Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

29 wrz 2007, 17:15

No ja miałam wieczorem z małą problem usypiałam ją ze 4razy :ico_szoking: aż wkońcu położyłam ją do łóżeczka i sama się położyłam do łóżka, i zasnęła :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

29 wrz 2007, 21:04

HELLO, Aga u nas mówią ze najlepij gdzies około 3 mieisąca zrobic te usg, bo wtedy jak coś jest nie tak to mozna jeszcze to naprawić, ale jak widać co kraj to obyczaj a przeciez u was nie ma samych krzywych dzieci :-D
No Joasiu, jak myśmy się pakowali na ten wyjazd na weekend to ledwo nam autka starczyło, a mamy opla vetra wiec autko nie małe :-D ale samolot wiekszy, to jakoś się zabierzecie :-D
Kinga ja cie podziwiam bo mi by sie nie chciało iść teraz jeszcze do szkoły :-D leniuszek ze mnie
No widzisz Kinga, jaką masz już dorosła pannice, woli sama w łóżeczku sobie zasypiać :-D
No Ani już coś strasznie nie ma, ale moze jeszcze nie ma jeszcze internetu :ico_noniewiem: bo chyba o nas nie zapomniała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

29 wrz 2007, 21:23

Kinga podziwiam Cie z takim maluchem i szkola :ico_brawa_01: ja raz w tygodniu chodze na kurs jezyka i jak wracam to taka jestem steskniona za Kubusiem ze ho !!! A po tym Cerazette tez mam plamienia ale takie male co pare dni b.nieregularne.
dzieki Ula za rade moze jak bede teraz w Pl to sie wybiore na usg bo Kubus juz prawie 3 miesiace bedzie mial. A z tym pakowaniem to my tez nie wiemy jak sie pomiescimy -trzeba wziasc wozek, mamy tez podrozne lozeczko no i wanienke (chociaz moze wanienke pozyczymy od znajomych) ale i tak tego bedzie duzo. A my plyniemy z GOteborga promem na noc zeby nie meczyc Kubusia a potem z Niemiec 7 godzin autkiem. Mam nadzieje ze Kubus zniesie te podroz dzielnie oby!!! W sumie to boje sie tego wyjazdu bo rodzinka nie widziala jeszcze Kubusia wiec wszyscy beda nas gesto odwiedzac no i my wszystkich wiec bedzie wrazen duzo i zeby tylko Kubus dal rade. No i jeszcze chrzciny... ale i tak sie ciesze ze wszystkich zobacze i wysciskam :-D

[ Dodano: 2007-09-29, 21:31 ]
a wklejam zdjecie mojego Master YODA (gwiezdne wojny :-D :-D )[img][img]http://images12.fotosik.pl/114/999d588c112c39da.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2007-09-29, 21:39 ]
a dzisiaj bylismy na spacerku nad jeziorkiem i pare grzybkow udalo nam sie nazbierac. Fotosika wklejam (ja+ Kubutek+ brat mojego meza)[img][img]http://images13.fotosik.pl/117/ffeacde6498304bb.jpg[/img][/img]

Milej nocki/buziaki/aga

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

29 wrz 2007, 21:49

Kinga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

pamiętam jak mój Mikołaj był malutki, a ja na wykłady latałam...
nieraz było tak, że mąż na uczelnie do mnie przyjeżdzał z synkiem... :ico_olaboga:
ale jakoś daliśmy radę....i obroniłam się i to na 5!

no ale teraz też już by mi się nie chciało do szkoły wracać... :ico_nienie: też jestem leniuszek jak Ula... :-D :-D

no a my dziś po zakupach... narazie częściowych.... chłopcy mają nowe spodnie i buty...
jutro jeszcze mamy wyprawę, bo mąż jeszcze nie obkupiony... nie ma kreacji na chrzest... :-D :-D trudny będzie wybór.. bo już dziś marudził... normalnie jak baba :ico_szoking:

Aagaa fajne zdjęcia... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oj jakbym sobie pojechała na grzybki....

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

29 wrz 2007, 22:01

No to myśmy mieli komfortowe warunki, bo znajoma miała łóżeczku jeszcze po synu ( 20 letnim :-D ) a malucha kąpaliśmy w duzej misce, ale za to wózek zajął nam prawie cały bagaznik :-D
Aguś to uważaj bo jak ci się rodzinka dorwie do maluszka to mozesz go nie odsyskać :-D bo mi go ciagle mamuśka z ciotką wyrywałay z rąk :-D a jak tylko maluszke lekko zakwilił to już była przy nim cała gromadka :-D

[ Dodano: 2007-09-29, 22:05 ]
no Violu, a mówią ze baby marudne :-D mój to znowu jak idziemy na zakupki o on nigdy nic nie potrzebuje, a jak przyjdzie co do czego to nie ma co na tyłek włozyc :-D

[ Dodano: 2007-09-29, 22:33 ]
No tatusiek uspał malucha, wiec lecimy się wykąpciać, miłej nocki życzę :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

29 wrz 2007, 23:39

Ula śliczny avatarek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

i ja życzę miłej nocki... i spadam pod kołderkę... :ico_spanko: .pa

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

30 wrz 2007, 10:13

dzien doberek
moj mezus tez nie przepada za zakupami ja za to moge godzinami buszowac po sklepach :-D ale kupowac z nim buty to mozna oszalec -musi cale miasto zbiegac i przymierzyc wszystkie buciory chyba :ico_sorki: po czym wraca do 1 sklepu i zakupuje 1 pzrymierzone buty :ico_sorki:
A my dzisiaj uderzamy do takiego fajnego muzeum gdzie sa zwierzatka, roslinki, akwarium itp... milej niedzieli :ico_haha_02:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

30 wrz 2007, 14:32

aagaa fajne zdjątka
ja też dostała mnóstwo grzybków (niektóre takie ogromne, że aż trudno uwierzyć) i mamę wkopałam do smażenia (ja obrałam)

uleńko Viola mnie wyprzedziła, bo właśnie też chciałam napisać, że twój avatarek bardzo mi się podoba

dziewczyny w piątek miałam istny sajgon, co prawda Wiki była super grzeczna, ale za to Tadzio przechodził samego siebie
przez cały dzień spał może z 2 godziny, bez przerwy płakał i nic nie mogło go uspokoić, chyba ten ząbek dawał mu szkołę, bo jak wieczorem mu posmarowałam, to wreszcie usnął spokojnie
ale powiem wam, że miałam nadzieję na spokojniejszą noc, ale gdzie tam, standardowo co 2 godzinki (może gdyby w nocy nie dawał mi takiego wycisku i byłabym wyspana, to miałabym do niego więcej cierpliwości, a tak o 19 miałam ochotę "wyrzucić go przez okno" tym bardziej, że mój małżonek wiedząc że w piątek jestem sama wrócił sobie do domku po 19 :ico_zly: , pewnie że bym dziecku nic nie zrobiła, ale byłam kompletnie wyczerpana fizycznie i psychicznie, dobrze że Wiki była super grzeczna i nawet próbowała mi pomóc)
wczoraj rodzice wypuścili się na wesele (my jednak zrezygnowaliśmy, bo z Tadziem byłoby trudno), a my pojechaliśmy do Ikei na zakupy
...nie wiem czy wam pisałam, ale postanowiłam zmienić Wikusi w pokoju i chcę jej zrobić taki wesolutki, śmieszny pokoik, już sobie wszystko pomierzyłam i zamierzam uszyć jej fajne zasłonki z fatuszkiem i boczkami, firanki zrobić krótsze, a na ścianie poprzyczepiać mnóstwo malutkich pluszaków...
w każdym razie obiecaliśmy małej, że pójdzie na kulki tam i... nie wyobrażacie sobie jakie tam były wczoraj tłumy, istny koszmar, a kolejki do kasy kilometrowe
ja nie wiem o co chodzi, ludzie narzekają, że nie mają kasy, a płacili takie kwoty, że głowa się zawraca
ja ogólnie nie lubię takich sklepów, ale akurat tam podobała mi się tkanina i od razu kupiłam taką pościel co kolorystycznie pasuje (bo miałam Wiki kupić dużą z glucka, ale 350zł :ico_szoking: za pościel dla dziecka, to trochę przesada)
teraz czeka mnie tylko wycieczka do sklepu z firankami i zakup akcesoriów do uszycia, no i chwilka czasu, żeby to wszystko skroić i uszyć

a dziś leniuchujemy, nawet jeszcze nam się nie chciało iść do kościółka, taka ładna pogoda, że siedzimy w ogródku

miłego dzionka kochane

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

30 wrz 2007, 16:36

no to basiu fatycznie mialas ciezki dzionek.pamietam jak kubutek nam dawal popalic i tez wtedy mialam ochote go wyrzucic przez okno :-D najgorzej jeszcze jak nie ma Cie kto wtedy odciazyc chociaz na chwile :ico_placzek: a moj Kubus w nocy tez co 2 godzinki i tez oczy moje wygladaja tak ze moglabym straszyc juz w desperacji probowalam nawet dac mu na noc butle ale tez budzil sie co 2 godz wiec dalam spokoj. mam kolezanke ktorej mala 2 tyg starsza od kubusia spi od 11 wieczor do 11 rano z mala przerwa na karmienie o 6 :-D :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

30 wrz 2007, 18:49

Witamy spowrotem. Tatry kazały was pozdrowić!

A tak na serio to tęskniliśmy za Wami. :ico_wstydzioch: Czy to już nałóg?

Basiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Tadzia na pierwszy ząbek!! Choć wiem, masz za swoje, dziewczyno. Współczuję Tobie i Synkowi...

Fajnie znów być tutaj. Jutro wkleję zdjęcia i skrobnę więcej (ostatnie "dłuższe" chwile z Olkiem, jutro praca od świtu do nocy a ja nuda)... Dobrej nocki!

Aha, wiecie że w górach cuuudna jesień na całego? Ale z dzieckiem, choć ukochanym, to szczerze mówiąc średni wypoczynek. :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości