Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

01 paź 2007, 10:21

Rosnij nam nasza Juleńko!!!!
Obrazek


Dzien dobry!
Nie nadazam za wami.. Wczoraj przyczłapałam na sekunde, ale to z ta aukcja..
A tak to na wariata! hihi :):
W piatek z tej małej babskiej niby nasiadowki zrobiła sie randka na dwie pary.. A ze oni, tak jak my, uwielbiaja spontaniczne plany i sa suuper pozytywni, to...
Lało jak cholera. Przyjechalismy doGdanska sp[oznieni - bo Misio musiał sobie pogadac i wcale ni chceiał spac :ico_nienie: ale Mamcia mnie juuz wygoniła i powiedziała, ze mamy niewracac za wczesnie :): Wiec bomba! Dojkechalismy.. ulewa.. Zanim w 3 min dobieglusmy do pubu, bylismy z Krzysiem przemoczeni!
Wypilismy male piwko i stwierdzilismy ze jedziemy do Sopotu! Oczywiscie do naszej knajpki! Wiec biegiem na pociag o 22 i do Papryki. Kupilismy hihi kuuupe wodeczki, jeszcze prezent dla kumpla z personelu, bo obchodził urodzinki i poszlismy na balety. Było bosko! Tanczylismy, robilismy sobie za barem driny, gadalismy, wyglupialismy sie.. Szalenstwo na maksa-az nie pamietam, kiedy tak sie rozerwalismy! Tak o 3 zadzwonilismy po znajomego, zeby nas brał do domku. Znajomi wysiedli, a my podjechalismy na stacje i juz z Krzysiem, na naszym osiedlu, poszlismy na nasz "koniec swiata"gdzie droga asfaltowa sie konczy izaczyna łąka.. Usiedlismy tacy przemoczeni na krawezniku i popijalismy piwko.. A ze gadane nam sie wlaczyło, to zawitalismy do domu ok 5.. Ale Misio chrapał w najlepsze i babcia przejeła nad nim kontrole. W sobote- pobudka o 8 i do szkoły. Siedziałysmy z tą kumpela, co razem tancowałysmy, na wykładzie i głowy nam spadały.. I tak do 19:40.
Wracam do domku, a tam moj Duzy spi :ico_szoking: spał tak cały dzien, a mame poprosił zeby została bo on chory.. No i rzeczywiscie. Grypa taka go wziela, ze lezał caływeekend z goraczku, chrychając i kichajac.. :ico_chory: :ico_noniewiem:
Wiec mam teraz dwojke dzieci. Bo wiadomo,jak facet choruje, to umiera :): hihi.. I serwuje herbatki z miodkiem, cytrynka, polopirynke na noc, daje buziaki w nos i takie tam :ico_haha_01:
Na zjezdzie na uczelni oczywiscie super- poszalec mozna,posmiac sie,pogadac za zeszytem.. No ale poza tym oczywiscie, jest nauka.. I naprawde bardzo ciekawe zajecia..
Wczoraj ogladalismy film o seryjnych mordercach.. Jak sie skonczył.. cała aula milczała. A ja teraz mam schizy i chodze i sie boje. Nie bede wam opowiadała o tych przypadkach, bo az strach opowiadac.
No ale takie studia wybrałam i o.. stoi przede mna wyzwanie!

A tak poza tym.. To wczoraj oczywiscie wieczorem wystawianie aukcji na allegro, potem "Gotowe na wszystko"dwa odcinki :): hihi...
A dzis jedziemy z Maluchem do Pani doktor- bo taka chrypke ma.. Choc i tak sie swietnie trzyma, przy tych wirusach w domu! A potem ja ide ze szczepieniem na zoltaczke- przed zabiegiem.. No i Duzy - ze swoim chorobskiem :):
Siedze w pizamie, z rozczochranymi włosami i zamiast zjesc snmiadanie/ posprzatac/ umyc sie/ ogarnac kuchnie.. TO SIEDZE NA TT!

I wybaczcie Mamuski ze nie odpisze tu teraz nikomu, ale pogubiłam sie w tych postach waszych i nie nadrobiłam jeszcze zaległosci!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Uciekam.. trzeba walczyc z nałogami! hihi :):

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

01 paź 2007, 11:29

dziewczyny zyje ale chwilowo nie mam sily pisac

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

01 paź 2007, 11:40

Dla Julci :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

01 paź 2007, 12:20

Julciu 100 lat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

teraz nie mam czasu pisać, tylko wpadłam na gratulacje :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

01 paź 2007, 12:25

hehehe ale dzis wszystkie zalatane!
Tylko ja.. ubrałam sie, umyłam i ze sniadaniem znow przed tt. :ico_puknij: Ale zaraz sie zwijam - tylko Mis sie obudzi iruszamy na spacerek i małe zakupy w osiedlowych sklepach, w celu konsumpcyjnym hihi :):
Poranek był sliczny i sloneczny, a teraz pogoda sie psuje i chyba jeszcze dzis popada.buuu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 paź 2007, 15:08

Siemandero dopiero jestem bo bylam u fryzjera az 4 godz :ico_szoking: ale mam pasemka jupi jupi miedziane,zlote i moje czarne wkleje foty to okukacie ale za bardzo na fotce nie widac fakkkkkkkk :ico_noniewiem: i wloski mi pocieniowala ogolnie jestem zadowolona :-D a teraz to chwale hurtowo WSZYSTKIE DZIECIACZKI CUDNE I MAMUSIE I TATUSIE TEZ :-D KAMILKO fajnie ze juz jestes :-D DLA JULECZKI :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

01 paź 2007, 15:24

Witajcie po weekendzie :)
Ale się wybawiliśmy... I szczerze mówiąc przeczytałam te kilka stron, ale rozpisywać się chyba nie bede :)
Juleczko :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
A Jakub dzisiaj ma 100 dni :) Ale fajnie :)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 paź 2007, 15:26

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

01 paź 2007, 16:32

Aga fryzurka boska :ico_brawa_01: , nie ma to jak fryzjer zawsze poprawia kobiecie samopoczucie :-D

Martaja dla Kubusia :ico_tort:

U nas od rana słoneczny jesienn dzionek.Zrobiliśmy zakupy, byliśmy na spacerze i zamówiliśmy tort dla Miśka na czwartek.Jejku jak on się cieszy tymi urodzinami :-D
Teraz poszedł z babcią na spacer a ja umęczyłam małą na macie i już śpi a na mnie czeka góóóóóraaaaa prasowania , ale najpierw skoczę po koleżankę kawusię .


Do póżniej

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

01 paź 2007, 16:55

tu byly zdjecia ale usunelam
Ostatnio zmieniony 02 paź 2007, 07:51 przez avisek, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość