Ale te nasze maluchy rosna!!!
swbasia, super zdjecia Kubusia!!!
Ja uzywam tylko kosmetykow z serii skarb matki i sa super. Niedawno uzylam balsamu z gerbera i Mały dostał alergii.

Teraz juz nie ekserymentuje z kosmetykami. A pielegnacja u nas wyglada podobnie jak u Was, zawsze po kupce myje Szymonkowi pupke ciepła woda, susze i przysypuje pudrem albo delikatnie smaruje kremem. Bąbel miał tylko raz odparzenie, to z ktorym wrocil ze szpitala, ale i to szybko mu sie zagoiło, na szczescie.
A co do drugiego dziecka... wstyd sie przyznac, ale jak byłam w ciazy to myslałam o drugim maluchu a teraz juz nie

Nie wiem nawet dlaczego, bo ciaza przebiegla mi w miare ok i Szymonek nie dokazuje jakos strasznie a mimo to nie chce nawet myslec o drugim dziecku.

Moze z czasem mi sie to zmieni...
My jeszcze nie mielismy drugiego pierwszego razu,

juz mnie to wkurza, bo mialam @, potem 2 dni spokoju, a teraz znowu jakies plamienia. Zwariuje niedlugo. Ile jeszcze bede chodzic z podpaskami miedzy nogami?
