Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 wrz 2007, 22:08

Kamilko, witaj!! Stęskniłyśmy się tu za Tobą! Jak Tomeczek?? Posty jeszcze zdążysz nadrobić, teraz zajmij się mężusiem :ico_oczko: :ico_oczko:

Karla, jakie fajne zdjęcie Pana Buły :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Babcie mają swoje sposoby :ico_oczko: Oby i Tobie tak ładnie zaczął sypiać.

Juli, dzięki za linka :-D Jeśli nikt nie licytuje to może ja nieśmiało spróbuję :-D Choć pewnie nic z tego nie wyjdzie, bo zawsze mnie ktoś ubiega - jeszcze nigdy nie wygrałam żadnej aukcji hihi. Wszystko kupuję poprzez opcję "kup teraz" hehe.

[ Dodano: 2007-09-30, 22:14 ]
Mój malutki Skarb:
Obrazek

Moje obydwa Skarby:
Obrazek

A tu Helenka u mamusi :ico_oczko:
Obrazek

Sobotni spacerek:
Obrazek

Sobotni spacerek - c.d.
Obrazek

Helenka na spacerku :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

30 wrz 2007, 22:34

Matkoooooo.....
Chciałam, naprawdę chciałam wszystko przeczytać, ale... zaczawszy od mega postu naszej kochanej Madziorki zaczełam wątpić czy jest to mozliwe?? Tak więc przejrzałam tylko i pooglądałam zdjęcia a i tak zajęło mi to godzinę ponad.

Piękne zdjęcia, piekne dzieciaczki!!!

Witam Martja!!!

Nasz pobyt był spokojny, taki rodzinny. Wyspałam się, pojadłam i odpoczęłam. Przemyślałam wiele rzeczy i postanowiłam być lepszym człowiekiem :-D . Tak tak... chcę się uspokoić i nie wkur... na wszystko i wszystkich. Zobaczymy jak długo mi sie to uda. Nawet dla babci będę miła a co!

Moja rodzinka zachwycona Tomeczkiem. Był taki grzeczny i radosny. On bez przerwy się śmieje. Jak nie śpi to non stop uśmiechnięty. A w Szczecinku po raz pierwszy śmiał sie na głos. Mój dziadek tak go rozśmieszył, że przez pięć minut non stop rechotał się jak żaba :-D . Byłam w szoku!!
Pięknie podnosi główkę leżąc na brzuszku i dziś juz próbował na rączkach sie wyprostować, ale to dopiero takie podchody...
Jak go trzymam za rączki to sam się nie podciąga jeszcze, ale jak ja go ciągnę to spina brzuszek, nogi do góry, główkę silnie trzyma i siada.
No i najważniejsze, dziś mnie naśladował. Jak robiłam eeeee to on eee a jak robiłam uuuu to on uuuuu. Niesamowite... Sama nie wierzę, że on juz tak wszystko zaczyna kumać.
No to się nachwaliłam, ale wiecie jakie to przyjemne.

Zdjęć dużo nie narobiłam, bo jakoś weny nie miałam, ale kilka jutro wkleje.

Zmykam do Jareczka.

Jeszcze tylko powiem: Lucy na drugim zdjęciu Oliverek cały tatuś (pierwszy raz to widze).
Aniu Helenka śliczn. Madziorka Leoś w czapie normalnie cudo (zresztą wiesz o tym dobrze). Alunia Wańka cudnie się podnosi, jestem w szoku. Karla wykasowałaś wcześniejsze fotki ale ta ostatnia też jest rewelacyjna.
Magda świetne fotki Marcinka i filmik.
Nie wiedziałam, że juz jabłuszko można podać?? Chyba tez spróbujemy...
Ciesze się, że u ciebie ok.

Buziaki dla wszystkich mamusiek.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 wrz 2007, 22:40

Kamilka no witaj spowrotem :ico_brawa_01:
Ania licytuj bo fajna aukcja, ja nie licytuje, bo Lusia juz 74 za chwile bedzie nosila wiec nie ma sensu, bo tam wiekszosc jest 68 :ico_noniewiem: Helenka slodziutenka, a wózek to masz jednak troszeczke inny niz ja :ico_oczko:
Karla niezly Pan Kaban - imponujace ma rozmiary :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja musze uciekac do spanka, bo jutro od 7 rano mi okna zmieniaja :ico_olaboga: a to dla nas srodek nocy, bo dzis do 10.30 spalismy :-D :-D
pochwale sie zdjatakmi z niedzielnego wypadu
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
i szyneczki :-D :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

30 wrz 2007, 22:49

Kamilko, super, że wypadzik w rodzinne strony się udał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jaśnie Pani, widzę, że chusta rzeczywiście się sprawdza; ja też myślałam, żeby kupić, ale ze względu na asymetrię nie powinnam teraz tak nosić Helenki. No cóż, może w przyszłości Jej braciszek lub siostrzyczka doczeka się takiego środka lokomocji hehe. Ubranka spróbję wylicytować, choć Krzyś jest przeciwnikiem używanych ciuszków dla Jego księżniczki :ico_oczko: Szyneczki Luśki cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale muszę się przyznać, że Helenka ma większe :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Jak w przypływie weny je sfotografuję, to też wkleję :-)

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

01 paź 2007, 07:45

Witajcie z rana ,
ja już po porannej kawie :-D

Wszystkie maluszki śliczne i filmik również.Nie dam rady odpisywać wam pojedynczo bo już zapomniałam kto i co tyle tego było :-D
Dobrze,że wyjazdy się udały, weselicho, weekendowe spacerki i zakupowe szaleństwa.

U nas weekend też minął spokojnie.Martwi mnie tylko mała bo odkąd dostaje ten bebilon pepti to w każdej pieluszce jest kupa .Czekam do 9:00 żeby zadzwonić do pediatry.
Tak poza tym to któtkie spięcie z teściową , coż na głupotę nie ma lekarstwa i oboje z mężem doszliśmy do wniosku ,że jednak przeprowadzimy się do mojej mamy.
Pogoda była super , więc korzystaliśmy z niej na maksa.

17 pażdziernika kończy mi się macierzyński :ico_placzek: , pora szukać opiekunki :ico_placzek:

Miłego dnia dziewczyny

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

01 paź 2007, 08:12

Aciu, w wypoczynkowego nie bierzesz po macierzyńskim??

Moja Helenka leży na kocykui, patrzy na akwarium i chichocze :-D :-D

[ Dodano: 2007-10-01, 08:13 ]
A mamusia pije poranną kawkę, może ktoś się dołączy??? :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

01 paź 2007, 08:28

Aniu biorę urlop26 dni i 2 dni opieki na dziecko to do pracy wracam pod koniec listopada.Mino wszystko za opiekunką już muszę się rozglądać bo w listopadzie za mnim wrócę do pracy to musi kilka razy przyjść żeby mała się przyzwyczaiła.

Helenka to ranny ptaszek , moje maluchy jeszcze śpią :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

01 paź 2007, 08:50

Aciu, rzeczywiście. Masz rację, za opiekunką trzeba rozejrzeć się wcześniej. W jaki sposób będziesz jej szukać? Może masz już kogoś wypróbowanego, kto opiekował się wczesniej Twoim synkiem?? Ile dni zamierzasz spędzić razem z dziećmi i opiekunką zanim powierzysz jej swoje pociechy?? Ja jak pisałam wracam do pracy 1 marca. Po macierzyńskim biorę wypoczynkowy i później wychowawczy. A te dni opieki to na jakich zasadach się dostaje? Bo myślałam, że może mąż weźmie, ale jeśli ja jestem na macierzyńskim/wypoczynkwym/wychowawczym to on chyba nie może??
Zazdroszczę, że Twoje maluchy tak długo rano śpią. U Helenki to norma, że budzi się ok.6 - 6.30 :ico_szoking: A mamusia na rzęsach chodzi z niewyspania, bo wczoraj musiała obejrzeć obydwa odc Desperate housewives :-D :ico_szoking: Za to właśnie 10 minut Helenka zapadła w swoją pośniadaniową drzemkę - jak dobrze pójdzie, to będzie spała 2 do 3 godzin :-D :-D :-D Aciu, jeśli dobrze widzę, to Julka kończy dziś 4 miesiące - a więc 100 lat dla Twojej córci :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: I Miłoszek lada dzień chyba piąte urodziny będzie świętował? Kurczę, poważny wiek :-)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 paź 2007, 08:53

Witam, witam :-D
Kto rano wstaje, temu robale :-D :-D
Ja na nogach od 6.30 bo okna wymieniaja... Młodą troche zdziwko chwyciło, ze tak z rana jak normalnie ja do snu jeszcze przymuszam to dzis ja ubieram i ewakuuje :-D teraz kima w wozku. Mam filimik, ale to co od poczatku filmiku chcialam uzyskac zalapala gdzes w polowie dopiero :-D
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 1469843969

Sto latek dla Julci :ico_tort: :ico_tort:
Ania wygralas aukcje???
acia, a ile sie teraz placi opiekunce?

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

01 paź 2007, 09:46

Dziękujemy :ico_wstydzioch:
Dla maluszków :ico_tort: a mamuś :ico_kawa: z okazji 4 miesiąca Julki a Miłosz za 3 dni kończy 5 lat :-D

Muszę zapytać tą opiekunkęco miśka pilnowała czy nie chciałaby się zająć maluchami a jak nie to dam ogłoszenie do gazety .Szczerze to jestem przerażona bo ak tamta niania się nie zgodzi to nowa bedzie przychodziła od poczatku listopada .To zresztą zależy czy będzie to pani przedszkolanka ,czy nauczycielka czy pielęgniarka bo takie również odpowiadają na ogłoszenia i taką bym wolała . Z takimi co siedzą w domu i w ten sposób zarabiają bywa różnie.Nie wiem czy pamiętacie jak to było u mnie w zeszłym roku jak zrezygnowała nanai miśka i szukałam z ogłoszenie - pani wydawała się yć miła a wypiła nam wódkę z lodówki.Czasami lepiej jest dać kilka złotych więcej a mieć profesjonalną nianię.Mam nadzieję ,że w 600 zł się zmieszczę :ico_noniewiem:


Filmik super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość