:

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

30 wrz 2007, 16:12

ZUBELEK dziekuje, sline mam do ziemi, chyba sie zabiore i tez zrobie placuszki :-D .

Wiasdomo klotnia musi byc, jaki to bylby zwiazek jakby sie czlowiek nie wkurzyl troszke, ale dokladnie, klotnia przychodzi i odchodzi w zapomnienie, przeciez sie kochamy wiec nie ma sensu roztrzasac jakis bzdetow :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

30 wrz 2007, 16:12

zubelek pisze:która chętna ???

ja, ja , ja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wkleję Wam maskotę jaką kupiłam Franiowi na targu, tylko ze jest wieksza niz On :ico_brawa_01: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Obrazek

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

30 wrz 2007, 18:23

Witam was kochane :ico_haha_01:
My po zakupkach :ico_haha_01: moj slubny kupil sobie kurteczke i czapke w JJBSport :ico_haha_02: bardzo duze obnizki tam sa .Ja natusiowi w Tesco kupilam superowa czapke no i jedzonko na caly tydzien :ico_haha_02: Jeszcze dzis jedziemy na kregle i lodowisko ze znajomymi a dziadek zostaje z dziecmi :ico_haha_02:
martuchafrost, zarabista maskotka
A ja dziewczyny musze wam powiedziec ze spotkanko sie udalo Marta to superowa babeczka a Franio na zywo wyglada jeszcze lepiej :ico_haha_02: A i poznalam Jacka przyjechal do nas wieczorkiem i zalatwialismy ciemne interesy :ico_oczko:
Julie ale ty zapracowana babeczka :ico_szoking: szkoda ze zz Belfastu nie latasz :ico_placzek: a co do tego ze pisalas ze kobieta powinna miec wlasna kaske to ja nie do konca sie z tym zgadzam poniewaz ja z miom slubnym wogole nie mam zadnych scysji wywolanych pieniedzmi mamy wspolne konto tutaj i nie wylicza mi na co ile wydalam a wrecz przeciwnie bo kiedy on chce sobie cos kupic to pyta mnie o zdanie
Madziorka nie gniewaj sie na mnie za ten zarcik "w Madziorki ulubionym sklepie" po prostu wiem ze lubisz tam zakupki robic
Sandra ciesze sie ze wyjasniacie sobie wszystkie zlosci :ico_brawa_01: tak trzymac :ico_brawa_01:
Zubelek ja tez sie pisze na picie :-D
Skarpeta gdzie sie podziewasz????????????
Nic wiecej narazie nie pisze bo juz nie pamietam co mialam wam napisac

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość